Wchodzisz na Bombe? Sprawdź to! - KONSULTACJE

Dietetyk-Andrula
Niestety osoby, które chcą zacząć stosować Teścia, pierwsze co osoby robią zaczynając interesować się dopingiem, pytają o środki, nie myśląc o diecie, bądź zrzucając ją na drugi plan.
Najgorsze co możesz zrobić jeśli zależy Tobie na szybkich efektach i wykorzystać ten czas do lata, najlepiej i jak najszybciej się da...

Musisz zapamiętać, że bez odpowiedniej "trzymania michy" nie wykorzystasz w pełni progresu, ba efekty będą marne!

I uwaga trzymanie michy wcale nie jest trudne.. Natomiast o wiele prościej myśleć i oszukiwać samego siebie, że wstrzyknięcie magicznego oleju załatwi całą sprawę...
NIE! Każdy to Tobie powie, że bez choć o drobinki starań z własnej strony i chęci nic z tego nie będzie.. To jest PRZYMUSOWE I KONIECZNE, jak wykonywanie badań co 2-3 tyg!

Dlatego jeśli już zdecydowałeś się na środki, nie olewaj tematu Diety, bo nie wykorzystasz potencjału środków...
Nie ważne czy jesteś na dopingu czy nie, jeśli tak, to tym bardziej musimy ogarnąć Ci "dietę", aby efekty były zniewalające!

Dużo osób wciąż tego nie wie, więc jeśli decydujesz się wejść na środki, zacznij dopinać także to co jesz, w zależności jaki jest Twój plan.
Czy to jest redukcja czy masa, tak się świetnie składa, że od teraz macie na taką możliwość, dlatego tym bardziej korzystajcie!

Cześć wszystkim, jako że dostaje dużo wiadomości na prywatną skrzynkę, chciałbym to zmienić. Większości osób już odpowiedziałem, pomogłem w uzupełnieniu planu dnia...

Dlatego postanawiam wprowadzić KONSULTACJE na Forum, po to aby każdy mógł skorzystać. Będę pomagać tutaj uporządkować Tobie makroskładniki, białko, węglowodany, tłuszcze, w ostateczności ustalę Tobie Twój plan jedzenia w ciągu dnia. - Natomiast każdy jest indywidualny i powinien zrobić to sam, by nie zmieniać swojej lodówki i produktów, które jadł przez całe życie!

Dlatego zapamiętaj, że słowo dieta wcale nie wiąże się nie jedzeniem wszystkiego co smaczne, czy z zmianą Twojego aktualnego stylu żywienia!

Pomogę Ci ustalić Twoje zapotrzebowanie w taki sposób, abyś redukował, spalał tłuszcz, bądź budował mięśnie. - Dlatego zastanów się czy chcesz mieć 2-3x lepsze efekty, czy nie.
Dziękuje za każdy komentarz, oraz witam nowych użytkowników, którzy zagłębiają moją lekturę, byłem w szoku że tak dużo osób się odezwie czy to z podziękowaniami czy to z pytaniami.

Jak wiadomo dieta jest bardzo indywidualną sprawą, dlatego do każdego z Was potrzebuję czasu - dobra wiadomość, będę starać się odpisywać, najszybciej jak to możliwe.
Oferuje swoje wsparcie za Darmo, nie musicie mi nic płacić, więc tym bardziej zaoszczędzanie 100zł na każdej odpowiedzianej mojej wiadomości :) - Korzystajcie do woli :)

Twórzcie nowe posty związane z Waszym celem, najlepiej pod tym schematem :

Kod: Zaznacz cały

1. Wiek: 
2. Wzrost:
3. Waga:
4. Co zazwyczaj jesz i co lubisz jeść:
5. Ile masz kcal w swojej diecie:
6. Ile razy trenujesz?
7. Twoja aktywność fizyczna w ciągu dnia(ile chodzisz, ile sie ruszasz):
8. Produkt, bez którego nie możesz żyć:
9. Twoje makroskładniki jeśli owe masz:
10. Twój cel: 
Jeśli nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie nie wpisuj nic.

Przykładowo wyglądałoby to tak:
Tworzę post na Forum w dziedzinie Dieta i trening, Temat: Konsultacje - Dieta, kopiuję wyższy schemat i pisze post:

1. Wiek: 29
2. Wzrost 208cm
3. Waga: 118kg
4. Co zazwyczaj jesz i co lubisz jeść: Rano: Owsianka z masłem orzechowym, obiad: schabowy z 10 ziemniakami i surówka, kolacja: platki chocapic i 30g białka
5. Ile masz kcal w swojej diecie: 2300kcal, albo nie wiem
6. Ile razy trenujesz?: 3x w tygodniu siłowo
7. Twoja aktywność fizyczna w ciągu dnia(ile chodzisz, ile sie ruszasz): Pracuje jako listonosz, także robię codziennie 20 tyś kroków
8. Produkt, bez którego nie możesz żyć: Snickers
9. Twoje makroskładniki jeśli owe masz: Nigdy nie liczyłem kalorii
10. Twój cel: Chciałbym spalić brzuch, zrzucić tłuszcz i najepiej zgubić 15kg.

