Problem z odblokowaniem

Jacobobo
Posty: 4
Rejestracja: 07 sierpnia 2020, 11:42 - pt
Witam właśnie rozpocząłem odblok po 4 miesiącach kuracji testosteronem ethanatem 300mg był to mój pierwszy cykl i chyba mam spory problem. Kilka dni po ostatnim strzale z testosteronu zrobiłem strzał z HCG miałem ampułkę 5000 ui rozdzielilem na 3 strzały, do tego wziąłem tabletkę clomidu 50mg, od wczoraj czuje się strasznie slabo, jestem ospały, nie mam motywacji do niczego, odczuwam dziwne uczucie w brzuchu, brak apetytu, spadek libido, brak erekcji. Więc zwracam się z prośbą o pomoc może ktoś coś doradzić ? Dodam że skończyłem już strzały HCG i teraz został mi sam clomid czy te objawy przejdą po jakimś czasie ?
Steroidologia
Posty: 3608
Rejestracja: 30 września 2019, 20:44 - pn
Witam : )

Po jakims czasie mzoe i przejda :) ale ja bym nie czekal , napisz doklednei te PCT bo takei ne iczytelen jest wzioles 3 x 1500 iu HCG w jaki mokresie ?? kiedy zaczoles clomid jakei dawki , jak dlugo go bierzesz , i jakie dawki to wazne info ok rozpisz to to pomoge
Jacobobo
Posty: 4
Rejestracja: 07 sierpnia 2020, 11:42 - pt
Hcg było bite co drugi dzień,(jakoś 10dni po ostatnim strzale enana) dziś był ostatni strzal, clomid biorę od pierwszego strzału hcg, zacząłem od 1 tabletki 50mg wczoraj i przedwczoraj 2 tabletki niewiem czy zostać przy tym czy cóż zmienić bo się lekko przerazilem
Steroidologia
Posty: 3608
Rejestracja: 30 września 2019, 20:44 - pn
Tak na przyszlosc HCG bierze sie odrazu po cyklu ok dawka 500 iu albo 1000 iu co drugi dzin zalezy os dawki tescia

clomid przy dluguch estrach 2 tyg po cyklu - clomid wejdz na 2 tab /dz i na 20 dni tak potme 10 dni ostanie 1 tab /dz ok

zaczekaj do tego czasu bo to sie moze unormowac takei skoki sa normalne zwlascza po tak dlugim cyklu
Jacobobo
Posty: 4
Rejestracja: 07 sierpnia 2020, 11:42 - pt
Ogólnie teść leciał 300mg tygodniowo, jak biorę ten clomid 2 tabsy na noc to jest problem ze snem, odczuwam dyskomfort psychiczny, trochę dziwnie wzrok też reaguje poza tym dziś rano mi się trochę polepszyło bo był namiot i i dało radę się normalnie bzykać był tylko lekki problem ze skończeniem ale samopoczucie się polepszyło i już nie czuje się jak flak, pytanko czy dorzucać coś do tego clomidu ? Jakiś test booster czy może zmniejszyć dawkę?
Steroidologia
Posty: 3608
Rejestracja: 30 września 2019, 20:44 - pn
Wiesz co myse ze to psychiczne podejscie jest - wiec uzywaj go wdzien
co do zworku to prawda clomid tak dzila podosi cisninie w glace ocznej to normalne jest - mysle ze trzeba czasu zeby to wszytko wyrownac - wiec skoncz clomid i odczekaj chwile
co do tego dodac- doluz DHEA 200mg na noc to suplemnt diety jest
Jacobobo
Posty: 4
Rejestracja: 07 sierpnia 2020, 11:42 - pt
Dzięki za odpowiedź , pozdrawiam
Steroidologia
Posty: 3608
Rejestracja: 30 września 2019, 20:44 - pn
spoko - daj znac jak bedziesz po
ODPOWIEDZ