Testosteron Boldenon Turanabol

Steroidologia
Pemo83 pisze: 29 maja 2021, 14:20 - sob Miałem kolonoskopie jakiś miesiąc temu. Lekarz oczywiście gastroenterolog robił badanie. Wycinki poszły do zakładu anatomii patologicznej. Zapalenie mam na odcinku jelita cienkiego. Nie mam rozwolnień ani krwi w kale tak jak to opisują ludzie na grupach na fb. Jak chcesz mogę wrzucić wyniki badań?
Gastrolog przepisał mi Pentaze, na crona. Po koło o wyszła mi jeszcze bakteria yersinia i na nią jadłem Biseptol 2 tyg i teraz po kolejnych 2 tyg mam zbadać czy się jej pozbyłem, czyli po 7 czerwca idę na badanie.
Przejebana przypadłość - jakie miałes dolegliwości ? -co mogę ci doradzić z suplii a dużo ci to pomoże to

- Propolis bez alkocholu znajdziesz w necie 40 kropli naczczo 30 in przed posilkiem

- Colostrum 500mg kozie alebo wolowe rano do posilku + 500mg maslanu sodu + 5 g Glutaminy

- do posilku obiadowego - 200mg laktoferyna 1000 mg wit C

- Colostrum 500mg kozie alebo wolowe do kolacji + 500mg maslanu sodu + 5 g Glutaminy
Pemo83
Tak sobie czytam o tych preparatach które wymienilej i ma to wszystko sens. I tak się zastanawiam że Twoja wiedzą przewyższa kilkakrotnie wiedzę tych wszystkich konowałów do których chodzę zwanych lekarzami. Szacun Brachu naprawdę.
Ale jak doszedłem do czytania o laktoferynie to stwierdziłem że ta moja gastrolog nawet mi nie zbadała laktoferyny w kale. Może ja mam tylko zespół jelita drażliwego a nie crohna. Moim jedynym objawem był bol w lewym nadbrzuszu. Żadnych biegunek czy takich tam.
Obecnie piję sobie codziennie 3 razy odwary z korzenia mniszka lekarskiego, korzenia cykorii, kłącza perzu. Poczytałem że są to naturalne prebiotyki na jelita.
Steroidologia
Pemo83 pisze: 02 czerwca 2021, 12:46 - śr Tak sobie czytam o tych preparatach które wymienilej i ma to wszystko sens. I tak się zastanawiam że Twoja wiedzą przewyższa kilkakrotnie wiedzę tych wszystkich konowałów do których chodzę zwanych lekarzami. Szacun Brachu naprawdę.
Ale jak doszedłem do czytania o laktoferynie to stwierdziłem że ta moja gastrolog nawet mi nie zbadała laktoferyny w kale. Może ja mam tylko zespół jelita drażliwego a nie crohna. Moim jedynym objawem był bol w lewym nadbrzuszu. Żadnych biegunek czy takich tam.
Obecnie piję sobie codziennie 3 razy odwary z korzenia mniszka lekarskiego, korzenia cykorii, kłącza perzu. Poczytałem że są to naturalne prebiotyki na jelita.
Dziękuje : ) no może tak byc ci chuje ida na łatwiznę 95% z nich to mędy 5% jest ok ale weż na nich traf : (

Przyczyn może byc ogrom - nawet brak nawodnienia - długotrwały i podstawa chujowa dieta

Nie uzywaj probiotyków bo jak masz problem z jelitami mogą szkodzic : ( dopóki nie beda funkcjonowac jak probiotyk używaj tylko enterol ale nie uzywaj go razem z maslanemsodu bo wchlonie te dobre grzyby ok - wejdz na to co ci powiedzialem i odezwij sie za 3-4 tyg zobaczysz wogólw o czym mowie
Pemo83
Probiotyków nie biorę tylko prebiotyki, na poprawę dobrej flory bakteryjnej.
"Zioła prebiotyczne, bo wpływają korzystnie na rozwój dobrej flory bakteryjnej w jelitach oraz zmniejszają stany zapalne. Są to: korzeń mniszka lekarskiego, cykoria, kłącze perzu."
Takie napary sobie piję, chyba nie kolidują z lekami?

Ok to co wymieniłeś zakupie i zastosuje. A czy tą Pentaze zapisaną przez gastrolog mam brać, czy odstawić?
Pemo83
Enterolu nie potrzebuje bo nie mam biegunek ;)
Steroidologia
Pemo83 pisze: 04 czerwca 2021, 09:33 - pt Probiotyków nie biorę tylko prebiotyki, na poprawę dobrej flory bakteryjnej.
"Zioła prebiotyczne, bo wpływają korzystnie na rozwój dobrej flory bakteryjnej w jelitach oraz zmniejszają stany zapalne. Są to: korzeń mniszka lekarskiego, cykoria, kłącze perzu."
Takie napary sobie piję, chyba nie kolidują z lekami?

Ok to co wymieniłeś zakupie i zastosuje. A czy tą Pentaze zapisaną przez gastrolog mam brać, czy odstawić?

Sorki żle doczytalem ,pamiętaj ze colostrum czy laktoferyna sa prebiotykami - i mysle ze najlepszymi

Tego typu leki neie kolidauja ale wejdz na ten schemat co ci napisalem : ) a te ziola pija pomiedzy ok

Co do Mesalazyny czyli Pentaze - skoncz ten lek lek ok to na satny zapalne jest - ale wlacz ta kuracje ok ja skonczysz ten lek wejdzimy na taki peptyd co prdukuje kolagen - bo jelita sa zrobioen z kolagenu glownie : ) tzn jest bardzo wany bo odpowiada z ich budowe : ) ale to wszytko po koleji ok : )
Pemo83
Kurła tej pentazy mam jeszcze na 30 dni, a po tym syfie nie mam apetytu. Nie dość że chudy jestem to jeszcze znowu schudłem 60,5 kg masakra.
Moge zapodać coś na apetyt?
Na dniach wchodzę na diete od dietetyk klinicznej, do diety dorzuciła kwas Omega 3 i sanprobi ibs. Co Ty na to?
Pemo83
I mam jeszcze pytanie glutaminę którego producenta polecisz bo jest tego masa. A chce co dobrej jakości kupić.
Dziękuję z góry.
Pozdro600
dzialdo83
Pemo83 pisze: 08 czerwca 2021, 22:06 - wt I mam jeszcze pytanie glutaminę którego producenta polecisz bo jest tego masa. A chce co dobrej jakości kupić.
Dziękuję z góry.
Pozdro600
Po co glutamina? Zadbaj o białko i pełną pulę aminokwasów. Pewnie że można bcaa, glutaminę czy inne aminokwasy... osobiście wolę te pieniądze przeznaczyć na odżywkę białkową i jedzonko lepszej jakości 😉
Steroidologia
Pemo83 pisze: 08 czerwca 2021, 22:06 - wt I mam jeszcze pytanie glutaminę którego producenta polecisz bo jest tego masa. A chce co dobrej jakości kupić.
Dziękuję z góry.
Pozdro600
Zwykła Glutamine w proszku - Glutomina to Glutamina : ) zobacz tylko zeby byla czysta bez domieszek

Z masa teraz bedzie ciezko nei nastawiaj sie na nia : ( najpierw podlecz jelita - jak beda parcowac dobrze zlapiesz mase
ODPOWIEDZ