Dziennik zmian by Wąski

BodyHelp
Wąski pisze: 22 listopada 2022, 00:16 - wt
Dietetyk-Andrula pisze: 21 listopada 2022, 21:47 - pn
Wąski pisze: 21 listopada 2022, 18:18 - pn

Tak strzykawka 1ml z podziałką co 0,01
Igła 25G 5/8"

Dałem 0,5 aromasin w sobotę, dam kolejną dziś i już skończę. Zmniejszyłem dawkę T. Badania kontrolne wykonam za 2tyg
I wiadomo dlaczego masz takie estro wysokie, Iniekcje insulinowe dużo bardziej konwertują do estradiolu..

Najlepiej jakbyś przerzucił się na domięśniowe.
W bark taką igłą powinno być ok? Czy mała będzie?
Hej,
Lepiej w pośladek o wiele bezpieczniejsze miejsce i większy mięsień.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Steroidologia
BodyHelp pisze: 22 listopada 2022, 08:29 - wt
Wąski pisze: 22 listopada 2022, 00:16 - wt
Dietetyk-Andrula pisze: 21 listopada 2022, 21:47 - pn

I wiadomo dlaczego masz takie estro wysokie, Iniekcje insulinowe dużo bardziej konwertują do estradiolu..

Najlepiej jakbyś przerzucił się na domięśniowe.
W bark taką igłą powinno być ok? Czy mała będzie?
Hej,
Lepiej w pośladek o wiele bezpieczniejsze miejsce i większy mięsień.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
dokładnie :)
Wąski
Zmniejszyłem dawkę zamiast enan250 0,1ml biorę 0,07-0,08 no i niedziela oraz wtorek po pół tabsy aromasin dałem. Czuję się nieco lepiej, czy mogę wysnuć tezę, iż mniejsze e2 jest dla mnie korzystniejsze?
Teraz nie biorę ovitrelle, libido i samopoczucie jest ok ale miałem taki tydzień (gdzieś w 7 tygodniu brania), że czułem się idealnie. Zastanawiam się, od czego? Czy możliwe, że wtedy teść nie aromatyzował tak mocno i nie wkręcił się na max możliwości?
Generalnie chodzi mi o to, że chciałbym poszukać tego "stanu" z 7 tygodnia brania T.
Też nie działam gwałtownie, czekam aż mniejsza dawka T ustabilizuje się na stabilnym poziomie i wtedy sprawdzę rezultat na badaniach. Jednak na chwilę obecną chodzi mi o to co czuję a nie co pokazuje papier. ;)

Pozdrawiam.
Dietetyk-Andrula
Wąski pisze: 24 listopada 2022, 18:09 - czw Zmniejszyłem dawkę zamiast enan250 0,1ml biorę 0,07-0,08 no i niedziela oraz wtorek po pół tabsy aromasin dałem. Czuję się nieco lepiej, czy mogę wysnuć tezę, iż mniejsze e2 jest dla mnie korzystniejsze?
Teraz nie biorę ovitrelle, libido i samopoczucie jest ok ale miałem taki tydzień (gdzieś w 7 tygodniu brania), że czułem się idealnie. Zastanawiam się, od czego? Czy możliwe, że wtedy teść nie aromatyzował tak mocno i nie wkręcił się na max możliwości?
Generalnie chodzi mi o to, że chciałbym poszukać tego "stanu" z 7 tygodnia brania T.
Też nie działam gwałtownie, czekam aż mniejsza dawka T ustabilizuje się na stabilnym poziomie i wtedy sprawdzę rezultat na badaniach. Jednak na chwilę obecną chodzi mi o to co czuję a nie co pokazuje papier. ;)

Pozdrawiam.

Oczywiście, że tak nie ma zasady. Ja się czułem nawet na większych dawkach gdy mam zwykle estro w połowie. No i oczywiście czym częstsze iniekcje tym mniejsze wahania więc lepsze samopoczucie.

