Trądzik posterydowy

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin, Dietetyk-Andrula

Awatar użytkownika
Trener21
Ja jestem od prawie 10 lat na testosteronie ciągle. To chyba wyczerpuje Twoje pytania w zupełności.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: Obrazek
SterydianowyMis
A izotekiem ile miesięcy kuracji miales?
Awatar użytkownika
Trener21
Opisałem Tobie jak należy używać Izotek w pierwszej obszernej odpowiedzi. Czy ja piszę na darmo te posty?

SterydianowyMis
Faktycznie.. Przepalony łeb mam , zapomniałem :D
Czyli na przykład kończąc cykl sterydowy dwa miesiące przez zakończeniem kuracji Izotekiem na odbloku nie maja prawa wyskoczyć mi syfki? A jeszcze takie pytanie czy jalkbym teraz wzzedl na samego teścia bez izoteka to czy to by mi zminimalizowalo Trądzik bo hormony by się w jakiś spsoob uforomowaly
Awatar użytkownika
Trener21
Nawet na Izoteku może wystąpić trądzik - każdy reaguje inaczej. Ja osobiście po 6ciu miesiącach kuracji dostałem drobnego trądziku na plecach i.. nogach jednak najważniejsze mianowicie duże bolące krosty już nigdy nie pojawiły mi się na twarzy czy plecach (minęło pół roku od końca kuracji).

Biorąc Testosteron masz większą szansę, że trądzik wystąpi.

Nie rozumiem dlaczego uparłeś się na stosowanie Testosteronu 6 czy tam 8 miesięcy. Jeżeli nie zamierzasz przestać trenować, jeżeli stać Cię na kontynuowanie kuracji, jeżeli będziesz miał cały czas dostęp do Testosteronu, jeżeli będziesz cały czas stosował HCG! jeżeli cykliczne wyniki badań będą OK to po co przerywać?

SterydianowyMis
Właśnie tez się tak zastanawialem nad tym , a mostki robisz czy non stop bijesz tyle samo?
Awatar użytkownika
Trener21
Sobie jak i moim podopiecznym zmieniam dawki co jakiś czas w zależności od celów jakie dana osoba posiada. Wiadomo, że ludzie chcący uzyskać znacznie większą muskulaturę będą musieli przyjmować większe dawki jak i mocniejsze środki niż osoba, która chce jedynie poprawić jakość swojego życia, samopoczucie, libido, motywację itp.

SterydianowyMis
Od dłuższego czasu zastanawialem się właśnie nad ciaglą bombą , to nie głupie rozwiązanie , a znasz kogoś kto miał problem z syfami a gdy wszedł na bombę to z tym problemem się uporał? Po prostu po wbijaniu soczku , bo na forach gdzieś takie osoby widziałem jak posty pisaly
Awatar użytkownika
Trener21
Nie znam. Jest zawsze odwrotnie niż piszesz.

SterydianowyMis
Czyli jak cos to na początek wjechać na izotek ,a będąc na nim po około miesiącu zacząć wbijać soczek? Czy lepiej dłużej poczekać by zminimalizować ryzyko wysyfienia?
ODPOWIEDZ