Niski testosteron

Stronix27
Dzięki za odpowiedź :)
Dobra to zamawiam masteron krótki estr i będę z teściem podawał :) Z provironem na razie się wstrzymam chce zobaczyć jak zadziała to na mnie .Tylko
masteron będę miał na środę ,więc pierwszy strzał będzie samego teścia . Myślałem ,że szybciej się badania robi. Rozumiem że armidexu na razie nie dawać ?
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
Arimidex nie będzie Tobie w ogóle potrzebny. Nie odwadniasz się do zawodów przecież.

Zamówiłbyś u mnie na PRIV to dostałbyś 10% RABATU.
Steroidologia
Euro-Pharmacies-Trener21 pisze: 21 kwietnia 2021, 13:05 - śr
Stronix27 pisze: 21 kwietnia 2021, 09:34 - śr Tylko że już mi przyszedł dzisiaj Test prop więc wolałbym go użyć niż wrzucić do szafki i następny kupić. Bo planowałem wejść od poniedziałku na propka i w następny poniedziałek zrobić badania . Pracuje na 3 zmiany to ciężko mi zgrać te badania .
Witaj ponownie Stronix27,

Prolaktyny nie ruszaj, jest ok. Zapewne badanie robiłeś niedługo po wstaniu z łóżka a ten hormon wydzielany jest w trakcie snu w większej ilości i z rana mamy więcej niż za dnia. Osobiście miałem prolaktynę na poziomie 150% normy gdy jeszcze byłem naturalny a Testosteron na poziomie 60% normy także prolaktyna nie blokuje testosteronu.
Gdybyś zrobił badania LH i FSH to byłoby widać czy jesteś zablokowany przez te żałosne sarmy czy masz po prostu uszkodzone jądra (w co wątpię).

Wracając do środków:
1) Skoro masz już propionian testosteronu to używaj go. Nie ma znaczenia który estr stosujesz. Ważne jest jak często i jakie ilości podajesz. Przy propionianie trzeba się kłuć conajmniej co drugi dzień a najlepiej codziennie. Stosuj na początku 100mg co drugi dzień - jest to minimalna anaboliczna dawka dla początkującego
2) HCG stosuj non stop 500-750iu 2x w tygodniu lub jeżeli nie masz problemów z iniekcjami to lepiej byłoby stosować 300iu co 2 dni (okres półtrwania to około 48h)
3) Jeżeli chcesz poczuć genialne samopoczucie, super libido, wysypiać się lepiej i szybciej, mieć gigantyczną motywację to polecam od razu dokupić Masteron (Drostanolone) (obojętnie czy krótki czy długi estr, skoro masz krótki testosteron to może dokup krótki Masteron i stosuj co 2 dni 100mg w jednej iniekcji razem z teściem). Nie bój się tych dwóch środków zwłaszcza w tak kosmetycznych dawkach. Po Masteronie jedynym efektem ubocznym może być trądzik (jeżeli jesteś podatny).
4) Proviron, który poleca kolega moderator "Sterydy" dałby dodatkowego kopa zwłaszcza w postaci jeszcze lepszego nastroju oraz libido - kombo z tych 3 środków (teść, master, proviron) spowoduje, że Twoje libido EXPLODUJE. Motywacja do działania będzie niesamowita. W życiu codziennym nie będzie problemu, którego nie dasz rady rozwiązać a na treningu będziesz niezniszczalny (prawie tak jak na Trenbolonie jednak znacznie zdrowiej). Proviron na początku wystarczy 25mg dziennie a z czasem zwiększysz sobie do 50mg.
5) Po 5-6 tyg od rozpoczęcia kuracji zrób badania kontrolne: morfologia, estradiol, prolaktyna, profil lipidowy, noi aby sprawdzić jakość testosteronu, który przyjmujesz to zrób też: testosteron całkowity, (to wystarczy, jeżeli jednak chcesz dodatkowo sprawdzić inne narządy to dorzuć: TSH, FT3, FT4, lipaza, amylaza, ALAT, ASPAT, ALT, bilirubina, kreatynina, mocznik, jonogram)

