Problem z odblokowaniem

Jacobobo
Witam właśnie rozpocząłem odblok po 4 miesiącach kuracji testosteronem ethanatem 300mg był to mój pierwszy cykl i chyba mam spory problem. Kilka dni po ostatnim strzale z testosteronu zrobiłem strzał z HCG miałem ampułkę 5000 ui rozdzielilem na 3 strzały, do tego wziąłem tabletkę clomidu 50mg, od wczoraj czuje się strasznie slabo, jestem ospały, nie mam motywacji do niczego, odczuwam dziwne uczucie w brzuchu, brak apetytu, spadek libido, brak erekcji. Więc zwracam się z prośbą o pomoc może ktoś coś doradzić ? Dodam że skończyłem już strzały HCG i teraz został mi sam clomid czy te objawy przejdą po jakimś czasie ?
Steroidologia
Witam : )

Po jakims czasie mzoe i przejda :) ale ja bym nie czekal , napisz doklednei te PCT bo takei ne iczytelen jest wzioles 3 x 1500 iu HCG w jaki mokresie ?? kiedy zaczoles clomid jakei dawki , jak dlugo go bierzesz , i jakie dawki to wazne info ok rozpisz to to pomoge
Jacobobo
Hcg było bite co drugi dzień,(jakoś 10dni po ostatnim strzale enana) dziś był ostatni strzal, clomid biorę od pierwszego strzału hcg, zacząłem od 1 tabletki 50mg wczoraj i przedwczoraj 2 tabletki niewiem czy zostać przy tym czy cóż zmienić bo się lekko przerazilem
Steroidologia
Tak na przyszlosc HCG bierze sie odrazu po cyklu ok dawka 500 iu albo 1000 iu co drugi dzin zalezy os dawki tescia

clomid przy dluguch estrach 2 tyg po cyklu - clomid wejdz na 2 tab /dz i na 20 dni tak potme 10 dni ostanie 1 tab /dz ok

zaczekaj do tego czasu bo to sie moze unormowac takei skoki sa normalne zwlascza po tak dlugim cyklu
Jacobobo
Ogólnie teść leciał 300mg tygodniowo, jak biorę ten clomid 2 tabsy na noc to jest problem ze snem, odczuwam dyskomfort psychiczny, trochę dziwnie wzrok też reaguje poza tym dziś rano mi się trochę polepszyło bo był namiot i i dało radę się normalnie bzykać był tylko lekki problem ze skończeniem ale samopoczucie się polepszyło i już nie czuje się jak flak, pytanko czy dorzucać coś do tego clomidu ? Jakiś test booster czy może zmniejszyć dawkę?
Steroidologia
Wiesz co myse ze to psychiczne podejscie jest - wiec uzywaj go wdzien
co do zworku to prawda clomid tak dzila podosi cisninie w glace ocznej to normalne jest - mysle ze trzeba czasu zeby to wszytko wyrownac - wiec skoncz clomid i odczekaj chwile
co do tego dodac- doluz DHEA 200mg na noc to suplemnt diety jest
Jacobobo
Dzięki za odpowiedź , pozdrawiam
Steroidologia
spoko - daj znac jak bedziesz po
ODPOWIEDZ