Wyniki badań

K1ra
Witam, jestem od 2 tyg na teściu enan 250mg. Dzisiaj zrobiłem badania i wyszło

Estradiol - 94.74 (do 62)
Prolaktyna - 25.86 (1.50-19.00)

Estradiolu rozumiem nie ruszac, a jeżeli chodzi o prolaktyne mam cabaser od EP i teraz pytanie. Jaką dawkę zapodac i po jakim czasie zrobic badania?
Tom29
a jak się czujesz ?
K1ra
Samopoczucie zajebiste, jedyne co to libido. Jest w normie ale chyba powinno byc wyjebane w góre, nie?
Tomson
Badania min w 4-5 tyg cyklu. W drugim dopiero Ci wchodzi pierwszy strzał teścia.. Nic nie rób z tą prolaktyna bo wcale nie jest aż tak wysoko. Poczekaj z tym libido bo nawet dobrze się testosteron nie wkręcił a Ty już chcesz zbijać Estrogen i Prolaktyne.. Cierpliwości!!! Na twoim miejscu dołożyłbym proviron lub masteron.. Fajne combo do teścia
Kolunio1
Dokładnie jak mówi Tomson, dorzuć proviron 25mg rano pół i wieczorem pół i będziesz zadowolony ty i twoja kobieta ;)
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Pozdrawiam serdecznie.
K1ra
Tomson pisze: 10 września 2021, 19:02 - pt Badania min w 4-5 tyg cyklu. W drugim dopiero Ci wchodzi pierwszy strzał teścia.. Nic nie rób z tą prolaktyna bo wcale nie jest aż tak wysoko. Poczekaj z tym libido bo nawet dobrze się testosteron nie wkręcił a Ty już chcesz zbijać Estrogen i Prolaktyne.. Cierpliwości!!! Na twoim miejscu dołożyłbym proviron lub masteron.. Fajne combo do teścia
Nie wiem, minikox mówi źe po 2 tygodniach można sobie zbadać estradiol i prolaktyne. Nie lepiej jest zaczac korygowac to wczesniej mniejszymi dawkami niż czekać aż wypierdoli bardziej? Oprócz testosteronu niczego wiecej nie dorzucam z wyjątkiem HGH w małych dawkach.
Tomson
Daruj sobie filmy z you tube.. Masz tu sztab ludzi co doradzą Ci co i jak.. Filmy były nagrywane jakiś czas temu a pewne rzeczy się zmieniły. Np. Minikox odradzał brania HCG podczas cyklu, a teraz pewnie by zmienił zdanie.. także pewne tematy się zmieniły..Ale pomyśl na chłopski rozum.. Robisz zastrzyk teścia który ma długie estry..ok 2tyg się wkręca.. Jeszcze dobrze się nie zablokowałeś a już kombinujesz.. Poczekaj.. Tzn Każdy robi jak chcei jak uważa.. Ja mam tylko 15 lat doświadczenia, ale co tam.!!! 😀 Pozdrowionka
K1ra
Dobra dziękuje za rady, ale i tak zrobie po swojemu bo uwazam ze cwiartka cabaseru nie zaszkodzi. Dzisiaj wezme przed snen, napiszcie mi prosze kiedy kolejna dawka i kiedy zrobić badania ;) dodam jeszcze, że prolaktyna była ponad norme już przed cyklem
Steroidologia
K1ra pisze: 10 września 2021, 16:44 - pt Witam, jestem od 2 tyg na teściu enan 250mg. Dzisiaj zrobiłem badania i wyszło

Estradiol - 94.74 (do 62)
Prolaktyna - 25.86 (1.50-19.00)

Estradiolu rozumiem nie ruszac, a jeżeli chodzi o prolaktyne mam cabaser od EP i teraz pytanie. Jaką dawkę zapodac i po jakim czasie zrobic badania?
Wiesz co Prolaktyna jak i Estardiol obniża libido - prolaktytna mocniej - zero chęci estardiol - słaby wzwód i nie można dojść : ) wiec pomyśl jak masz - i podpowiem co dalej ok , cel brania teścia jaki jest ? bo to też ważne jak typowe TRT to trzeba to podkręcić - ponadto to 2 tydzień więc nie ma pełnego nasycenia - estardiol jeszcze może pójść w góre :( bo pełne nasycenie będzie w 4 tyg
Steroidologia
K1ra pisze: 10 września 2021, 21:36 - pt Dobra dziękuje za rady, ale i tak zrobie po swojemu bo uwazam ze cwiartka cabaseru nie zaszkodzi. Dzisiaj wezme przed snen, napiszcie mi prosze kiedy kolejna dawka i kiedy zrobić badania ;) dodam jeszcze, że prolaktyna była ponad norme już przed cyklem
wiesz to twoje ciało :) tu chłopaki chcą pomóc - : ) pamiętaj ze testosteron jako lek nie podnosi prolaktyny ale pośrednio może na nią działać wzmagając stres - wiec pomyśl nad tym : )

co do cabaseru przy tym stężeniu pol tab 0.5 mg raz na 12-14 dni załatwi robote jak problemy z libido nadal będa pisz to wtedy będzie juz wina estrogenu
ODPOWIEDZ