Metanabol

Arekk
Z tego co czytałem metanabol powoduje spore przyrosty w dużej mierze spowodowane retencją wody, które równie szybko opadają po odstawieniu środka.
Ja stosuje srodki iniekcyjne.
Zastanawia mnie czy dodanie dawki ok 30mg do np testosteronu i deki spowoduje przyrosty faktycznego mięśnia w trwały sposób.
Proszę o opinie osób które miały już takie doświadczenia
Awatar użytkownika
speedczasty
Możesz dodać jeszcze nawet 5 środków do tego, a i tak nie ma czegoś takiego jak "trwałe przyrosty", spadki po środkach są zawsze, jeśli się tego nie podtrzymuję - to proste. ;)
Marcin88
Dodam od siebie tyle że proces retencji wody można uniknąć podczas zarzywania metanabolu stosując inhibitor aromatazy do estrogenu. Jak wiadomo metanabol silnie aromatyzuje i tak zwana masa to po prostu zatrzymanie wody w organiźmie. Jak kolega powyżej odstawisz środek lub środki wrócisz do punktu wyjściowego. Nawet po najlpeszym odbloku nie nie zatrzymasz katabolizmu. Jedynie co można ,,podtrzymać,, po cięższym cyklu składajacego sie z paru środków to pozostajac na samym testosteronie w dawkach 250mg i powyżej...wtedy ,,coś zostanie,,
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
TrainingAddict
Metanabol nie służy do budowania tylko do chwilewego boosta w sile i masie Tom Platz to dobrze tłumaczył podrzucam linka do urywków
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
Arekk pisze: 14 marca 2021, 12:30 - ndz Z tego co czytałem metanabol powoduje spore przyrosty w dużej mierze spowodowane retencją wody, które równie szybko opadają po odstawieniu środka.
Ja stosuje srodki iniekcyjne.
Zastanawia mnie czy dodanie dawki ok 30mg do np testosteronu i deki spowoduje przyrosty faktycznego mięśnia w trwały sposób.
Proszę o opinie osób które miały już takie doświadczenia
Methandienone (Metanabol) to jeden z najsilniej i najszybciej budujących mięśnie sterydów anaboliczno-androgennych. Bardzo proszę nie wprowadzać kolegi w błąd pisząc, że słyży JEDYNIE jako chwilowy booster siły i masy!

"Metandienone binds to and activates the androgen receptor (AR) in order to exert its effects.[22] These include dramatic increases in protein synthesis, glycogenolysis, and muscle strength over a short space of time."

Metanabol znacznie przyspiesza syntezę białek (czyli między innymi proces budowania nowych włókien mięśniowych) oraz proces glikogenolizy co daje przyspieszony przyrost tkanki mięśniowej oraz zwiększenie wydajności mięśni, które już posiadacie.
Niestety robi to dość agresywnie i szkodliwie dla organizmu. Kulturyści "starej ery" mocno nadużywali Dianabol (Metanabol) i stosowali go niemalże zawsze co później skutkowało mocnymi uszkodzeniami wątroby oraz przewodu pokarmowego.

Według moich doświadczeń oraz wiedzy zdrowy człowiek może z powodzeniem i bez większych uszczerbków na zdrowiu stosować Methandienon w dawce do 30-40mg dziennie cyklicznie przez okres do 6 tygodni. Po tym okresie warto dać wątrobie odpocząć i zregenerować się by nie doprowadzić do permanentnych zmian tego organu.
Stosując długotrwale Metanabol będzicie budować masę mieśniową znacznie szybciej jednak tak jak przy każdym innym środku anaboliczno-androgennym - gdy go odstawicie to z czasem spadacie do punktu, który jesteście w stanie utrzymać naturalnie lub na pozostałych środkach i dawkach, na których aktualnie jesteście.
Tomson
Mogę podzielić się moim doświadczeniem odnośnie Metanabolu. W wieku 20 był to mój pierwszy cykl. W tamtym czasie 18 lat temu sterydy to był temat tabu i nie było takiej wiedzy jak jest teraz,ale do rzeczy.. Meta bo tak ją nazywano w dodatku rosyjska pakowana w listkach. Chyba 5mg miała jedna tab.. Możecie mi wierzyć lub nie w ciągu 6tyg przytyłem 12kg oraz skoczyłem z 33cm na 40cm w bicepsie. Dawkowanie 3 tab dziennie. Może taki progres zrobiłem ponieważ ważylem 70kg,mialem dobrą genetykę bo nikt z moich znajomych nie zrobił takiego progresu jak ja. Po odstawieniu metki nic nie spadło.. Zostało wszystko. I waga I centymetry. Nie była to sama Woda. Mój dobry przyjaciel robi tylko cykle na metce i wygląda jak grecki Bóg.. Docięty i kawał chłopa z niego. Zaprzecza wszystkim bo nigdy nie wziął teścia a nie wspomną o innych specyfikach.. Genetyka się kłania, tylko mu pozazdrościć☺️☺️.. Także metka brana z głową czemu nie.. 💪👍💪
Arekk
I to jest konkret odpowiedz👍
Czyli rozumiem ze przyrosty po metanabolu utrzymują sie podobnie jak po dece, boldenonie, trenie itd
Chyba sławę szybko przyszło szybko poszło metka uzyskała dzieki ludziom bojącym sie igły którzy brali to solo
Steroidologia
TrainingAddict pisze: 14 marca 2021, 17:09 - ndz Metanabol nie służy do budowania tylko do chwilewego boosta w sile i masie Tom Platz to dobrze tłumaczył podrzucam linka do urywków
Roznorodnosc lekow jest tak duza w tych czasach ze fachwcy odchadz juz od methandienonu - i tu kolega TrainingAddict super napisal teraz jest glownie stosowany jako boost - czyli dodatek do cyklu glownie do masy - poniewaz przyspiesza syntezę białek , zwieksza sile co przy treningu masowym jest bardzo wazne

Euro-pharmacies wprowadzilo serie gold D-bol 50 , A-50 , T-bol w injekcji jest to Methandienone (metka) , Oxymetholone(anapolon) , Turanabol , Bardzo polecam jak boost oxymetholone a-50 mozna sztangi lamac na treningu - zwlaszcza dla tych co robia mase
Utialdo
No właśnie stosował ktoś oxymetholone a-50? Jak to wygląda? Nigdzie nic o tym nie znalazłem
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
Normalnie wygląda. Iniekcyjny Anadrol/Anapolon (Oxymetholone). Działa tak samo jak w tabletkach z tym, że omijasz przewód pokarmowy. Bardzo silny steryd jednak słabszy 1:1 od Mety. Różni się od Mety tym, że nie aromatyzuje, a przynajmniej nie tak mocno.

W dziale Foty w moim temacie jest jeszcze dostępny iniekcyjny Oxymetholon oraz Turanabol po 2szt. ze zniżką 30% także zapraszam do zamawiania u mnie na priv.
ODPOWIEDZ