Niski testosteron

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin, Dietetyk-Andrula

Steroidologia
Euro-Pharmacies-Trener21 pisze: 26 kwietnia 2021, 17:04 - pn
Stronix27 pisze: 22 kwietnia 2021, 23:06 - czw 12 tygodni cykl. A czy arimidex nie jest blokerem estrogenu ?
Owszem jest, blokuje też sporo przyrosty a podawany długotrwale może znacząco obniżyć samopoczucie. Przypominam, że jest to silny lek przeciwnowotworowy a nie landrynki. Przy symbolicznych dawkach steroidów jakie przyjmujesz jest ZBĘDNY a wręcz przeszkadza. Kulturyści stosują inhibitory aromatazy tylko przed zawodami. Jeżeli jesteś na długim cyklu nawet na wysokich dawkach to dodając do niego odrobinę Boldenonu poziom estrogenów w tym Estradiolu będzie nisko a przy okazji nie ograniczysz sobie przyrostów a wręcz przeciwnie - dodasz sobie kolejny bodziec anaboliczny w postaci właśnie Boldenonu.

Pamiętaj jedno - ja nie czerpię wiedzy z internetów kopiując wymysły innych z for internetowych czy pseudo-naukowych artykułów a z własnego doświadczenia, własnych badań na sobie i moich podopiecznych oraz z doświadczenia i wiedzy innych trenerów z Polski jak i zagranicznych chociażby z USA. Twoja decyzja którą drogą pójdziesz. Ja tylko przedstawiam Tobie moją wiedzę i doradzam zgodnie z nią.

Zgzdza sie to mocny - dlatego trzeba madrze podejsc do sparwy - sa inne wyjscia jak boldenone drostanolone - ale musisz to testowac bo kazdy ma inna cialo a co za tym idzie hormony i nie na kazdego to dziala - ale prawd jest to ze to silny lek - przedawkowanie go moze spowdowac zle sampoczucie , i silne wysuszenie powiezi miesniowych co moze powodowac kontuzje -wiec wszytko z glowa
Stronix27
Euro-Pharmacies-Trener21 pisze: 26 kwietnia 2021, 21:20 - pn Jak najbardziej z wodą bakteriostatyczną. Aqua pro inj. też. Pamiętaj, by zawsze trzymać HCG w lodówce. Przed rozcieńczeniem też.

Dziwi mnie to, że przestali dodawać rozcieńczalnik do Eurigil HCG...
Dzięki za odpowiedź. To że rozrobione trzeba w lodówce trzymać to wiedziałem ale że przed rozrobieniem że też trzeba to już nie :) Jak dzisiaj czuje poślad po wczorajszym zastrzyku to normalne ? Myślę czy jutro może nie spróbować w udo . Robiliście kiedyś iniekcje w udo ?
Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21
Normalne, że coś będziesz czuł po iniekcji. Czasem bardziej czasem mniej, zależy jak trafisz. Ważne by nie robiły się stany zapalne, spuchnięty mięsień, gorący, czerwony obszar po iniekcji, ropień itp.

Na polskim Pregnylu napisane jest: Przechowywać w temp. 2-8st C. więc w lodówce. Nie jest tam napisane, że dopiero po rozrobieniu należy włożyć do lodówki. W większości aptek Pregnyl trzymany jest w lodówce.

Osobiście od 3 lat robię iniekcje głównie w uda i jak dla mnie jest to miejsce numer 1! Udo może przyjąć najwięcej ml oraz ma sporą powierzchnię więc bardzo rzadko wkłuwasz się w to samo miejsce.

Na tym filmie gość bardzo dobrze prezentuje jak należy wykonać poprawnie iniekcję w udo.
Awatar użytkownika
TrainingAddict
Polecam również venture glute injection można spokojnie ładować do 5 ml ratownik medyczny mi kiedyś polecił boli jak wbijasz ale po 15 minutach nic nie czuć .
https://trthub.com/wp-content/uploads/2 ... scaled.jpg
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)
Steroidologia
Stronix27 pisze: 27 kwietnia 2021, 16:00 - wt
Euro-Pharmacies-Trener21 pisze: 26 kwietnia 2021, 21:20 - pn Jak najbardziej z wodą bakteriostatyczną. Aqua pro inj. też. Pamiętaj, by zawsze trzymać HCG w lodówce. Przed rozcieńczeniem też.

