Co wybrać na rzeźbę

York
Witam...
Mam 44lata wzrost 168cm.waga 73kg. i od 3lat ćwiczę na siłowni by poprawić kondycję i oczywiście wygląd swojego ciała..fakt że schudłem i delikatnie wręcz bardzo delikatnie przybrałem na masie mięśniowej,a chciałbym nabrać rzeźby nie masy tylko wyeksponować mięśnie i zgubić tluszcz... więc pomyślałem o hormonie wzrostu...chciałbym zrobić cykl 3 miesięczny...stąd moje pytanie...
Czy to dobry wybór by steryd mial jak najmniejsze skutki uboczne i dał jak najwięcej w tym temacie,no i który z waszego sklepu polecicie i czy coś prucz hgh musiałbym brać i w jakich dawkach...
Bardzo Proszę o rzetelne doradztwo i podanie co i jak miałbym kupić...
Proszę odp.
Dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Trener21
Szanowny kolego York,

Skoro prosisz o rzetelne i szczegółowe doradztwo - oto jestem by spełnić Twoją prośbę, zaczynajmy:

1) Zapomnij o Hormonie Wzrostu, ten środek nie istnieje dla Ciebie
2) Wejdź na 300-350mg Testosteronu długiego estru (Cypionat, Enantan) tygodniowo
3) Bierz non stop HCG 250iu co 2 dni lub 500iu co 4 dni jeżeli jesteś leniwy (lepiej co 2 dni gdyż HCG ma 48h okres półtrwania)
4) Dodaj niską dawkę Boldenonu lub Masteronu (jeżeli Cię stać gdyż Masteron jest droższy) by kontrolować poziom Estradiolu co spowoduje lepsze dosuszenie sylwetki, jednak nie należy zbijać Estradiolu zbyt nisko, gdyż zmniejszy się efekt anaboliczny oraz narazisz się na liczne kontuzje mięśni oraz stawów. Dawkę dobrałbym Tobie po otrzymaniu wyników badań krwi: morfologia, estradiol, prolaktyna - które zrobiłbyś po 4 tyg. od rozpoczęcia kuracji Testosteronem+HCG.
5) Jedz sporo białka 2-2,5g na 1kg masy ciała, nie za wiele węglowodanów - skoro chcesz zredukować tłuszcz, oraz mało tłuszczy. Staraj się wybierać zdrowe tłuszcze np: całe jaja, orzechy włoskie, awokado, od czasu do czasu tłusta ryba, np halibut.

Odezwij się do mnie jak zrobisz wyniki badań, o które proszę a pokieruję Ciebie dalej.
Ostatnio zmieniony 15 października 2020, 02:00 - czw przez Trener21, łącznie zmieniany 1 raz.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: Obrazek
York
Ok.ok.super....dziekuje za odp.
A więc... Pan tak po krótce na szybko opisał co nie co...ale nie jestem w temacie i nie bardzo wiem co wybrać... więc najlepiej było by gdyby Pan mi przesłał linki z tym co mam zakupić...i napisał dokładniej co i dokładniej kiedy brać...
Czy mogę jeszcze raz liczyć na pańska pomoc?
Ps.wiadomo że chce rozsądnie zadysponować swoii finansami....
Proszę odp
Dziękuję
Awatar użytkownika
Trener21
Kolego York,

Kupić należy: Testosterone Enanthate 250mg/ml - 10ml fiolka. Stosować 1ml tego środka domięśniowo strzykawką 2ml + igła 0,5 lub 0,6x30mm (pośladek, udo) co 5 dni czyli: poniedziałek, sobota, cwartek, wtorek, niedziela itd.
Kupić należy: HCG 5000iu. Stosować: 250iu co 2 dni, zastrzyk podskórny w okolice obok pępka oraz pod pępkiem strzykawką insulinową 0,5ml 0,3x12mm (igła). HCG rozcieńczysz w 1ml wody bakteriostatycznej zawartej w opakowaniu i następnie będziesz pobierał strzykawką 0,5ml 5 jednostek (5 kresek na miarce strzykawki) co da 250iu.

Dawkę Boldenonu, o którym wspominałem w poprzednim wpisie dobrałbym Tobie po otrzymaniu wyników badań krwi: morfologia, estradiol, prolaktyna - które zrobiłbyś po 4 tyg. od rozpoczęcia kuracji Testosteronem+HCG. Może okazać się, że nie będziesz potrzebował póki co Boldenonu w ogóle. Wszystko zależy od wyników.

York
Ok.ok.odezwe się na dniach...czyli po krótce...muszę najpierw zrobić badania krwi i przesłać wynik,czy tak??wtedy dobierzemy konkretniej?? Super...
Awatar użytkownika
Trener21
Ogólnie rzecz biorąc przydałoby się zrobić kompleksowe badania przed rozpoczęciem przyjmowania hormonów by stwierdzić czy nie masz ku temu przeciwskazań.
Badania krwi: morfologia, estradiol, prolaktyna, kreatynina, mocznik, lipaza, amylaza, TSH, T3, T4, ALAT, ASPAT, bilirubina, profil lipidowy, jonogram, LH, FSH
Badanie Echo Serca, USG nerek.

Te badania najczęściej zalecam przed rozpoczęciem zabawy w środki anaboliczno-androgenne. Niektórzy stwiedzają, że przecież czują się ok więc nie będą 600zł wydawać na badania - szanuję ich decyzję, ale jeżeli zajdą później jakieś powikłania po wdrożeniu kuracji hormonami to pretensje powinni mieć tylko do siebie.

Odnośnie dawkowania środków obniżających estradiol to dopiero po 4 tygodniach na Testosteronie+HCG powinieneś udać się jeszcze raz na badania krwi i zrobić: morfologia, estradiol, prolaktyna i pokazać mi a dobiorę odpowiednią dawkę Boldenonu/Masteronu, gdyż jak sam wspomniałeś Twoim głównym celem jest spalenie tkanki tłuszczowej przy wyeksponowaniu (nabiciu) mięśni, które posiadasz.

York
Super że mi rzetelnie wszystko wytłumaczysz i poprowadzisz...mam parę innych spraw...jak się uporam to zrobię najpierw badania te które mi tu wypisałeś...serce robiłem rok czy dwa temu...to nie będę powtarzał...muszę nabrać mięśni by miec rzeźbę...w kontakcie...pozdr.
ODPOWIEDZ