Miejscowe spalanie Tłuszczu.

Dzonson
Witam

Drodzy forumowicze czy orientuje się, któryś z Was czy można bezpiecznie stosować Helios lub Salbutamol lub cokolwiek innego w męski wzgórek łonowy aby pozbyć się samtąd tłuszczu?
Pytam bo sprawa jest raczej genetyczna i nietypowa.
Steroidologia
Witam

Wiesz co wgorek to w 80 % nabycie gentyczne , chyab ze masz otylasc duza to tez sie pojawa jak masz sam wzgorek a jestes chudy to te leki ci nie pomoga : (
Dzonson
30l
112kg
177cm
w lapie 45-46
brzucha troche jest od piwa ale grubasem chyba nie jestem...
Steroidologia
Moim zdaniem na wzgorek ci to nei pomoze
Awatar użytkownika
Trener21
Szanowny kolego Dzonson,

Po przeczytaniu Twojego postu spadłem z krzesła, leżałem godzinę na podłodzę ale już wstałem i spieszę z odpowiedzią na Twoje pytania.

Helios (czyli Clenbuterol + Yohimbina) lub Salbutamol nie mają działania miejscowego a ogólnoustrojowe. Działają na cały organizm po prostu.
Kulturyści używają tych substancji w końcowej fazie przygotowań do zawodów, gdy już są bardzo dobrze docięci ale chcą dosuszyć się jeszcze mocniej. Zaznaczam, że docięcie odbywa się poprzez wytworzenie DEFICYTU KALORYCZNEGO a te szkodliwe dla serca substancje używane są na ostatnie tygodnie przed wyjściem na scenę! Wczesniej nie ma żadnego sensu tego brać bo nie zauważysz żadnych efektów. Jeżeli ważysz 112kg przy 177cm wzrostu to niestety ale jesteś zdecydowanie za bardzo otłuszczony i musisz wejść na redukcję. Jedz mniej niż dotychczas, staraj się jeść więcej białka, zmniejszyć ilość węglowodanów i tłuszczy. Nie pij piwa ani innego alkoholu gdyż ich kaloryczność jest OGROMNA. Trenuj siłowo 3-4x w tyg oraz rób cardio 3x w tyg po 30-40min spokojnym tempem około 130 uderzeń serca na minutę.

Środki hormonalne, które bardzo pomogą Tobie w uzyskaniu wymarzonej sylwetki to:
1) Testosteron Cypionat/Enantan w dawce 300-350mg na tydzień - stosuj non stop bez przerw.
2) HCG które koniecznie musisz brać będąc na Testosteronie lub innych środkach anaboliczno-androgennych blokujących oś HPTA. Dawki: 250iu co 2 dni lub 500iu co 4 dni (wersja dla leniwych).
3) Po uprzednio przeprowadzonych badaniach krwi: morfologia, estradiol, prolaktyna, TSH, T3, T4 - dobrałbym dla Ciebie dawkę Boldenonu by trzymać Estradiol dość nisko co pozwoli odrobinę szybciej redukować wagę.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: Obrazek
ODPOWIEDZ