Brutal Anadrol +somatodrol +meta anabol+biosterol

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin, Dietetyk-Andrula

Brutal
Czy mogę brać je wszystkie razem czy lepiej nie a jeśli nie to które z nich mogę połączyć?? :ugeek: :ugeek:
Brutal
Czy może co innego jestem zielony na te tematy trochę ćwiczę 2 lata i nie widac efektów dlatego chcę od czegoś zacząć doradzi ktoś co brać i ile ????
Awatar użytkownika
TrainingAddict
Zanim dostaniesz efekty ty stracisz apetyt i wysrasz wątrobę na takim kombo
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)
Brutal
Ahah zacząłem Anadrol brać cos z nim mogę połączyć
dzialdo83
2 lata ćwiczeń i brak efektów? Na początku samo rośnie 😁 albo masz typ budowy biegacza długodystansowca albo braki w diecie. Napisz jak to wygląda u Ciebie? Co do samych orali to fakt że szkoda flaki męczyć. Jak już coś leci to bierz osłonki. Badanie krwi, lipidów i próby wątrobowe warto zrobić i później pilnować.
Steroidologia
Brutal pisze: 23 marca 2021, 15:56 - wt Czy mogę brać je wszystkie razem czy lepiej nie a jeśli nie to które z nich mogę połączyć?? :ugeek: :ugeek:
witam-napisz jaki jest twoj cel ??z kad ten pomysl na takie combo ?? po tych lekach domyslam ze ze masa ale wole sie upewnic - napisz cos wiecej , jaki trenujesz ,opisz to bo tak w ciemni ciezko,ale te leki sa bardzo silne wiec trzeba uwazac na podroby mzoesz sobie zrbic krzywde
Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21
Brutal pisze: 23 marca 2021, 15:56 - wt Czy mogę brać je wszystkie razem czy lepiej nie a jeśli nie to które z nich mogę połączyć?? :ugeek: :ugeek:
O matko! Ty chyba nie lubisz swojego organizmu.

Zaczyna się od samego Testosteronu ewentualnie z dodatkiem "antyestrogenowego" środka w mini dawce np Boldenonu. HCG musi lecieć cały czas w tle, żebyś sobie jąder nie uszkodził.
Nie bierz tych leków, które wymieniłeś bo sobie krzywdę zrobisz.
ODPOWIEDZ