PORADA

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin, Dietetyk-Andrula

monoster
Witam mam za soba pierwszy cykl na ssa 16 tyg wszystko ladnie poszlo az bylem w szoku ze mozna tak dobrze przyjac z dobra micha.
nie mialem problemow z krostami pryszczami itp wszystko pieknie teraz mam pytanie do was:
czy jak polacze TREN krotki i boldka z tesciem moge spodziewac sie jakis oznak krost albo jakis pryszczy dodam ze nigdy nie mialem problemow z tradzikiem itp... dziekuje i pozdrawiam
Steroidologia
monoster pisze: 29 września 2021, 17:19 - śr Witam mam za soba pierwszy cykl na ssa 16 tyg wszystko ladnie poszlo az bylem w szoku ze mozna tak dobrze przyjac z dobra micha.
nie mialem problemow z krostami pryszczami itp wszystko pieknie teraz mam pytanie do was:
czy jak polacze TREN krotki i boldka z tesciem moge spodziewac sie jakis oznak krost albo jakis pryszczy dodam ze nigdy nie mialem problemow z tradzikiem itp... dziekuje i pozdrawiam
To rzecz indywidualna , zależna od wielu czynników , ale skoro nie miałeś nigdy problemu i jak hormony będa trzymane w ryzach to nic nie będzie : )
Goral8930
Ale mu doradziłeś brawo !!!! Przecież on ma pierwszy cykl za sobą on jeszcze o trenie mówi gdzie to środek dla zaawansowanych bywalców siłowni.Nie sluchaj go bo koleś gada bez sensu!!! Jak dawno skończyłeś cykl i czy odblokowałeś się w ogóle HCG w czasie cyklu i po było????I tak wiem że cykl zrobisz kolejny ale nie przy użyciu trenu zastanów się.
Awatar użytkownika
Forin
monoster pisze: 29 września 2021, 17:19 - śr Witam mam za soba pierwszy cykl na ssa 16 tyg wszystko ladnie poszlo az bylem w szoku ze mozna tak dobrze przyjac z dobra micha.
Jakie SAA szły w tym pierwszym cyklu i jakie dawki?

Masz tendencje do trądziku i obawiasz się pogorzszenia, czy też nigdy nie miałeś tego problemu i obawiasz się ewentualności ich pojawiania?

Ja mam tendencje. Na samym testosteronie ich nie mam. Jak dodaje coś na DHT są.
monoster
witam

1).Aburaihan Testosterone Enanthate 250 przez pierwsze 5 tyg bilem 2x w tyg strzal pozniej zrobione badania kontrolne delikatnie estradiol podbilo ale zbilem symexem prolka w normie i od 6 tyg bilem 3x w tyg.
2) nie mam tendencji do tradziku i tez nie mam go a martwie sie zeby jakos kosmicznie mnie nie zasypalo . w razie w izo moge miec ale po co sie dodatkowo faszerowac datego chcialem was zapytac jak to jest.
monoster
Goral8930 pisze: 29 września 2021, 20:27 - śr Ale mu doradziłeś brawo !!!! Przecież on ma pierwszy cykl za sobą on jeszcze o trenie mówi gdzie to środek dla zaawansowanych bywalców siłowni.Nie sluchaj go bo koleś gada bez sensu!!! Jak dawno skończyłeś cykl i czy odblokowałeś się w ogóle HCG w czasie cyklu i po było????I tak wiem że cykl zrobisz kolejny ale nie przy użyciu trenu zastanów się.

Skonczylem cykl jakies 6 miesiecy temu tak byl prawidlowy odblok po unormowaniu prolki i estradiolu. HCG, clomid i provi. w czasie cyklu nie bilem HCG ,po cyklu wszystko ogarniete i jest ok .
Awatar użytkownika
Forin
monoster pisze: 30 września 2021, 10:15 - czw
Goral8930 pisze: 29 września 2021, 20:27 - śr Ale mu doradziłeś brawo !!!! Przecież on ma pierwszy cykl za sobą on jeszcze o trenie mówi gdzie to środek dla zaawansowanych bywalców siłowni.Nie sluchaj go bo koleś gada bez sensu!!! Jak dawno skończyłeś cykl i czy odblokowałeś się w ogóle HCG w czasie cyklu i po było????I tak wiem że cykl zrobisz kolejny ale nie przy użyciu trenu zastanów się.

Skonczylem cykl jakies 6 miesiecy temu tak byl prawidlowy odblok po unormowaniu prolki i estradiolu. HCG, clomid i provi. w czasie cyklu nie bilem HCG ,po cyklu wszystko ogarniete i jest ok .
jaki jest cel nastepnego cyklu? czemu chcesz połączyć tren z boldem?
monoster
celem cyklu bedzie oczywiscie masa oraz podbic troche sile jak wiem ze tren to diabel.. rozmyslam tez 2 opcje deca + tesc zbudowac mase i na koniec masteronem chyba bardziej bezpieczna opcja
Steroidologia
monoster pisze: 30 września 2021, 11:45 - czw celem cyklu bedzie oczywiscie masa oraz podbic troche sile jak wiem ze tren to diabel.. rozmyslam tez 2 opcje deca + tesc zbudowac mase i na koniec masteronem chyba bardziej bezpieczna opcja
Tak dobrze to nazwałeś tren to diabeł - i nie polecam ci go w tym etapie twojego rozwoju : ( - środek fajny ale ciagnie sie za nim dużo skutków ubocznych - jest dużo innych leków które w tym etapie dadzą ci podobne rezultaty - ja na twoim miejscu wszedł bym na tak zwany klasyk tesc, deka , = budowanie masy to głownie jedzenie i odpowiedni trening - więc zastanów się nad trenem - poznaj najpierw ciało - jak reagujesz na inne leki
Steroidologia
Goral8930 - ja mu odpowiedziałem na jego pytanie , więc proszę hamuj swoje emocje - temat się dopiero zaczyna więc daj mu się rozwinąć - dzięki

PS - też nie jestem zwolennikiem cięzkich leków dla poczatkujących i podzielam twoje zdanie na ten temat ....
ODPOWIEDZ