Aromatyzował, tylko może wbiłeś za dużo, lub zbierało się ciągle estro, więc trzeba zbijać. Plus być może już zeszła Tobie cała ta otoczka wbijania Testosteronu : )

Natomiast jeśli to nie, to fakt estro, prolaktyna.a
Awatar użytkownika
Forin
Wąski pisze: 24 listopada 2022, 18:09 - czw Zmniejszyłem dawkę zamiast enan250 0,1ml biorę 0,07-0,08 no i niedziela oraz wtorek po pół tabsy aromasin dałem. Czuję się nieco lepiej, czy mogę wysnuć tezę, iż mniejsze e2 jest dla mnie korzystniejsze?
pewnie - np. gorsze libido na e2 powyżej 50 pg/ml nie jest niczym niezwykłym,
w 7 tygodniu wszystkie stężenia były już stabilne. Testosteron enanthate oraz estrogeny stabilizują się do 4/5 tygodnia stosowania max.

Być może to coś innego w protokole, a być może po prostu z innych życiowych względów czułeś się wyjątkowo dobrze. Placebo działa na 40% osób. :)
Wąski
Forin pisze: 24 listopada 2022, 22:09 - czw

w 7 tygodniu wszystkie stężenia były już stabilne. Testosteron enanthate oraz estrogeny stabilizują się do 4/5 tygodnia stosowania max.

Być może to coś innego w protokole, a być może po prostu z innych życiowych względów czułeś się wyjątkowo dobrze. Placebo działa na 40% osób. :)
Wtedy też miałem wtopę że ovitrelle poszło jednorazowo całe :roll: :lol: :lol: :lol:
Dietetyk-Andrula
Wąski pisze: 25 listopada 2022, 07:30 - pt

Wtedy też miałem wtopę że ovitrelle poszło jednorazowo całe :roll: :lol: :lol: :lol:
Placebo jest takie piękne, że w pierwszych tygodniach nawet jak Bóg można się czuć :D
Forin pięknie napisał, często nie ma co zwalać na hormony, jeśli są dobre : o A róznę sytuacje i cała otoczka : ]
Kropek2022
Forin pisze: 24 listopada 2022, 22:09 - czw Placebo działa na 40% osób. :)
Efekt placebo działa na 100% populacji :)
Różnica polega tylko na tym ze raz działa a raz nie ;) i to zależy indywidualnie od osobnika i konkretnej sytuacji.
Producenci suplementów wiedzą to najlepiej ;)
Wąski
Dietetyk-Andrula pisze: 25 listopada 2022, 18:48 - pt

Placebo jest takie piękne, że w pierwszych tygodniach nawet jak Bóg można się czuć :D
Forin pięknie napisał, często nie ma co zwalać na hormony, jeśli są dobre : o A róznę sytuacje i cała otoczka : ]
Z całym szacunkiem panowie do tego co piszecie ale libido do góry nigdy tak nie miałem :) czułem się też lepiej, w momencie ostatnich badań - bez szału czy różnicy między nim a przed wejściem na T. Zmniejszyłem dawkę, libido z pewnością delikatnie up :D
Dietetyk-Andrula
Wąski pisze: 25 listopada 2022, 22:14 - pt
Dietetyk-Andrula pisze: 25 listopada 2022, 18:48 - pt

Z całym szacunkiem panowie do tego co piszecie ale libido do góry nigdy tak nie miałem :) czułem się też lepiej, w momencie ostatnich badań - bez szału czy różnicy między nim a przed wejściem na T. Zmniejszyłem dawkę, libido z pewnością delikatnie up :D
Okej, to pierwszy kontakt z Testosteronem, ponad skalą więc też może być to spowodwane tym.

Lub sprawdzić z jaką prolaktyną, estro czujesz się najlepiej..

Ewentualnie możesz dodać 50-100mg Testosteronu więcej, wtedy jest szansa że znowu dostaniesz tego kopa, tylko wtedy ponownie obserwuj hormony.
ODPOWIEDZ