Czym dokładniej opiszesz z każdego punktu, łatwiej i szybciej będzie mi odpisać. Czekam na wasze posty, miejcie świetny dzień :) Odpowiem każdemu, niezależnie od przypadku, w jakim się znajdujesz, nic nie jest nie możliwe.
Zróbmy to razem, nie wspomnę o korzyściach jakie zyskasz ze względu zdrowotnych. Otrzymujesz same plusy :)

P.S. Wiem, że każdy z Nas lubi zwlekać, odkładać na potem, dlatego dodatkowo dla wylosowanej osoby przygotuję niespodziankę. Do dzieła, zróbmy razem Twoją formę ;]
Ostatnio zmieniony 21 marca 2022, 18:13 - pn przez Dietetyk-Andrula, łącznie zmieniany 2 razy.
SuperMario
U mnie Andrula bez wypełniania ankiety mogę szybko stwierdzić że dziwnie się dzieje . Redukować musiałem na 1600-1800 żeby były widoczne efekty więc na logikę 2500-2700 musi coś się dziać na + a tu stoi . Kilka dni wpycham w siebie więcej węgli ( kasza, ryż) i ledwo drgnie. Środki mam pewne bo badane, problemem myślę że jest średni apetyt i tu próbuje się ratować mk677 którego to podobno skutkiem ubocznym jest zwiększenie apetytu . Jakoś to nie matematycznie.
Dietetyk-Andrula
SuperMario pisze: 08 marca 2022, 17:07 - wt U mnie Andrula bez wypełniania ankiety mogę szybko stwierdzić że dziwnie się dzieje . Redukować musiałem na 1600-1800 żeby były widoczne efekty więc na logikę 2500-2700 musi coś się dziać na + a tu stoi . Kilka dni wpycham w siebie więcej węgli ( kasza, ryż) i ledwo drgnie. Środki mam pewne bo badane, problemem myślę że jest średni apetyt i tu próbuje się ratować mk677 którego to podobno skutkiem ubocznym jest zwiększenie apetytu . Jakoś to nie matematycznie.
SuperMario, stwórz nowy post i będziemy tam działać, postaram się pomóc najbardziej jak potrafię :) Zasady z góry, bez zaśmiecania forum, tam będziemy pisać i będę odpisywać najszybciej jak to możliwe. Wypełnij ankietę, szybciej zrozumiem w czym tkwi problem, dodaj który jesteś tydzień na redukcji, oraz z jakich kalorii schodziłeś. Jeśli estrogen masz w porządku to śmiało podziałamy pod względem diety. Czekam aż mnie podepniesz, daj znać i działamy.
SuperMario
Gdzie mam założyć temat z ankietą ? W jakiej zakładce? Już Nie redukuję a próbuje masować.
Dietetyk-Andrula
SuperMario pisze: 08 marca 2022, 20:27 - wt Gdzie mam założyć temat z ankietą ? W jakiej zakładce? Już Nie redukuję a próbuje masować.
Dieta i trening, ok! Napisz wszystko szczegółowo jaki jest plan i cel i zaczniemy projektować Twój plan działania :)
Dietetyk-Andrula
7 Kwiecień - Podbijam, zapraszam do tworzenia nowych postów i korzystania z konsultacji :)

