43L - HTZ jako 2gi cykll

szpinakowychudzielec
z ta woda u mnie przed badaniem to jest roznie co do ilosci
Napewno nie ma szansy pobrac jezeli nie wypije conajmniej szklanki wody

Ale raz mialem tak ze wypilem w domu 2 szklanki i jeszcze w przychodni musiałem wypic 2
Babka jak mi zaczela jezdzic ta igla pod skora myslalem ze mnie chuj strzeli od samego patrzenia (kurwa w lewo i w prawo jakby chciala skore oddzielic od reszty). W koncu jak zajebala w nerw to myslalem ze mnie szlag trafi. Generalnie jakis tam wrazliwy na bol nie jestem ale to bylo chujowe.

Takze jak nie chcecie trafic na tak to pijcie lepiej ta wode przed badaniem
Steroidologia
szpinakowychudzielec pisze: 21 listopada 2022, 22:08 - pn
Steroidologia pisze: 20 listopada 2022, 19:51 - ndz
szpinakowychudzielec pisze: 15 listopada 2022, 18:46 - wt Ponizej jeszcze hematokryt znowu wywalony
Przy jakiej wartosci zaczac sie zastanawiac nad upustem krwi?

jak z wodą ? pijesz ?
masz całą morfologię? jak wyglądają płytki krwi ? albo wklej cała
Acard stosujesz ?
daj znać to podpowiem więcej
woda - 4/5 litrów pije
morfologia wklejam - myslalem ze wrzucilem tez (płytki krwi 300 przy zakresie 147-351)
acardu nie biore
No masz taki stan pod zakrzepowy - ale spokojnie brzmi to strasznie ale połowa ludzi to ma :lol: zalecenia

diosminex - 1000 mg 3 raz dziennie do posiłku
acard 75mg z rana
Lizyna - 1000 mg 3 raz dziennie do posiłku
Cayenne 500mg firmy NOW - 500 mg 3 raz dziennie do posiłku

To wszystko na okres 5 tyg - potem morfologia : ) powinno być lepiej
a tak na marginesie miałeś może ostatnio Civid ? bo to główny problem po covidowy
szpinakowychudzielec
Steroidologia pisze: 22 listopada 2022, 10:23 - wt
szpinakowychudzielec pisze: 21 listopada 2022, 22:08 - pn
Steroidologia pisze: 20 listopada 2022, 19:51 - ndz

jak z wodą ? pijesz ?
masz całą morfologię? jak wyglądają płytki krwi ? albo wklej cała
Acard stosujesz ?
daj znać to podpowiem więcej
woda - 4/5 litrów pije
morfologia wklejam - myslalem ze wrzucilem tez (płytki krwi 300 przy zakresie 147-351)
acardu nie biore
No masz taki stan pod zakrzepowy - ale spokojnie brzmi to strasznie ale połowa ludzi to ma :lol: zalecenia

diosminex - 1000 mg 3 raz dziennie do posiłku
acard 75mg z rana
Lizyna - 1000 mg 3 raz dziennie do posiłku
Cayenne 500mg firmy NOW - 500 mg 3 raz dziennie do posiłku

To wszystko na okres 5 tyg - potem morfologia : ) powinno być lepiej
a tak na marginesie miałeś może ostatnio Civid ? bo to główny problem po covidowy
Covida nigdy nie mialem potwierdzonego a badalem sie wiele razy. Ale jak to jest naprawde to kto wie.
szpinakowychudzielec

Zapytam Cie o jedna rzecz poza konkursem:
Orientujesz sie czy sa jakies testy na predyspozycje do Alzheimer-a?
Od kilkunastu miesiecy widze u siebie jakies dziwne problemy z pamiecia (kurwa nie jestem sobie w stanie drogi dojazdu po miescie zaplanowac, pokładać w glowie tras i wyobrazic skrzyzowan). Mowie tu o jezdzie w promieniu 2-3 km, nie mowie o dalszych wyjazdach. Od klilku miesiecy cholerne problemy z pamiecia - biore telefon do reki i zapominam co mialem sprawdzic, pomimo ze sytuacja sprzed doslownie kilku sekund. Tak samo zajebiste problemy z koncentracja. Od kilku tygodni zauwazyelm ze jak cos pisze na klawiaturze i w kazdym zdaniu w kilku slowach mam literowki w rodzaju jak obok - "w kadzy mzdnaiu w kilk usloawch mam litreowki" i musze to poprawiac. Wczesniej tego nie mialem. Wiec mam niestety obawy czy to nie sa jakies poczatki tego.