Z wynikami jak zawsze do mnie do analizy a podpowiem co zrobić dalej.
tylko pamietaj Stronix27 o jednej rzeczy ze przy propie ciezko jest utrzymac estrogen wiec bedziesz potrzebowal bloker - jak dlugo ebdzie trwal ten cykl na propie ? jak wiecej niz 8 tyg to napewno
Stronix27
12 tygodni cykl. A czy arimidex nie jest blokerem estrogenu ?
Steroidologia
Stronix27 pisze: 22 kwietnia 2021, 23:06 - czw 12 tygodni cykl. A czy arimidex nie jest blokerem estrogenu ?
No jest : ) i to bardzo dobrym - tylko chcialm ci pwoedziec ze prop ma swoje minusy jak skoki estrogenu i injekcjia co drugi dzien : )

jak zaczniesz propa - uzywaj pol tab armidexu co 2 dni i po 2 tyg zrob badanie na estrogen ok
Stronix27
OK czyli arimidex biorę w ten sam dzień co teścia po 2 tygodniach estradion badanie a po 4-5tygodniach komplet. Tylko czy masteron też tak długo lecieć czy np. nie zrobić tak że test solo przez pierwsze 4 tygodnie a później te 8 tygodni z masteronem ?
Steroidologia
Stronix27 pisze: 23 kwietnia 2021, 09:47 - pt OK czyli arimidex biorę w ten sam dzień co teścia po 2 tygodniach estradion badanie a po 4-5tygodniach komplet. Tylko czy masteron też tak długo lecieć czy np. nie zrobić tak że test solo przez pierwsze 4 tygodnie a później te 8 tygodni z masteronem ?
Nie : ) co dwa dni - propa co drugi dzien : ):) to roznica - co dwa dni to np bierzesz w niedzile to - pon - wtorek off nastepna tab sroda :)

A to masz tez masteron ? do tego ?? o to super bedzie pasowal do propa moze zniweluej estro - to masteron bij razem z prop ten sam dzin mzoesz je mieszac nawet razem

z dadaniami dokladnie jak napisales
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
Stronix27 pisze: 22 kwietnia 2021, 23:06 - czw 12 tygodni cykl. A czy arimidex nie jest blokerem estrogenu ?
Owszem jest, blokuje też sporo przyrosty a podawany długotrwale może znacząco obniżyć samopoczucie. Przypominam, że jest to silny lek przeciwnowotworowy a nie landrynki. Przy symbolicznych dawkach steroidów jakie przyjmujesz jest ZBĘDNY a wręcz przeszkadza. Kulturyści stosują inhibitory aromatazy tylko przed zawodami. Jeżeli jesteś na długim cyklu nawet na wysokich dawkach to dodając do niego odrobinę Boldenonu poziom estrogenów w tym Estradiolu będzie nisko a przy okazji nie ograniczysz sobie przyrostów a wręcz przeciwnie - dodasz sobie kolejny bodziec anaboliczny w postaci właśnie Boldenonu.

Pamiętaj jedno - ja nie czerpię wiedzy z internetów kopiując wymysły innych z for internetowych czy pseudo-naukowych artykułów a z własnego doświadczenia, własnych badań na sobie i moich podopiecznych oraz z doświadczenia i wiedzy innych trenerów z Polski jak i zagranicznych chociażby z USA. Twoja decyzja którą drogą pójdziesz. Ja tylko przedstawiam Tobie moją wiedzę i doradzam zgodnie z nią.
Stronix27
Pierwszy strzał dzisiaj wleciał:) Takie pytanie hcg sie rozrabia z sola fizjologiczną ? Bo ma takie coś Aqua pro inj. Polpharma czy mogę tego użyć ? z hcg nie miałem żadnej wody . Ten środek co napisałem miałem z bpc i do tego mam wode bakteryrystyczną ( czy jakoś tak).
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
Jak najbardziej z wodą bakteriostatyczną. Aqua pro inj. też. Pamiętaj, by zawsze trzymać HCG w lodówce. Przed rozcieńczeniem też.

Dziwi mnie to, że przestali dodawać rozcieńczalnik do Eurigil HCG...
ODPOWIEDZ