Mesterolone( Proviron) dlaczego warto i komu !!

Steroidologia
Wiatm

Mesterolone(Proviron) - Chcialbym wam przedstawic jeden z ulubionych srodkow w mojej ksiazce lekow : ) -Mesterolone ma super wlasciowsci , jedna z najwaznieszych jest redukcja bialka SHGB - ktore wiaze hormony :( takie jak testosteron wolny i hormon wzrostu :( - jakie to ma skotki ?- jak SHGB jest wysokie zaczyna nam wiazac testosteron wolny czyli testosteron z ktorego tak naprawde korzystamy przyklad - bierzemy leki androgenne a nie mamy efektow , albo sa one znikome - za to moze odpowiadac wlasnie SHGB - tak samo jest z hormonem wzrostu :( - ale wracajac do Mesterolone - dzieki niemu obnizymy SHGB , ale tez i podniesiemy wolny testosteron : ) bo Mesterolone dziala na nasza przysadke podnoszac jej wydajnosc :)
Nastepnym benefitem jest regulacja estrogenu : ) Mesterolone obniza estrogen - nie jest typowym blokerem -dlatego napisalem ze ro reguluje -ale odpowiada za aromatyzacje dzieki temu obniza estrogen

Polecam go do stosowania podczas TRT , rowniez podczas cyklu masowych , gdzie w gre wchodza ciezkie leki , a rowniez stosowanie go solo - dla polepszenia libido , samopoczucia i regeneracji
dzialdo83
Proviron daje radę 😁
Marcin88
Jestem na prvironie od około ponad 2 tygodni. Dobry środek, czuć jeszcze większe libido na TRT, lepszy głeszy sen. Skutki uboczne? osobiście nie zauwważyłem ;-)
Steroidologia
Srodek jest naprawde -dobry , ale uwarzjacie na podrobki - bo jest to bardzo mocno podrabianyy srodek

ale tu mam wyniki Provironu euro-pharmacies - mala reklama ale naprawde warto

http://euro-pharmacies.net/wp-content/u ... OVIRON.pdf
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
Masteron + Proviron to chyba najlepsze combo do odbudowania młodzieńczego libido (abstrahując od efektów sylwetkowych).
Kolunio1
Euro-Pharmacies-Trener21 pisze: 16 marca 2021, 15:51 - wt Masteron + Proviron to chyba najlepsze combo do odbudowania młodzieńczego libido (abstrahując od efektów sylwetkowych).
Potwierdzam po stokroć 😁
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