Pozdrawiam
Steroidologia
szpinakowychudzielec pisze: 22 listopada 2022, 12:56 - wt

Od kilkunastu miesiecy widze u siebie jakies dziwne problemy z pamiecia (kurwa nie jestem sobie w stanie drogi dojazdu po miescie zaplanowac, pokładać w glowie tras i wyobrazic skrzyzowan). Mowie tu o jezdzie w promieniu 2-3 km, nie mowie o dalszych wyjazdach. Od klilku miesiecy cholerne problemy z pamiecia - biore telefon do reki i zapominam co mialem sprawdzic, pomimo ze sytuacja sprzed doslownie kilku sekund. Tak samo zajebiste problemy z koncentracja. Od kilku tygodni zauwazyelm ze jak cos pisze na klawiaturze i w kazdym zdaniu w kilku slowach mam literowki w rodzaju jak obok - "w kadzy mzdnaiu w kilk usloawch mam litreowki" i musze to poprawiac. Wczesniej tego nie mialem. Wiec mam niestety obawy czy to nie sa jakies poczatki tego.

Pozdrawiam
To nie tak : )

przy demencji nie będziesz tego odczuwał : ) tzn w skrócie nie będziesz wiedział że jest problem bardziej twoi bliscy będą wiedzieć , tu można wskazać parę rzeczy

1- pytałem się już o covida- to gówno strasznie działa na pamięć zwłaszcza jak się to mocno przechodziło , więc ponawiam pytanie byłeś jakiś tam temu mocniej chory ?
2- tu jest też stres , zwłaszcza ten przewlekły czyli oksydacyjny , na co się składają problemy ze snem , koncentracja , i pamięcią

jak wygląda twoja praca , życie , pęd - może tam jest diabeł pogrzebany
szpinakowychudzielec
Steroidologia pisze: 24 listopada 2022, 19:48 - czw
szpinakowychudzielec pisze: 22 listopada 2022, 12:56 - wt

Od kilkunastu miesiecy widze u siebie jakies dziwne problemy z pamiecia (kurwa nie jestem sobie w stanie drogi dojazdu po miescie zaplanowac, pokładać w glowie tras i wyobrazic skrzyzowan). Mowie tu o jezdzie w promieniu 2-3 km, nie mowie o dalszych wyjazdach. Od klilku miesiecy cholerne problemy z pamiecia - biore telefon do reki i zapominam co mialem sprawdzic, pomimo ze sytuacja sprzed doslownie kilku sekund. Tak samo zajebiste problemy z koncentracja. Od kilku tygodni zauwazyelm ze jak cos pisze na klawiaturze i w kazdym zdaniu w kilku slowach mam literowki w rodzaju jak obok - "w kadzy mzdnaiu w kilk usloawch mam litreowki" i musze to poprawiac. Wczesniej tego nie mialem. Wiec mam niestety obawy czy to nie sa jakies poczatki tego. I wlasnie dlatego ze jak to okresliles ze bliscy beda mieli swiadomosc wieksza i problem ze mna, zainteresowalem sie tym.

Pozdrawiam
To nie tak : )

przy demencji nie będziesz tego odczuwał : ) tzn w skrócie nie będziesz wiedział że jest problem bardziej twoi bliscy będą wiedzieć , tu można wskazać parę rzeczy

1- pytałem się już o covida- to gówno strasznie działa na pamięć zwłaszcza jak się to mocno przechodziło , więc ponawiam pytanie byłeś jakiś tam temu mocniej chory ?
2- tu jest też stres , zwłaszcza ten przewlekły czyli oksydacyjny , na co się składają problemy ze snem , koncentracja , i pamięcią

jak wygląda twoja praca , życie , pęd - może tam jest diabeł pogrzebany
1 - co do Covida - badalem sie wiele wiele razy i tyle co moge powiedzieć ze nigdy nie byl u mnie potwierdzony, ale wiadomo jak to jest
2 - stres wiem ze to niezle gowno jest, niby pierdola jak niektorzy mysla zle nie do konca Jednak nie ma tu anomalii wiekszych na przestrzeni ostatnich wielu lat. A te objawy przyszly troche pozniej.
4 - co do pracy to nie to - akurat jest to cos co mnie nie rusza. Tego jestem pewien.

z tym odczuwaniem to tez tak moze nie do konca, nie przychodzi ona jak sciana deszczu nagle. Na podstawie wnikliwej i długotrwałej obserwacji samego siebie mozna cos tam podejzewac. Wiadomo pod tym "cos tam" moze sie wiele znalezc i wiem ze nie jest to latwe do wykrycia. Wiem tez ze to co opisalem powyzej moze miec swoje podloze gdzie indziej jak wspomniales.

Z tego co do tej pory sie zorientowalem sa jakies testy ale koszt 2-3 tys.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2022, 08:18 - ndz przez szpinakowychudzielec, łącznie zmieniany 1 raz.
szpinakowychudzielec
Witam.

