Rodzaje Testosteronów używane to TRT

Steroidologia
Witam

Chciałbym naświetlić temat jakie rodzaje testosteronow używamy do TRT - w sumie sa ich 3 rodzaje - Enanthate, cypionate , Undecoanate - so to testosterony o dlugich estrach czyli powolnym uwalnianiu , dzieki temu stabilizacja testosteronu jest dużo łatwiejsza , nie ma skoków estrogenowych co za tym idzie łatwiej jest utrzymać hormony w ryzach - typowego testosteronów to TRT używa sie Enanthata albo cypionata - w injekcji co tygodniowej - przypominam ze to nie jest pod budowę masy mięśniowej ani nic pod bodybulding : ) to jest typowo pod kątem leczniczym :) dawki dobiera sie indywidualnie , dlatego wazne jest zrobienie badań przed zaczęciem kuracji - chodz uznaje sie za dawki zaczynaja sie od 100-250mg tygodniwow w zależnosci od schorzenia i testosteronu - bo np undeconate jest testosteronem o bardzo dlugim uwalnianiu wiec tam dawki mogą być dużo weiksze

Teraz cos z moich wypocin : ) ogólnie moim zdaniem tego typu terapie powinny być darmowe i dużo częściej stosowane - duzo ludzi ma niedobory spowodowane horobami, obciązeniem genetycznyn itp - testosteron naprawdę dużo zmienia i jest bardzo ważnym czynnikiem w męskim ciele i czesto jest pomijany przez lekarzy :( a u nas w Polsce to jest juz z tym masakra lekarze dedykowani nei maja o tym pojecia : ( nadal to jest temat tabu , a szkoda bo moża duz tym z zmienic i pomóc szerokiej gamie ludzi .
wbyeats
Witam
Czy w TRT , gdzie nie planuje się zakończenia podawania testosteronu , odbloku i " własnej produkcji testosteronu " stosuje się HCG?
dzialdo83
wbyeats pisze: 12 czerwca 2021, 14:05 - sob Witam
Czy w TRT , gdzie nie planuje się zakończenia podawania testosteronu , odbloku i " własnej produkcji testosteronu " stosuje się HCG?
Tak stosuje się. Z tego co chłopaki piszą to taki standard 250 iu co drugi dzień. Sam tak lecę. Jak poszukasz to moderator Trener bardzo ładnie to wyjaśnia.
wbyeats
Dzięki za odpowiedź.
Jeszcze jedno pytanie, jak przy takim dawkowaniu wygląda okres stosowania hcg?
Czy możemy stosować 250 iu dwa razy w tygodniu bez ograniczeń, czy np 6 tyg on/ 6 tyg off?
Z góry dziękuję za pomoc.
Kolunio1
wbyeats pisze: 13 czerwca 2021, 10:33 - ndz Dzięki za odpowiedź.
Czy możemy stosować 250 iu dwa razy w tygodniu bez ograniczeń, czy np 6 tyg on/ 6 tyg off?
HCG stosujemy cały czas gdy podajemy zewnętrzny testosteron. Dawka to 250-300iu co drugi dzień, jak chcesz stosować dwa razy w tygodniu to dawka 500-600iu.
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
Dodam od siebie 3 groszę.

Testosteron w medycynie ma bardzo wiele zastosowań. Ciekawym jest, że można nim z powodzeniem leczyć nawet choroby psychiczne, chociażby depresję, różnego rodzaju nerwice, stany lękowe itp. Mowa tu o mężczyznach oczywiście.

Z własnego doświadczenia napiszę, że miałem kilku podopiecznych, którzy byli blisko samobójstwa a po wdrożeniu kuracji Testosteronem lub Testosteronem i Masteronem stwierdzili, że życie jest piękne i chcą się nim cieszyć jak najdłużej!

Może to dla niektórych mało znaczy, bo "najważniejsze są pieniądze, sprzedaż produktów, obrót itp", ale dla mnie wdzięczność tych chłopaków, którzy pisali do mnie wprost, że "uratowałem im życie" jest czymś ponad zysk materialny. Czymś co nadaje sens mojej pracy i napędza mnie bym kontynuował to co robię.
Marcin88
Dodam i ja 3 grosze, ze to prawda nawet jest napisane na ulotce testosteronu.
Załączniki
IMG_20210613_172023_BURST006.jpg
(1.32 MiB) Nie pobierany
Steroidologia
wbyeats pisze: 12 czerwca 2021, 14:05 - sob Witam
W prawdziwym TRT zależy to od danego schorzenia czy wieku - ale ogolnie do typowego TRT nei stosuje sie HCG wogóle - tylko TRT używane jest do lepszego życia na ten czas u ludzi bez szczególnych zaburzeń wtedy warto dodac HCG zeby wszytko bylo zabezpieczone - i mozna je stosowac co 6 tyg - nie caly czas - to zalezy od dawki tescia
Steroidologia
wbyeats pisze: 13 czerwca 2021, 10:33 - ndz Dzięki za odpowiedź.
jak masz zamiar stosowac tescia dlugo - czy bardzo dlugo dawka 250-300 iu dwa raz w tyg bedzie super - nie jest to wogole inwazyjna dawka wiec bardziej bym ja polecal w tym wypadku niz 500 iu dwa razy w tyg - i mozesz ja stosowac bez ograniczen w tego typu zestawieniu
wbyeats
Steroidologia dziękuję za pomoc.
Reszcie też dzięki .
Tak dla info TRT jadę na 250 mg test undecanoate co 10 dni.
O dodaniu hcg zacząłem myśleć dopiero po jednym z postów tutaj na forum.
Wcześniej raczej zatanawiałem się co ewentualnie dorzucić od czasu do czasu.
Ewentualnie od czasu do czasu podwyższyć dawkę teścia.
Trt w moim przypadku , typowo ze względu na wiek - 55 lat.
ODPOWIEDZ