Enan + Bold

Moderatorzy: Steroidologia, Forin, Dietetyk-Andrula

Derian
Witam. Planuje polecieć cyklem enan + bold
Pierwsze 4 tyg piramida żeby zobaczyć jak reaguje.(zrobię znowu badania bo właśnie dostałem wyniki przed cyklem żeby mieć porównanie)
Docelowo 500 mg test 600 mg e7d 24 tyg (może zwiększa albo dodam turbo zobaczymy co będzie) hcg co 8 tyg. Czy ktoś leciał takim cyklem i ma jakieś rady co do profilaktyki? Czy da rady to bić e7d czy podzielić na pół co 3 dni. Wróciłem z Anglii po 8 latach i niemam już skąd załatwić więc chciałem zaopatrzyć się u was. Czy ktoś brał z tad bolda? Jak wrażenia? Pozdrawiam
Tomson
Hej..
Ja leciałem na Boldzie i teście. Tylko że miałem akurat mixa I biłem 300mg co 3 dni a bolda bijlem 600mg tyg. Zacząłem delikatnie i zacząłem Bolda od 300mg tyg, a później zwiększyłem do 600mg. Radzę zaopatrzyć się w Acard tab. bo przy boldzie gęstnieje krew.. HCG bijlem 250ui co 3 dni. Acha Bolda min 15 tyg bo późno się wkręca, ale fajnie działa. Możesz mieszać w jednej lotce z tesciem. Chyba wszystko.. 💪
Derian
Dzięki za info. No Planuje 24 tyg. To co do profilaktyki
Kreatyna - 5g
BCAA - 5g
Colagen - 20 g
D3+k2
Omega 3
mutiwitamina
witamina c
cynk
Acard
dieta+białko
kortyzol mam ok więc nic niebiore

W coś jeszcze powinienem się zaopatrzyć ? i co z tym HCG jedni mi radzą co 8 tyg. a tu co 3 dni po 250 ui przez 24 tyg ?
Czy ktoś ma doświadczenia z enanam i boldem od euro-pharm ?
Robert33334;
Ja jeszcze dwa tyg na cypek tren i prima , następnie test E deca prima i po zejściu z prima boldek
Awatar użytkownika
Trener21
Szanowny kolego Derian,
Naświetlę Tobie jak wygląda stosowanie Boldenonu, na co zwrócić uwagę oraz jakie są plusy oraz minusy.
1) Boldenon silnie obniża poziom Estradiolu co powoduje wypłukanie wody z organizmu, odczujesz to na pewno na stawach oraz zwiększy to możliwość doznania kontuzji mięśnia
2) Boldenon jest środkiem, który u sporej większości ludzi zagęszcza krew - zwłaszcza podawany w większych ilościach więc musisz regularnie robić morfologię i kontrolować Hematokryt i Hemoglobinę, na pewno pić bardzo dużo wody, robić regularnie cardio (zwłaszcza na masie!) około 30min dziennie 3-4x w tyg w zależności od Twojej wagi oraz intensywności treningów siłowych
3) Regularne badania krwi pod kątem morfologii ale również estradiolu dadzą Tobie obraz jakiej ilości testosteronu powinieneś używać by trzymać estradiol na odpowiednio "wysokim" poziomie by przyrosty na Boldenonie były optymalne jak również ryzyko kontuzji stawów czy mięśni było jak najniższe. Czym mocniej zbity masz estradiol tym więcej testosteronu trzeba dołożyć - mogę Tobie dobrać dawki, pisz smiało na priv jak już bedzisz miał wyniki.
4) Dużo lepsze efekty anaboliczne są na Nandrolonie niż na Boldenonie - ogólnie Boldek jest bardzo delikatnym środkiem, stosowanym głownie przed zawodami (dużo tańsza wersja Masteronu) bądź w niewielkich ilościach dodany do Testa i Deki by kontrolować zbyt wysoki Estradiol - w takim przypadku nie musisz jeść szkodliwych inhibitorów aromatazy takich jak Arimidex czy Aromasin. Boldenon doskonale zaopiekuje się Twoim estradiolem powodując przy okazji odrobinę większy efekt anaboliczny.

Odnośnie HCG: proszę nie słuchaj rad w stylu "wbij 5000iu co 8 tyg w 2 zastrzykach i będzie dobrze" bo rozpieprzysz sobie jądra, poupalasz komórki Leydiga i już nigdy nie będziesz w stanie produkować naturalnie swojego własnego testosteronu.
HCG należy przyjmować cały czas będąc na środkach anabolicznych, w małych dawkach w odstępach 2-4 dniowych gdyż HCG ma 48h okres półtrwania. Proponuję jak każdemu mojemu podopiecznemu 250iu co 2-3dni lub 375iu co 4 dni jeżeli mu niewygodnie podawać co 2 dni.. HCG należy przechowywać w lodówce, czy to przed czy po rozcieńczeniu w wodzie bakteriostatycznej!

Zachęcam do zadawania pytań, postaram się odpowiedzieć na każde z nich szczegółowo oraz rzetelnie.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: Obrazek
ODPOWIEDZ