Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Marcin88
Jasne. Na ostatniej wizycie której byłem, zadałem pytanie profesorowi czy jest możliwość przyjmowania testosteronu i zachowania płodności odpowiedział że jest. Są różne schematy. Jednak aby była pewność że ta płodnośc zostanie zachowania to trzeba przyjmować od początku HCG. Po dłuższej przerwie (tak jak w moim przypadku) nie podawałem HCG przez rok, może być problem z iloscią plemników (oligospermii). Wtedy aby mieć 100% pewność należy zastosować ,,odblok,, (standardowy schemat) HCG z clomidem) i ponownie wejśc na testosteron i kontynuować samo HCG z tesosteronem. Przypomnę że testosteron to nie jest 100% środek antykocepcyjny dla mężczyzn :D
Jeśli chodzi o mnie w tej chwili nie stosuję HCG. Mam wykupione leki na odblok także w każdej chwili można zejśc z testosteronu odblkować się i wejśc z powrotem HCG + testosteron.
Podoba mi się podejście lekarza u którego byłem ponieważ podchodzi do leczenia testosteronem jak np. do leczenia lekami na tarczyce u kobiet. Jeżeli jest nie dobór trzeba go uzupełnić.
Marcin88
Macie tutaj moj osobisty odblok rozpisany przez profesora. Na pewno sprawdzi sie takze przy bardzo ciezkich i dlugich cyklach bez uzycia HCG.
Nazwy lekow sa to nazwy handlowe. Pregnyl, ovitrelle to jest to samo czyli HCG. Odblok trwa 3 miesiace, ale zaznaczam skuteczny przy bardzo dlugich cyklach. Po tym mozna wejsc na HTZ z HCG.
Schemat rozpisany unieszczam w pliku.
Pozdr.
Załączniki
IMG_20210210_211847.jpg
(2.46 MiB) Nie pobierany
Tomson
Lol nie mogę się doczytać 😁😁😁
Marcin88
1 tabletka clomidu rano przed sniadaniem plus zastrzyk z HCG 5000 tys jednostek lub 6,500 tys jednostek co dwa tygodnie. Całosc 90 dni.
czyli 6 iniekcji podskórnych z HCG i codziennie 1 tabletka clomidu 50mg, łacznie daje 3 miesiące.
Tomson
A nie boisz się antrofi jąder, że z powodu braku hcg poprostu skurczą się itd..??
Marcin88
Do atrofii jąder dochodzi już po około 5-8 tygodnia. Tak jak wspomniałem przez dłuższy czas nie stosowałem HCG. Lekarz oznajmił że jest to proces odwracalny. Aby skutecznie przywórcić wartości nasienia i wielkość jąder należy wykonać odblok. Sam z doświdczenia wiem że podczas podawania egzogennego testosteronu już w czasie atrofii można proces odwrócić dodając HCG. Jednak nie ma wtedy 100% pewności że prawidłowa spermatogeneza powróci.
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
Właśnie po tak wielkich, jednorazowo podanych dawkach HCG często dochodzi do zapalenia jąder (uszkodzenia komórek Leydiga).
Marcin88
W czasie trt najbezpieczniej jest podawac hcg 250 j co dwa dni. Do tego clomid 25mg (pol tabletki) schematy sa rozne, kazdy z nich sie zazwyczaj sprawdza.
Co do odbloku i podawania calosci hcg jednorazowo co dwa tygodnie to na ten temat sie nie wypowiem. Jedynie taki schemat jest stosowany przez niektorych endokrynologow
Tomson
Ja robię iniekcje podskórne testosteronem. Zastrzyk co 6 dni 100mg prolagatum. Byłem ciekawy jak to będzie wyglądać i jak narazie jest ok Do TRT iniekcje podskórne jak najbardziej, ale do ciężkich cykli raczej bym nie stosowal. . Muszę tylko zwiększyć dawkę testosteronu co najmniej do 200mg bo w badaniu wyszło słabo,ale przy takim stężeniu liczyłem się z tym. .Smialo mogę polecić leki z Euro-Pharmacies bo również stosowałem cypka i byłem zadowolony,ale poprostu dostałem prolagatum z free więc skorzystałem. Planuję jakiś cykl w marcu bo narazie warunki pogodowe mi przeszkadzają.
Steroidologia
Marcin88 pisze: 12 lutego 2021, 09:18 - pt W czasie trt najbezpieczniej jest podawac hcg 250 j co dwa dni. Do tego clomid 25mg (pol tabletki) schematy sa rozne, kazdy z nich sie zazwyczaj sprawdza.
Co do odbloku i podawania calosci hcg jednorazowo co dwa tygodnie to na ten temat sie nie wypowiem. Jedynie taki schemat jest stosowany przez niektorych endokrynologow
Wiesz co wszytko jest zalezne od dawek testosteronu , dlugosci cykli i lekow ktorymi je laczysz - lekarze nie wiedza co to jest trenbolone , boldenone , bo to leki weterynaryjne : ) - a to ma duze znaczenie podczas cyklu \\ : ) ale do rzeczy

PCT co dosatles jest dobre czesto je robia lekarze ale ja nie jestem zwolnnikime clomidu w tak dlugim okresie czasowym , gdyz podnosi on cisnienie w galkach ocznych i zmiejsza ich plamistosc , jest to skotek nie odwracalny - ktos kto ma ogolnie problem z oczami - a duzo ludzi go ma, moze sobie narobic duzo klopotow - ponadto te PCT co dal ci lekarz to PCT na wyjscie na prosta tzn - on nie anlizuje ze ktos wejdzie za 7- 9 tyg na nastepnego cykla :) PCT ktore ja rozpisuje to PCT na tak zwany kick - zeby nie poblokowac sie calkowicie , i tu trzeba wziasc pod uwage - czy bedzie nastepny cykl , jak przerwa miedzy cyklami itp - ale ta forma co dal lekarz jest dobra pod katem calkowitego odbloku - c o do HCG i zapalenia jader - to nie jest do konca tak Trener21 , zdarza sie to czasami ale rzadko glownie u mlodych ludzi - gdzie testosteron jest wysoki zwlascza wieki 16-21 lat nie maja na ten tema wiedzy szprycuja sie potem ktos zle doradzi i wychodza takei cyrki - ale przy cyklach powyzej 10 tyg i dawce powyzej testosteronu powyzej 250 mg na PCT daje sie od 500 iu do 1000 iu co drugi dzien a nawet co dzien to zalezy po ktorym jest cyklu , jaki leki brales , czy chce wejsc na nastepny cykl czy to tylko przerwa pomiedzy cyklami to ma duze znaczenie - dlatego na podawanie HCG podczas PCT nie ma takeigo stalego schematu

Na koniec Dzieki Marcin88 - za super info bardzo przydatne - robisz super robote - z glowa i oby tak dalej
ODPOWIEDZ