Rozpisanie treningu online

dhlrr993
Witam, poszukuję sprawdzonego trenera który rozpisuje treningi online i ma doświadczenie w pracy z ludźmi na cyklu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Dietetyk-Andrula
dhlrr993 pisze: 13 stycznia 2023, 17:24 - pt Witam, poszukuję sprawdzonego trenera który rozpisuje treningi online i ma doświadczenie w pracy z ludźmi na cyklu.
Jest wielu trenerów tych lepszych i tych gorszych, zależy jaką kwotę chcesz na to przeznaczać comiesięcznie.
Jeśli chciałbyś zmaksymalizować swoją sylwetkę,w jak najszybszym czasie, mieć stały kontakt 24/7, robić to mądrze i NAJskuteczniej, jak tylko to możliwe[...] - Współpraca 1:1 jest dla Ciebie, po więcej info napisz prywatną wiadomość :geek: D.A.
dhlrr993
Wiem i dlatego szukam kogoś z polecenia. Interesuje mnie tylko rozpisanie treningów oraz comiesięczna konsultacja/ raport (dietę i itp. mam we własnym zakresie) a jeśli chodzi o kwotę to myślałem o max 400 zł/ msc.
BodyHelp
dhlrr993 pisze: 14 stycznia 2023, 15:19 - sob Wiem i dlatego szukam kogoś z polecenia. Interesuje mnie tylko rozpisanie treningów oraz comiesięczna konsultacja/ raport (dietę i itp. mam we własnym zakresie) a jeśli chodzi o kwotę to myślałem o max 400 zł/ msc.
Hej,
Jeśli chodzi o trenera to najlepiej wychodzi współpraca w każdej płaszczyźnie.
Od diety po trening/ doping.
Najczęściej trener daje makro i się ich trzymasz.

Tak samo jak co tydzień wysyła się raport, zapisuje progress etc.
Czasem na jednym podbiciu kcal się "jedzie" z 2-3 tygodnie.

Dlatego nie wiem, czy ktoś się podejmuje jeszcze współpracy na tej zasadzie.

Doping jest też rozpisany indywidualnie zależnie od efektów progresu/zastoju.
Jest to dość złożone zagadnienie jeśli chodzi o "współpracę" i po prostu możesz nie wyciągnąć z tej współpracy 100%, a to chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Jeśli oczekujesz samych treningów to możesz również dobrze wykupić pakiet "trening" z fabryki siły etc...

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Dietetyk-Andrula
dhlrr993 pisze: 13 stycznia 2023, 17:24 - pt Witam, poszukuję sprawdzonego trenera który rozpisuje treningi online i ma doświadczenie w pracy z ludźmi na cyklu.
Hej, miło Ciebie przywitać u Nas na Forum :)
Czuj się jak u siebie, korzystaj z darmowej, ale przede wszystkim
sprawdzonej wiedzy.

Bardzo dużo osób pytało o swój pierwszy cykl,
dlatego przygotowaliśmy dla takich osób podstawy, które
powinny znać przed cyklem, w których masz
wszystkie odpowiedzi na swoje pytania.

Dlatego zapoznaj się najpierw z :

1. viewtopic.php?f=3&t=2454&p=25100#p25100

2.viewtopic.php?f=3&t=2455&p=25101#p25101

3.viewtopic.php?f=3&t=2453&p=25099#p25099

Gdy przeczytasz te krótkie artykły, będziesz
zdecydowanie bardziej świadomy. Wtedy napisz co robisz,
lub po prostu gdy już będziesz miał podstawowe badania
wrzuć je na Forum.

Pozdrawiamy - zarząd Steroidologia.PL
Jeśli chciałbyś zmaksymalizować swoją sylwetkę,w jak najszybszym czasie, mieć stały kontakt 24/7, robić to mądrze i NAJskuteczniej, jak tylko to możliwe[...] - Współpraca 1:1 jest dla Ciebie, po więcej info napisz prywatną wiadomość :geek: D.A.
ODPOWIEDZ