Bol po zastrzyku HCG

Joker
Posty: 17
Rejestracja: 27 października 2019, 20:23 - ndz
Witam.
Mam problem od paru tygodni robiac zastrzyk podskorny HCG. Nigdy nie mialem z tym zadnych problemow.A od ostatniego czasu po zastrzyku robi mi sie na drugi dzien zaczerwienienie w tym miejscu i wyczuwalny guz. Czego moze byc to powodem?
Mialem HCG z EP i Magnusa i bylo swietnie, pozniej mialem opakowanie Ovigil i pojawil sie ten problem, obenie mam Pregnyl i ten sam problem.
2 środki z innych firm i ten sam objaw.
Troszke mnie to martwi bo jest to widoczna plamka na brzuchu, ktora znika po 3 - 4 dniach ale bijac HCG 2 razy w tygodniu mozna powiedzieć o trwalym, widocznym i wyczuwalnym objawie.
Jezeli chodzi o higienę to również jest zachowana.
Dzięki z góry za odpowiedź.
Steroidologia
Posty: 3608
Rejestracja: 30 września 2019, 20:44 - pn
Wiesz co to moze byc jkas reakcja alergicza , przyczyn moze byc duzo - mogles tego nie mwiec keidys a jets teraz nie ma na to wplywu zrob tak
wez nasteony zastrzyk zorb w posladek gdziej ets wiecej tluszczyku ok bo to nie mus byc w brzuch to sa zatzyki podskorne - i daj znac jak bedzie ok
Joker
Posty: 17
Rejestracja: 27 października 2019, 20:23 - ndz
Zrobilem zastrzyk w posladek, jednak nie zmienilo to nic.Znow pojawił sie na drugi dzien wyczuwalny guz i zaczerwienienie skory.
Steroidologia
Posty: 3608
Rejestracja: 30 września 2019, 20:44 - pn
Jest to jakis stan alergiczny - nic wiecej - to nic strasznego tylko treaz pytanei czy to od substancji czynnej czy jakis uzdatniaczy co tam sa : (
Joker
Posty: 17
Rejestracja: 27 października 2019, 20:23 - ndz
No na to to wyglada. Bede musiał sie z tym pogodzic.
Da sie z tym zyc 😉 .
Dzięki za odpowiedź
Steroidologia
Posty: 3608
Rejestracja: 30 września 2019, 20:44 - pn
Napewno nic ci sie nie satnie bo nie wyglada to zle : )
ODPOWIEDZ