Dziwi mnie to, że przestali dodawać rozcieńczalnik do Eurigil HCG...
Dzięki za odpowiedź. To że rozrobione trzeba w lodówce trzymać to wiedziałem ale że przed rozrobieniem że też trzeba to już nie :) Jak dzisiaj czuje poślad po wczorajszym zastrzyku to normalne ? Myślę czy jutro może nie spróbować w udo . Robiliście kiedyś iniekcje w udo ?
Musi być zawsze w lodówce przed i po , wtedy moze być bardzo długo trzymany
W udo możesz czemu nie ale ja nie jestem zwolennikiem uda dużo tam naczyń jest : )
Stronix27
Dzięki :) Przetestuje 2 miejsca . Tutaj na filmiku facetowi nie leciała w ogóle krew mi lekko poleciała czy to znaczy że coś nie tak zrobiłem ? I przyznaje się że po wbiciu nie cofnąłem tłoczka (chyba się na to mówi ``aspiracja``). Jak dobrze zrozumiałem to po cofnięciu tłoczka pojawi się krew to zmieniamy miejsce ?
Steroidologia
Stronix27 pisze: 27 kwietnia 2021, 19:00 - wt Dzięki :) Przetestuje 2 miejsca . Tutaj na filmiku facetowi nie leciała w ogóle krew mi lekko poleciała czy to znaczy że coś nie tak zrobiłem ? I przyznaje się że po wbiciu nie cofnąłem tłoczka (chyba się na to mówi ``aspiracja``). Jak dobrze zrozumiałem to po cofnięciu tłoczka pojawi się krew to zmieniamy miejsce ?
Pamiętaj trening czyni mistrza : ) wiec daj znać jak poszło

Nie - poprostu mogłeś trafić w naczynie albo zrost tak się dzieje czasami ale sie nie przejmuj : )

dokładnie tak
Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21
Stronix27 pisze: 27 kwietnia 2021, 19:00 - wt Dzięki :) Przetestuje 2 miejsca . Tutaj na filmiku facetowi nie leciała w ogóle krew mi lekko poleciała czy to znaczy że coś nie tak zrobiłem ? I przyznaje się że po wbiciu nie cofnąłem tłoczka (chyba się na to mówi ``aspiracja``). Jak dobrze zrozumiałem to po cofnięciu tłoczka pojawi się krew to zmieniamy miejsce ?
ZAWSZE RÓB ASPIRACJĘ BO MOŻESZ SOBIE LEK PODAĆ DOŻYLNIE I ZNALEŹĆ SIĘ W SZPITALU

Jeżeli po aspiracji wleci do strzykawki odrobina krwi lub czegokolwiek innego niż same bąbelki powietrza to wyjmujesz igłę, zmieniasz na nową i wkłuwasz się w inne miejsce i powtarzasz aspirację.

To normalne, że czasem poleci trochę krwi. Dzieje się tak dlatego, że czasem przebijesz igłą naczynko krwionośne jednak wprowadzając dalej igłę znajdziesz się w mięśniu i przy aspiracji krwi nie uświadczysz w strzykawce. Natomiast wyjmując igłę krew z przebitego "po drodze" naczynka krwionośnego może lekko wypłynać. Uciśnij to chusteczką/papierem/gazikiem i pomasuj z minutę/dwie delikatnie aż przestanie lecieć.
Stronix27
Ok. Jestem po 3 strzałach. 2 razy w udo i tutaj dużo lepiej jak poślad to znoszę :) Zostało mi jeszcze sprawdzić to miejsce co mi kolega wyżej polecił. Ogólnie nie odczuwam jak na razie różnicy chyba estro zaczyna szaleć bo od wczoraj zauważalnie złapałem wodę na twarzy czuje takie opuchnięcie . Nie wiem czy nie skoczyć teraz w środę zobaczyć estrogen czy jeszcze za szybko i poczekać ten tydzień?
Steroidologia
Stronix27 pisze: 01 maja 2021, 10:42 - sob Ok. Jestem po 3 strzałach. 2 razy w udo i tutaj dużo lepiej jak poślad to znoszę :) Zostało mi jeszcze sprawdzić to miejsce co mi kolega wyżej polecił. Ogólnie nie odczuwam jak na razie różnicy chyba estro zaczyna szaleć bo od wczoraj zauważalnie złapałem wodę na twarzy czuje takie opuchnięcie . Nie wiem czy nie skoczyć teraz w środę zobaczyć estrogen czy jeszcze za szybko i poczekać ten tydzień?
No i super :) daj czasu na to az hormony zaczną działać, pamiętaj organiz też musi je przetworzyć wiec pierwsze 2-3 tyg to mogą dziać się cuda : )
Wiesz co to nie musi być estrogen może tak zaragował organizm daj sobie 2 tyg na to ok, niech się wszystko przetrawi powolij
Co do polesności injekcji w posladek moze masz tam zrosty - czesto sie zdarza injekcja w tych miejscach moze byc bolesna - to mija jak bedziesz regularnie robil tam injekcje ale na poczatku moze byc ciezko : )
ODPOWIEDZ