Podwyższona prolaktyna przed cyklem na SAA ???

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin, Dietetyk-Andrula

Steroidologia
As888 pisze: 19 lutego 2021, 16:19 - pt O jakich porach dnia zażywać te srodki? Moge np dzisiaj wziasc razem glandex i dostinex czy sa jakies przeciwskazania? Z góry bardzo dziekuje za pomoc.
Nie ma to znaczenia , mozesz laczyc te dwa leki moja calkowicie inny okres uwalniania ,nie skumuluja sie ja bym zorbil tak -

Dostininex 0.25 raz na 7 dni
Glandex 25mg- podziel na dwie czesci jedna rano jedna na wieczor bedzie bardziej efektywnie - ale zorb badnia po 10 dniach na estro ok duzo sie spotkalem ze przy silnej aromatyzacji Exemastane - poprstu nie dawalo sobie rady wiesz - to silny lek i wysusza mocno stawy i cala kaletke maziowa - trzeba na niego uwazac wiesz zwlszcza przy dlugich cyklach - jak estro sie ustabilizuje ja bym wskoczyl potem na proviron i dodoal troche masteronu
As888
Biore ten glandex ,wziolem ten dostinex i moge stwierdzic ze po tych 10 dniach czy tam 11... libido wrocilo ze tak powiem do normy,nie ma takiego ognia jak wczesniej,sen wrocil do normy,bo wczesniej mialem z nim troche problemy. Testosteron biore juz jakies 6 tygodni powiem ,ze nie widze jakis wiekszych rezultatow ,waga delikatnie na plus ( 2-3 kg) ale nie widac tego po sylwetce.dodam tez ze nie czuje jakiegos BUM czy eufori biorac tetosteron.moze za male dawki albo iniekcja powinna byc czesciej,doradzicie cos? Moze poprostu nie ciagne tak wody i dlatego takie slabe rezultaty wizualne
Awatar użytkownika
TrainingAddict
Siła coś skoczyła? Ja najbardziej czułem różnice w sile spróbuj poczekać do tych 8 tygodni i najwyżej podbij to 200 do 2x w tygodniu wiesz ty już na starcie miałeś dobrą formę więc może taka dawka dla ciebie za mała w razie jak byś podbijał testa to oprócz estrogenu uważaj na ciśnienie mi powyżej 750mg zaczęła farba z nosa lecieć na treningach tak tylko piszę jako ciekawostkę hehe
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)
As888
No tak zrobie,dzieki za info. Pojde jeszcze sprawdze tego tescia dzien po strzale i przed strzalem i zobacze jak to wyglada na wynikach
As888
Sila delikatnie do góry,ale ja i tak nie szaleje z obciazeniem bo staram sie wolniej i dokladniej ,no i cwicze sam ,wiec ciezko na jakies maxy wskakiwac
Steroidologia
As888 pisze: 01 marca 2021, 17:03 - pn Biore ten glandex ,wziolem ten dostinex i moge stwierdzic ze po tych 10 dniach czy tam 11... libido wrocilo ze tak powiem do normy,nie ma takiego ognia jak wczesniej,sen wrocil do normy,bo wczesniej mialem z nim troche problemy. Testosteron biore juz jakies 6 tygodni powiem ,ze nie widze jakis wiekszych rezultatow ,waga delikatnie na plus ( 2-3 kg) ale nie widac tego po sylwetce.dodam tez ze nie czuje jakiegos BUM czy eufori biorac tetosteron.moze za male dawki albo iniekcja powinna byc czesciej,doradzicie cos? Moze poprostu nie ciagne tak wody i dlatego takie slabe rezultaty wizualne
Wiesz co nie wiem na jakie ty Bum liczysz : ) moze poprostu za duzo sobie zakladales , albo nadal jestes zblokowany jak jestes jzu 10 dni po dostinexie i glandexie powtorz badnia na cos takiego

