Pierwszy kontakt z testosteron cypionate

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin, Dietetyk-Andrula

Awatar użytkownika
Forin
Oxford pisze: 16 września 2021, 21:50 - czw
Forin pisze: 16 września 2021, 16:58 - czw
wysmarcin pisze: 15 września 2021, 16:44 - śr Witam, po krótkiej przerwie w załączeniu przesyłam aktualne wyniki badań.

przyjmuje około 280 mg (enantat) testosteronu tygodniowo podzielona dawka na 2 zastrzyki środa 140 mg i sobota 140 mg.

Dzisiejsze badania zrobiłem przed zastrzykiem testosteronu.

Objawy czerwona twarz po jedzeniu a jem 5 razy dziennie to prawie non stop czerwona. Przyjmuje od ponad 4 tygodni Acard75, IP6 2 tabletki dziennie, zwiększyłem wodę do około 5 l.

Od czego może być ta czerwona twarz? Ciśnienie zacząć mierzyć (mierzyłem jakiś czas temu i miałem 140-145 na 80-85)
Obrazek

te wyniki Ci się poprawiły. co mogło mieć na to wpływ?

jak twierdziłem przetrenowanie? możesz mieć jakiąś infekcje?
Humor i samopoczucie zjebane ale to już raczej też wiem czemu estradiol za nisko i prolaktyna wysoko.

W tamtą środę czyli 8.09.2021 r. wziąłem pól tabletki aromasinu i 09.09.2021 r. 1/4 tabletki arimidexu. Wiem że źle zrobiłem ale miałem czerwoną twarz i takie pieczenie na twarzy ale już raczej wiem że nie od estradiolu.
szkoda, teraz musisz poczekać z cieższymi treningami, aż ten estradiol wróci,

odpocznij sobie, tymbardziej, że niskie HDL oraz estradiol - nie ma co się katować,

siłownia na 80% (jak na nią dotrzesz), małymi ciężarami, bo na niskim estradiolu Twoje stawy są słabe,

3x30 minut w tygodniu lekkie cardio chyba spacer
Oxford pisze: 16 września 2021, 13:39 - czw Kolego walczę z tym samym problemem tyle, ze u mnie z teściem leci jeszcze masteron. Hormony mam Ok ale hemoglobina i hematokryt trochę ponad normę.

Ta czerwona twarz wogole nie daje spokoju. Idę jutro do hematologa, jak się czegoś dowiem to dam Ci znać.
Czytałem ze upust krwi może pomoc.
wysmarcin ma problem z krwinkami białymi, natomiast czerwone - hematokryt HCT i hemoglobine HGB ma w normie,

upuszczanie krwi było by stratą czasu,

natomiast Ty zacznij robić jakieś cardio, mniej żelaza w diecie, więcej pić wody i przestaniesz mieć problemy z HCT, HGB
Ok dzięki wielkie za poradę, fakt ostatnio mało robiłem cardio ale to przez to, ze w robocie po 20 tys kroków dziennie robiłem i już mi się nie chciało :)
Już wizytę u hematologa zostawię bo jest jutro, zobaczymy z ciekawości co powie, gorzej jak zacznie szukać w stronę czerwienicy.
Najlepiej wstaw swoje wyniki, napisz co Ci powiedział hematolog, opisz ile idzie tescia mastera, od jak dawna, itd.. co Ci szkodzi? Zapewne ktos coś napisze,

20000 kroków to jest trochę ruchu
Oxford
Racja, nie chciałem się tez tak podpinać koledze pod temat z moimi wynikami ale jak to nie problem, to jutro wrzucę wszystko i opisze, jak już będę po wizycie u hema. Badania robię co miesiąc wiec można porównać. A widze, ze wiele osób zmaga się z problemem czerwonej twarzy.

Btw kroków fakt bardzo dużo, do tego niedawno miałem naderwanego Achillesa i nie było lekko, ale na szczęście bpc pomaga. :)

Dodam jeszcze, ze u mnie cały czas jest powyżej normy mcv i mch, czy ktoś wie czy to ma jakieś znaczenie ?
Awatar użytkownika
Forin
Oxford pisze: 16 września 2021, 22:28 - czw Racja, nie chciałem się tez tak podpinać koledze
Najlepiej założyć wlasny temat,

Z badań przydaly by się tez:
-estradiol
-prolaktyna
-lipidy

Pomiar ciśnienia krwi
Steroidologia
Oxford pisze: 16 września 2021, 22:28 - czw Racja, nie chciałem się tez tak podpinać koledze pod temat z moimi wynikami ale jak to nie problem, to jutro wrzucę wszystko i opisze, jak już będę po wizycie u hema. Badania robię co miesiąc wiec można porównać. A widze, ze wiele osób zmaga się z problemem czerwonej twarzy.

Btw kroków fakt bardzo dużo, do tego niedawno miałem naderwanego Achillesa i nie było lekko, ale na szczęście bpc pomaga. :)

Dodam jeszcze, ze u mnie cały czas jest powyżej normy mcv i mch, czy ktoś wie czy to ma jakieś znaczenie ?
No to będzie najlepsza opcja ,jak otworzysz swój temat - bo tak wszystko się miesza i potem ciężko się do czegoś odnieść
Steroidologia
Oxford pisze: 16 września 2021, 22:28 - czw Racja, nie chciałem się tez tak podpinać koledze pod temat z moimi wynikami ale jak to nie problem, to jutro wrzucę wszystko i opisze, jak już będę po wizycie u hema. Badania robię co miesiąc wiec można porównać. A widze, ze wiele osób zmaga się z problemem czerwonej twarzy.

Witam
mcv i mch jest powiązane głownie z Hemoglobiną - może być to zagęszczenie krwi ( stęzenie hemoglobiny w poszczególnej krwince) ale bez wyników morfologii ciężko stwierdzić
Oxford
Ok panowie nie będę robił koledze zamieszania. Wieczorem założę nowy temat.
Steroidologia
Oxford pisze: 17 września 2021, 13:21 - pt Ok panowie nie będę robił koledze zamieszania. Wieczorem założę nowy temat.
No i git : ) dobra decyzja
ODPOWIEDZ