Odpowiednia dieta = odpowiednie efekty
Pemo83
1. Wiek: 38
2. Wzrost: 167
3. Waga: 69
a. Każdy poranek 6.45 70g platki owsiane zalane wieczorem wrzątkiem 80g truskawek lub jagód, 30g białka z grochu, olej mct lub olej lniany 20g, 4000 d3, laktoferyna 200mg wszystko zblendowane (platki zmieniam z kasza jaglana),
b. 9.30 serek grani z warzywami + grahamka z wędlina z indyka serem i sałata, lub 3 jajka zamiast serka grani.
c. 12.30 zupa z baru w pracy, lub pierogi lub gołąbki, lub plaek po węgiersku
d. 15.30 obiad zamawiany z baru mlecznego więc domowe jedzonko jak u mamy 😉
e. Po treningu coś że spora ilością białka
f. Kolacja kasza jaglana z jogurtem naturalnym i jagodami.
Oczywiście to jest idealny układ dnia ale nie zawsze tak jest, trochę ciężko mi trzymac ta michę.
5. Ile masz kcal w swojej diecie: nie wiem koło 2800 by się przydalo
6. Ile razy trenujesz? 3, 4 razy w tygodniu. 10 min bierzni na rozgrzewkę 5 min marsz 5 min bieg + rozgrzewka 5 min na gumach
7. Twoja aktywność fizyczna w ciągu dnia(ile chodzisz, ile sie ruszasz): 5000-10000 krokow
8. Produkt, bez którego nie możesz żyć: słodyczy nie jem bo wysoki Cukier, lubię mięso i ryby, warzywa i owoce, lubię wszystko nie jestem francuskim pieskiem.
10. Twój cel: Waga 72-74 suchego mięśnia. Główny cel to barki i nogi. No i 6pak odsłonić na wakacje.
Pielec3571
1.wiek28
2.wzrost 181
3. Waga około 120kg. :oops: :oops: :oops:
4.Na śniadanie 4 kanapki z wędlina czasem jakiś ketchup lub majonez . Obiad ziemniaki z kurczakiem. Ewentualnie sos ze schabu lub zupa. Kolacja 2 kanapki z wędlina
5--------
6. Jestem początkujący i jest go bardzo mało ewentualnie praca podnoszenie i odkładanie paczek na wózek.
7. Dość aktywnie jazda rowerem .w pracy zbieram zamówienia wiec jeżdżę wózkiem ept ale często z niego schodzę i wchodzę dziennie robię około 13000 tyś kroków to około 9.5 km
8. Dodatki do kanapek sosy i ser żółty.
9. Nigdy nie liczyłem kalori i nie wiem jakie jest moje zapotrzebowanie .
10. Moim celem jest waga 95 kg no i oczywiście rzeźba.
Dodam również że jestem świeży w temacie dopingu . I szukam informacji.
Dietetyk-Andrula
Pemo83 pisze: 11 maja 2022, 21:45 - śr 1. Wiek: 38
2. Wzrost: 167
3. Waga: 69
a. Każdy poranek 6.45 70g platki owsiane zalane wieczorem wrzątkiem 80g truskawek lub jagód, 30g białka z grochu, olej mct lub olej lniany 20g, 4000 d3, laktoferyna 200mg wszystko zblendowane (platki zmieniam z kasza jaglana),
b. 9.30 serek grani z warzywami + grahamka z wędlina z indyka serem i sałata, lub 3 jajka zamiast serka grani.
c. 12.30 zupa z baru w pracy, lub pierogi lub gołąbki, lub plaek po węgiersku
d. 15.30 obiad zamawiany z baru mlecznego więc domowe jedzonko jak u mamy 😉
e. Po treningu coś że spora ilością białka
f. Kolacja kasza jaglana z jogurtem naturalnym i jagodami.
Oczywiście to jest idealny układ dnia ale nie zawsze tak jest, trochę ciężko mi trzymac ta michę.
5. Ile masz kcal w swojej diecie: nie wiem koło 2800 by się przydalo
6. Ile razy trenujesz? 3, 4 razy w tygodniu. 10 min bierzni na rozgrzewkę 5 min marsz 5 min bieg + rozgrzewka 5 min na gumach
7. Twoja aktywność fizyczna w ciągu dnia(ile chodzisz, ile sie ruszasz): 5000-10000 krokow
8. Produkt, bez którego nie możesz żyć: słodyczy nie jem bo wysoki Cukier, lubię mięso i ryby, warzywa i owoce, lubię wszystko nie jestem francuskim pieskiem.
10. Twój cel: Waga 72-74 suchego mięśnia. Główny cel to barki i nogi. No i 6pak odsłonić na wakacje.
Pielec3571 pisze: 12 maja 2022, 00:57 - czw 1.wiek28
2.wzrost 181
3. Waga około 120kg. :oops: :oops: :oops:
4.Na śniadanie 4 kanapki z wędlina czasem jakiś ketchup lub majonez . Obiad ziemniaki z kurczakiem. Ewentualnie sos ze schabu lub zupa. Kolacja 2 kanapki z wędlina
5--------
6. Jestem początkujący i jest go bardzo mało ewentualnie praca podnoszenie i odkładanie paczek na wózek.
7. Dość aktywnie jazda rowerem .w pracy zbieram zamówienia wiec jeżdżę wózkiem ept ale często z niego schodzę i wchodzę dziennie robię około 13000 tyś kroków to około 9.5 km
8. Dodatki do kanapek sosy i ser żółty.
9. Nigdy nie liczyłem kalori i nie wiem jakie jest moje zapotrzebowanie .
10. Moim celem jest waga 95 kg no i oczywiście rzeźba.
Dodam również że jestem świeży w temacie dopingu . I szukam informacji.
Panowie, załóżcie nowe posty. Nie piszemy tutaj. Skopiujcie swoje wiadomości i załóżcie nowe Posty.

Pozdrawiam D.A. Dobrego dnia :)
ODPOWIEDZ