Estrogen
Prolaktyna
SHGB

zobaczymy moze SHGB wiaze ci hormony tak tez moze byc - i trzeba dodac inne leki typu Proviron - mzoesz zroic takie badania ?? bo ciezko tak w ciemno leciec bo dla mnie nadal wygalda to na blok
As888
Chodzi mi o takie bum po ktorym bede czul cos pozytywnego z tego faktu ze wale tescia, a nie tylko tego za duzo, tego za malo, to trzeba zbic itd... hehe w czwartek ide na badania,wiec dam znac co i jak.pozdrawiam
Steroidologia
As888 pisze: 02 marca 2021, 16:42 - wt Chodzi mi o takie bum po ktorym bede czul cos pozytywnego z tego faktu ze wale tescia, a nie tylko tego za duzo, tego za malo, to trzeba zbic itd... hehe w czwartek ide na badania,wiec dam znac co i jak.pozdrawiam
To rob badnia ja mysle ze estro bedzie wysokie bo exemestane nie dal rady gdyz silnie aromatyzujesz , ale to tylko domysly lec na badania i czekam na info
Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21
As888 pisze: 01 marca 2021, 17:03 - pn Biore ten glandex ,wziolem ten dostinex i moge stwierdzic ze po tych 10 dniach czy tam 11... libido wrocilo ze tak powiem do normy,nie ma takiego ognia jak wczesniej,sen wrocil do normy,bo wczesniej mialem z nim troche problemy. Testosteron biore juz jakies 6 tygodni powiem ,ze nie widze jakis wiekszych rezultatow ,waga delikatnie na plus ( 2-3 kg) ale nie widac tego po sylwetce.dodam tez ze nie czuje jakiegos BUM czy eufori biorac tetosteron.moze za male dawki albo iniekcja powinna byc czesciej,doradzicie cos? Moze poprostu nie ciagne tak wody i dlatego takie slabe rezultaty wizualne
Testosteron to nie przedtreningówka, po której poczujesz boom i będziesz latał od maszyny do maszyny i trenował jak szalony. To jest hormon a nie neuroprzekaźnik lub inna substancja psychoaktywna. Ponad to jeżeli stosujesz długie estry to progres w sile może nastąpić dopiero po 6-8 tyg. Kulturystyka to sport długoterminowy. Tu nic nie dzieje się od zaraz po kilku tygodniach.

Spojrzałem na Twoje badania ostatnie i faktycznie prolaktyna dość wysoko. Cabaser 0,5mg co 14 dni powinien się z nią bez problemu uporać. Estradiol natomiast jest mniej więcej OK w zależności od danej osoby. Jedni czują się świetnie z Estradiolem 2x ponad norma a inni jak jest w górnej granicy normy. Na Twoim miejscu dodałbym 400mg Masteronu lub 100mg Boldenonu tygodniowo co powinno obniżyć Estradiol i porównałbyś sobie czy lepiej się czujesz na takim poziomie.
Steroidologia
Euro-Pharmacies-Trener21 pisze: 03 marca 2021, 13:10 - śr
Testosteron to nie przedtreningówka, po której poczujesz boom i będziesz latał od maszyny do maszyny i trenował jak szalony. To jest hormon a nie neuroprzekaźnik lub inna substancja psychoaktywna. Ponad to jeżeli stosujesz długie estry to progres w sile może nastąpić dopiero po 6-8 tyg. Kulturystyka to sport długoterminowy. Tu nic nie dzieje się od zaraz po kilku tygodniach.

Spojrzałem na Twoje badania ostatnie i faktycznie prolaktyna dość wysoko. Cabaser 0,5mg co 14 dni powinien się z nią bez problemu uporać. Estradiol natomiast jest mniej więcej OK w zależności od danej osoby. Jedni czują się świetnie z Estradiolem 2x ponad norma a inni jak jest w górnej granicy normy. Na Twoim miejscu dodałbym 400mg Masteronu lub 100mg Boldenonu tygodniowo co powinno obniżyć Estradiol i porównałbyś sobie czy lepiej się czujesz na takim poziomie.
To nie wina prolaktyny - wcale nie jest wysoko -delikatnie ponad normę nie da takich objawow - widac ze ten kolega silnie aromatyzuje - i to bedzie przyczyna czyli wysokie estro - ale czekamy na badnia bo w ciemno to mozna sobie gadac
ODPOWIEDZ