Inhibitor aromatazy podczas cyklu na LGD

Robert-B52
Cześć. Mam pytanie do specjalistów na forum. Czy wskazana jest jednoczesne, a nie po cyklu, stosowanie inhibitorow aromatazy razem z sarmem Lgd? Dziękuję za informacje.
frost_monk
Nie ma to sensu, ponieważ żadne sarmy nie aromatyzują (konwersja do estrogenu). Doprowadzisz do wyzerowania estradiolu, w konsekwencji tragiczne samopoczucie, libido i mniejsze przyrosty mięśni.
BodyHelp
Robert-B52 pisze: 18 stycznia 2023, 17:01 - śr Cześć. Mam pytanie do specjalistów na forum. Czy wskazana jest jednoczesne, a nie po cyklu, stosowanie inhibitorow aromatazy razem z sarmem Lgd? Dziękuję za informacje.
Hej,
Nie ma takiej potrzeby, aczkolwiek dłuższe cykle na sarnach mogą prowadzić do supresji testosteronu, czyli będzie zaniżony.

Niby po cyklu powinien wrócić do normy, ale czasem też sarmy mogą zablokować...

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Robert-B52
Dziękuję. Może pytania sllą dla niektórych śmieszne. Mam za pol roku 50 tkę na karku. Cale życie na sportowo, bieganie, wspinaczka, marsze długodystansowe, strzelectwo. Całe życie ćwiczyłem bez wspomagaczy. Obserwowalem przez lata jak powstawał i rozrastal się rynek suplementacji. Obecnie stosowalem Alpha Male Revange. Działał rewelacyjne, libido znacznie na plus, samopoczucie też, tłuszcz na minus. I powiem szczerze - nie wiem co dalej. 🙈 Chcę jeszcze z 15 lat byc w formie. 😄
BodyHelp
Robert-B52 pisze: 18 stycznia 2023, 20:55 - śr Dziękuję. Może pytania sllą dla niektórych śmieszne. Mam za pol roku 50 tkę na karku. Cale życie na sportowo, bieganie, wspinaczka, marsze długodystansowe, strzelectwo. Całe życie ćwiczyłem bez wspomagaczy. Obserwowalem przez lata jak powstawał i rozrastal się rynek suplementacji. Obecnie stosowalem Alpha Male Revange. Działał rewelacyjne, libido znacznie na plus, samopoczucie też, tłuszcz na minus. I powiem szczerze - nie wiem co dalej. 🙈 Chcę jeszcze z 15 lat byc w formie. 😄
Hej,
Nie ma głupich pytań - ważne, że pytasz a nie "robisz głupoty"
Pytanie co chcesz zrobić, aby być w tej formie i ja jakiś zasadach.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Dietetyk-Andrula
Robert-B52 pisze: 18 stycznia 2023, 20:55 - śr Dziękuję. Może pytania sllą dla niektórych śmieszne. Mam za pol roku 50 tkę na karku. Cale życie na sportowo, bieganie, wspinaczka, marsze długodystansowe, strzelectwo. Całe życie ćwiczyłem bez wspomagaczy. Obserwowalem przez lata jak powstawał i rozrastal się rynek suplementacji. Obecnie stosowalem Alpha Male Revange. Działał rewelacyjne, libido znacznie na plus, samopoczucie też, tłuszcz na minus. I powiem szczerze - nie wiem co dalej. 🙈 Chcę jeszcze z 15 lat byc w formie. 😄
No jeśli 50 latek i chcesz dalej być w formie, żyć funkcjonować jak najlepiej, ale narazie nie czujesz spadków Testosteronu to jeszcze nie ten moment : ) Ale jeśli jednak jesteś sportowym świrem to na pewno przyjdzie ten czas : )

Pozdrawiamy Steroidologia.pl
Jeśli chciałbyś zmaksymalizować swoją sylwetkę,w jak najszybszym czasie, mieć stały kontakt 24/7, robić to mądrze i NAJskuteczniej, jak tylko to możliwe[...] - Współpraca 1:1 jest dla Ciebie, po więcej info napisz prywatną wiadomość :geek: D.A.
ODPOWIEDZ