Start z cienkiej rury

Moderatorzy: Steroidologia, Forin, Dietetyk-Andrula

Traugutt
Cześć.
Chciałbym przeprowadzić konkretną redukcje, tak żeby do lata ładnie wyszło. 191cm, 84kg, 26lat, staż 4 lata. wcześniej nic nie brałem, a zastrzyków na razie nie mam jak robić. Sam nie dam rady, a do lipca nie ma kto mi ich robić. Także najbardziej interesują mnie orale. Sam próbowałem coś wymyślić, ale wiedza jeszcze nie ta. Czytam o clenie, ale podobno ma Dużo skutków ubocznych.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w doborze jakiegoś, bądź jakiś środków :D
kostropaty
Masz 3 miesiace i zamiast wziąć sie za robotę porzadnie, szukasz drogi na skróty.
191cm i 84kg to nie są liczby wywalone w kosmos. Na miękko ogarniesz to bez jakichkolwiek orali.
Aart
Traugutt pisze: 14 kwietnia 2021, 21:59 - śr Cześć.
Chciałbym przeprowadzić konkretną redukcje, tak żeby do lata ładnie wyszło. 191cm, 84kg, 26lat, staż 4 lata. wcześniej nic nie brałem, a zastrzyków na razie nie mam jak robić. Sam nie dam rady, a do lipca nie ma kto mi ich robić. Także najbardziej interesują mnie orale. Sam próbowałem coś wymyślić, ale wiedza jeszcze nie ta. Czytam o clenie, ale podobno ma Dużo skutków ubocznych.
Tez nialem takie podejscie, bez urazy - tylko orale, a zastrzyki ? samemu ? No way :shock:
A teraz wale w uda co 2 dzien 3 rozne srodki bez zadnych oporów, a jak robia sie male zrosty to Zona w posladek mi robi :D

Nie obraz sie - to banalnie proste i na dzis nie widze zadnego wiecej cyklu bez przynajmniej tescia w iniekcjach, dopiero do tego dodawal bym inne srodki w postaci tabletek, zaleznych od celu, czy nasa, recomp czy tez redukcja ;)
Na forum wszystko Ci elegancko wytłumaczą admini i userzy, a zreszta w sieci jest mnóstwo informacji jak i gdzie robic zastrzyki z saa 8-)
Awatar użytkownika
TrainingAddict
kostropaty pisze: 14 kwietnia 2021, 23:07 - śr Masz 3 miesiace i zamiast wziąć sie za robotę porzadnie, szukasz drogi na skróty.
191cm i 84kg to nie są liczby wywalone w kosmos. Na miękko ogarniesz to bez jakichkolwiek orali.

Jaki kosmos xd przy tym wzroście to powinien lekko 100 kg ważyć jak na prawdę trenue 4 lata chyba że to "trenuję" i dalej bez efektów czyli skiny fat .
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)
Aart
TrainingAddict pisze: 15 kwietnia 2021, 10:49 - czw
kostropaty pisze: 14 kwietnia 2021, 23:07 - śr Masz 3 miesiace i zamiast wziąć sie za robotę porzadnie, szukasz drogi na skróty.

Jaki kosmos xd przy tym wzroście to powinien lekko 100 kg ważyć jak na prawdę trenue 4 lata chyba że to "trenuję" i dalej bez efektów czyli skiny fat .
Nie no, nie ma co za bardzo krytykowac ;) Nie kazdy ma zacięcie i tyle motywacji, zeby pracowac nad soba caly czas, wiem po sobie 8-)

Jesli kolega sie uprze na cos bez tescia i strzykawek, admini na pwno mu cos rozpisza na sarmach typu rad140 czy candarine :idea:

Ale docelowo to bez sensu imho, bo i tak jesli mu sie spodoba, to skonczy na saa i zastrzykach :lol:
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
VIP
Traugutt pisze: 14 kwietnia 2021, 21:59 - śr Cześć.
Witam kolegę Traugutt,

Widzę, że już chłopaki nakreślili troszkę sytuację. Muszę się z nimi zgodzić i potwierdzić, że bojąc się jak mała dziewczynka maleńkiej igiełki lepiej nie zaczynać przygody z dopingiem w ogóle. Każdy na początku myślał, że zastrzyki to coś strasznego a jak spróbujesz to zobaczysz, że to nic nadzwyczajnego, zwykła czynność "codzienna" jak mycie zębów. Środki oralne są albo bardzo mało skuteczne (Proviron, Oxandrolon) albo bardzo skuteczne jednocześnie cholernie szkodliwe (Metanabol, Anadrol, Turanabol).
W redukowaniu tłuszczu najważniejszy jest deficyt kaloryczny. Musisz po prostu jeść mniej niż potrzebujesz do utrzymania wagi ciała. Nie oszukasz tego żadnymi środkami (no może odrobinkę Trenbolonem - jednak jest to mocny, iniekcyjny środek więc nie dla Ciebie).

Polecam wszystkim obejrzeć ten filmik:

Doskonale obrazuje jak należy poprawnie wykonać zastrzyk domięśniowy w udo. Nic strasznego. Lekki ból (uszczypnięcie) jest tylko gdy przebijasz skórę igłą, następnie jak już igła wchodzi głębiej nie czujesz tego praktycznie.

Jeżeli wyhodujesz sobie jaja i zdecydujesz się zdrowo i bardzo skutecznie podnieść komfort swojego życia, dostać powera o jakim mógłbyś tylko pomarzyć będąc na "naturalnych" poziomach hormonów, poczuć się jak samiec alfa, stać się ulepszoną wersją samego siebie to napisz mi proszę priv lub tutaj na forum a rozpiszę Tobie jak należy poprawie zacząć stosować środki anaboliczno-androgenne.

