Otriville 250 HCG

xtreme
Pytanko o proviron.
Kiedy mam go zacząć brać ? Czytałem że on może pomóc spalić tłuszcz więc może od początku go brać ?

Zamiast cabaster mam dostinex (apteka).

Jestem już po 2 strzałek.
Obciąłem mocno kaloryke (wysoko trzymam białko) i robię codziennie cardio + FBW 3 razy w tyg. W przyszłym tyg wchodzę na split 4-5 dni + zostawię cardio. Chciałbym szybko przyciąć BF.

Pozdrawiam!
BodyHelp
xtreme pisze: 24 listopada 2022, 23:26 - czw Pytanko o proviron.
Kiedy mam go zacząć brać ? Czytałem że on może pomóc spalić tłuszcz więc może od początku go brać ?

Obciąłem mocno kaloryke (wysoko trzymam białko) i robię codziennie cardio + FBW 3 razy w tyg. W przyszłym tyg wchodzę na split 4-5 dni + zostawię cardio. Chciałbym szybko przyciąć BF.

Pozdrawiam!
Hej,
Nie ma takiego czegoś jak szybko, pamiętajcie o tym...
Podstawa to jest dieta, trening + cardio.
Środki dodajemy, podnosimy na końcu.
Zadbaj o to a będzie dobrze.
Generalnie provi można dodać 2 tabs na dzień rano, wieczór.

Nie rób nic na szybko, organzim ma swoją fizjologię i nawet środkami tego nie przeskoczysz.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Dietetyk-Andrula
xtreme pisze: 24 listopada 2022, 23:26 - czw Pytanko o proviron.

Pozdrawiam!
Hej, pięknie BodyHelp napisał.

Co do provironu, możesz go dodać 1 tab rano, 1 tab wieczór.

Natomiast jeśli nie masz planu na całą redukcję to słabo to widze, aby szybko przyciąć BF :(
xtreme
Plan jest na redukcję, więc dam radę.
Kalorie uciełem, robię kardio codziennie po min 20 min, trening FBW e2d, wody pije duzo -wszystko według zaleceń...

Co do provironu kupiłem bo BodyHelp wcześniej napisał aby się zaopatrzyc. Nie wiedziałem kiedy mam użyć.
Proviron mam 50 tabletek.

To kiedy zacząć go brać ? Zaczekać i pod koniec czy lepiej teraz zacząć ?

Pozdrawiam!
BodyHelp
xtreme pisze: 25 listopada 2022, 20:15 - pt Plan jest na redukcję, więc dam radę.
Kalorie uciełem, robię kardio codziennie po min 20 min, trening FBW e2d, wody pije duzo -wszystko według zaleceń...

Co do provironu kupiłem bo BodyHelp wcześniej napisał aby się zaopatrzyc. Nie wiedziałem kiedy mam użyć.

Pozdrawiam!
Hej,
Pamiętaj w takim razie żeby trzymać dietę(liczyć makro) dzień podjadania może zniweczyć ujemny bilans tygodnia...
Do tego odpowiedni trening i jak mówisz cardio i możesz działać.
W pierwszej fazie "zastoju" jaka Cię spotks ,podnieś cardio o 5 minut w każdy dzień, ucinke kcal zostaw na koniec.

Jak i też o piciu wody minimum te 6l, oraz 4g soli.

Jeszcze przyjdzie czas na głodowanie pod koniec wycinki.

Provi możesz dodać już, generalnie jest to taka "podstawa".

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Dietetyk-Andrula
xtreme pisze: 25 listopada 2022, 20:15 - pt Plan jest na redukcję, więc dam radę.

Pozdrawiam!
50 tableek to nie duużo więc możesz zacząć brać 12,5mg rano i 12,5mg wieczór w ten spób i z czasem zwiększyć do 2 tab dziennie.
xtreme
Zostawię jednak ten proviron na koniec. Reguluje podobno zaburzenia spowodowane niedoborem testosteronu po cyklu, tak ? Czy to znaczy że mam go w takim wypadku zacząć brać 25 dni (50 tabsow - 2 dziennie) przed clomidem, a Clomid 14 dni po ost strzale ? Czy już po odblokuj całkowitym czyli po clomidzie ?

Chyba po to pisałeś abym go kupil w pierwszej kolejności BodyHelp ?
D.A nie wiedziałem ile mam kupić, więc wzielem jedno opakowanie.

Dzięki chłopaki za pomoc ;)
BodyHelp
xtreme pisze: 26 listopada 2022, 19:40 - sob Zostawię jednak ten proviron na koniec. Reguluje podobno zaburzenia spowodowane niedoborem testosteronu po cyklu, tak ? Czy to znaczy że mam go w takim wypadku zacząć brać 25 dni (50 tabsow - 2 dziennie) przed clomidem, a Clomid 14 dni po ost strzale ? Czy już po odblokuj całkowitym czyli po clomidzie ?

Chyba po to pisałeś abym go kupil w pierwszej kolejności BodyHelp ?
D.A nie wiedziałem ile mam kupić, więc wzielem jedno opakowanie.

Dzięki chłopaki za pomoc ;)
Hej,
Dodaj go podczas cyklu :)

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
xtreme
Ok. Dzięki za info. Od poniedziałku wrzucam w takim razie ;)

Pozdrawiam,
BodyHelp
xtreme pisze: 26 listopada 2022, 22:14 - sob Ok. Dzięki za info. Od poniedziałku wrzucam w takim razie ;)

Pozdrawiam,
Ok, w razie czego pytaj.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
ODPOWIEDZ