Brak odbloku

Churabura
Mam dziwne pytanie na, które nie udało mi się znaleźć nigdzie odpowiedzi. Przeprowadzałem trzy miesięczną kuracje testosteronem (pierwszy miesiąc propionate, ostatni combobol) Pod koniec cyklu zostałem zatrzymany na pół roku a odblok wyrzucono mi do toalety. Przez długi okres miałem problem z doprowadzeniem się do wzwodu. Dziś (miną ok rok) ze wzwodem jest lepiej, natomiast ilość "wypluwanego" nasienia jest znikoma. Byłem u urologa, (który stwierdził, że wszystko jest ok, przepisał mi tylko Bromergon w małych dawkach) i wykonałem badania krwi i moczu (mogę podesłać wyniki). Natomiast mała ilość nasienia podczas wytrysku mnie martwi. Czy powinienem zastosować HCG lub coś innego co pomoże mi wrócić do dawnej objętości wytrysku?
Steroidologia
Nasi lekrze nie maja o tym pojecia bo system kuracji testosteronowej w polsce lerzy calkowice przyczyna jest prosta jesten nadal zablkowany - pewnei silny stres po zatrzymaniu i odiadk dala duzy stres a wyniki tego widzisz dzisiaj - prosta sparwa zrob tak

Clomid 1 tab /dz na okres 30 dni - 2 op
HCG 500 iu co dzien dzien na 20 dni po 20 dniach 500 iu wtorek i 500 iu sobota n 5 tyg - 2 op

i wszytko wrci do noemy juz po tych 30 dniach stosowania mysle - daj znac
Churabura
Wielkie dzięki. Zerkniesz jeszcze na moje badania czy na pewno potrzebuje clomid? Niby poziom teścia mam OK:

prolaktyna 25,60 / 4,04-15,20
testosteron 790 / 249-826
testoteron wolny 16,57 / 9,10-32,20
Androstendion 3,02 / 0,60-3,10

Przepraszam, że tak męczę ale się trochę przestraszyłem i nie chce wpadać z deszczu pod rynnę.
Steroidologia
Clomid nei ma nic do wysokosci tescia po cyklu - tu chodzi o LH ilosc nasinia to glowny odpowedni do clomidui odbloku

zrob jak ci napisalem a zobaczysz sam : )
ODPOWIEDZ