Jeżeli jednak pozostaniesz na poziomie małej dziewczynki to spróbuj sobie najbezpieczniejszego leku oralnego czyli:
1) Proviron 2x25mg dziennie

Ten lek da Ci trochę motywacji i lepszego samopoczucia oraz libido jednak nie spodziewaj się rezultatów większych niż na 10g kreatyny dziennie. Proviron nie powinien też zablokowac produkcji Twojego endogennego testosteronu. Nie robiłem jednak w tym kierunku własnych badań a jedynie opieram się na badaniach innych.
Traugutt
Może i faktycznie czas stać się mężczyzna.
Co w takim razie na pierwszy cykl na ssa? Testosteron, a na odblok clomid? Da się zrobić z tego recomp na lekkim bilansie ujemnym kalorii?
Co do motywacji i efektów to jakieś tam, wiadomo, że przerwy miałem, motywacja czasem spadala, ale od prawie roku wytrwale bez przerwy jazda.
Sylwetka jest dziwna, bo niby mięśnie sa male, wyniki siłowe dla mnie zadowalające: ława 130, mc 205, siad 145(było zerwane acl w lewym kolanie). Dieta jest cały czas. Ma masie jak i redukcji wszystko liczone. Prosiłbym w takim razie o jakiś spokojny cykl na początek, oraz jak wygląda odblok, bo tego się boję (że zawiodę dziewczynę w strategicznych momentach)
Dzięki
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
VIP
Cyklowanie Testosteronem nie ma najmniejszego sensu. Po odstawieniu spadasz do poziomu "naturalnego" lub poniżej, jeżeli nie uda się w 100% odblokować własnej produkcji tegoż hormonu. Huśtawka hormonalna jaka powstaje przy wchodzeniu i schodzeniu z Testosteronu jest znacznie bardziej negatywna dla organizmu niż stabilne i długotrwale podawane konkretne dawki.

Proponuję Tobie zrobić tak:
1. Przed wejściem na hormony robimy badania kontrolne:
a) badanie krwi: morfologia, testosteron całkowity, estradiol, prolaktyna, LH, FSH, TSH, FT3, FT4, amylaza, lipaza, kreatynina, mocznik, ALAT, ASPAT, profil lipidowy, jonogram, glukoza
b) ciśnienie krwi (rano 30-45min od wstania z łóżka na czczo ale po wypiciu szklanki wody niegazowanej)
c) Echo serca - jeżeli Ty ani nikt z rodziny nie miał wrodzonych wad serca to nie jest niezbędne aczkolwiek jeżeli masz możliwość i pieniądze to zawsze warto

Z WYNIKAMI DO MNIE DO ANALIZY

Oczywiście chcącemu nie dzieje się krzywda więc jeżeli nie chcesz się badać bo stwierdzasz, że "zdrowy jestem" to się nie badaj ale wiedz, że jak powstaną jakieś poważniejsze komplikacje zdrowotne po wejściu na hormony to może być problem ze znalezieniem ich przyczyny lub permanentnie popsujesz sobie kulejące już wcześniej organy np. serce, nerki, trzustkę itp.

2. Jeżeli badania wyjdą w porządku to zaczynasz stosować:
a) Testosteron Enantan/Cypionat 350mg w tygodniu (250mg co 5 dni) - domięśniowo igłą 0,6mm x 30mm (pośladek lub udo - zewnętrzna, boczna część uda, nieco ponad połowa wysokości czyli bliżej biodra niż kolana)
b) HCG 300iu co 2 dni lub dopuszczalne jest 500-600iu co 3-4dni lub po prostu 500-600iu 2x w tygodniu - by nie uszkodzić jąder i nie zatrzymać wielu pozytywnych dla organizmu procesów spowodowanych podawaniem zewnętrznego Testosteronu. Zastrzyki podskórne, tak samo podawane jak przeciwzakrzepowe czyli w okolice pod pępkiem w fałdkę skórno-tłuszczową maleńką strzykawką 0,5ml z wbudowaną igłą 0,3mm x 12mm (np. BD MicroFine na alledrogo)
c) OPCJONALNIE: Boldenon 100mg lub Masteron 400mg w tygodniu (jeżeli nie brakuje Tobie pieniędzy to polecam Masteron, który dodatkowo daje świetne samopoczucie i jeszcze większe libido) - te środki OPCJONALNIE stosować możesz od początku podawania Testosteronu by trzymać Twój Estradiol w ryzach. Są to bardzo niskie dawki, jednak świetne do kontroli poziomu estrogenów.
d) po 4-6 tyg od rozpoczęcia powyższej kuracji idziesz na badania krwi i robisz: mofrologia, estradiol, prolaktyna, profil lipidowy - wyniki do mnie do analizy a powiem co dalej, czy wprowadzać jakieś zmiany czy nie.

Taki "cykl" to baza do wdrażania mocniejszych środków, które faktycznie warto stosować cyklicznie by organizm czasem od nich odpoczął. Testosteron należy brać ciągle - wtedy przyniesie najwięcej korzyści. Niektóre pozytywy podwyższonego poziomu testosteronu we krwi widoczne są dopiero po kilku latach - chociażby "relokacja" odkładania się tkanki tłuszczowej z miejsc "kobiecych" jak boczki czy uda w miejsca bardziej "męskie" takie jak plecy, ramiona czy barki.

Zapraszam do zamawiania środków u mnie na priv - dostaniesz 10% RABATU od cen sklepowych czyli tych: https://euro-sterydy.pl/cennik-sterydow/
ODPOWIEDZ