Taka poboczna mysl. Oczywiscie pomijajac wszelkie anomalie w odzywianiu i innych czynnikow (czyli biorac pod uwage ze zarcie i reszta - stres, rodzina, zycie jest w porzadku).

Do brzegu - mozliwe jest zebym lepiej sie czul (energia, regeneracja, checi) na dawkach anabolicznych jak mialem kiedys rzedu 200-250 e5d niz teraz na tym moim trt rzedu 90 e5d. Bo jesli chodzi o libido to lezalo wtedy i lezy teraz.

Bo jak mam byc szczery to gowno czuje nie poprawe odkad jestem na tym trt, a pamietam ze jak bylem na poprzednim cyklu to mam wrazenie ze jednak lepiej sie czulem. No i wtedy pamietam ze nie mialem takich problemow z hematokrytem jak teraz.

Inna sprawa ze w jednymi drugim przypadku libido lezy jak cholera. Niby stoi ale tez nie zawsze albo na chwile, ale nie ma tego bodzca, tego podniecenia, tej zwierzecej chcicy. Wystarczylo ze zobaczylem laske w mini przede mna w sklepie to jak moglem to zapieprzalem do żony. Jak przed cyklem bylem sexolholikiem (pomimo tych 43 wiosen) tak ze juz moja baba nie dawala rady bo nieraz kilka razy dziennie bylo malo. Sama nieraz mowila ze njuz nie wie czy czasem by nie chciala zebym jednak sobie kogos znalazl na boku bo moglaby odpoczac. Tak teraz przyznaje ze egzogenny testosteron mnie kurwa skutecznie wyleczyl z sexu.

Po prostu zastanawiam sie czy jednak nie zrobic jakiegos porzadnego odbloku teraz (bo poprzedni byl spieprzony na calej liniii) , dac oraganizmowi odpoczac i wrocic do tematu jeszcze raz. Tylko w jakiej dawce?

Pozdrawiam
BodyHelp
szpinakowychudzielec pisze: 26 listopada 2022, 18:43 - sob Witam.

Taka poboczna mysl. Oczywiscie pomijajac wszelkie anomalie w odzywianiu i innych czynnikow (czyli biorac pod uwage ze zarcie i reszta - stres, rodzina, zycie jest w porzadku).

Do brzegu - mozliwe jest zebym lepiej sie czul (energia, regeneracja, checi) na dawkach anabolicznych jak mialem kiedys rzedu 200-250 e5d niz teraz na tym moim trt rzedu 90 e5d. Bo jesli chodzi o libido to lezalo wtedy i lezy teraz.

Bo jak mam byc szczery to gowno czuje nie poprawe odkad jestem na tym trt, a pamietam ze jak bylem na poprzednim cyklu to mam wrazenie ze jednak lepiej sie czulem. No i wtedy pamietam ze nie mialem takich problemow z hematokrytem jak teraz.

Inna sprawa ze w jednymi drugim przypadku libido lezy jak cholera. Niby stoi ale tez nie zawsze albo na chwile, ale nie ma tego bodzca, tego podniecenia, tej zwierzecej chcicy. Wystarczylo ze zobaczylem laske w mini przede mna w sklepie to jak moglem to zapieprzalem do żony. Jak przed cyklem bylem sexolholikiem (pomimo tych 43 wiosen) tak ze juz moja baba nie dawala rady bo nieraz kilka razy dziennie bylo malo. Sama nieraz mowila ze njuz nie wie czy czasem by nie chciala zebym jednak sobie kogos znalazl na boku bo moglaby odpoczac. Tak teraz przyznaje ze egzogenny testosteron mnie kurwa skutecznie wyleczyl z sexu.

Po prostu zastanawiam sie czy jednak nie zrobic jakiegos porzadnego odbloku teraz (bo poprzedni byl spieprzony na calej liniii) , dac oraganizmowi odpoczac i wrocic do tematu jeszcze raz. Tylko w jakiej dawce?

Pozdrawiam
Hej,
W jakiej dawce leci obecnie Testosteron i co ile?
Stosujesz obecnie HCG, proviron?

Jak u Ciebie z wynikami badani, głównie chodzi o hormony.

Testosteron to taki środek, który mało kto czuje, ma po prostu działać i tyle. Są wyjątki, ale wiadomo na początku może wszystko szaleć libido etc, a z czasem się po prostu unormować.

Jeśli chodzi o odblok to weź pod uwagę, że jesteś po 40-stce i mogą być problemy na chwilę obecną z odblokiem. Jeśli się uda to może być zdecydowanie gorzej jak przed cyklem.
Osoby, które wchodza w podobnym do Ciebie wieku, głównie już na Testosteronie zostają.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
szpinakowychudzielec
BodyHelp pisze: 26 listopada 2022, 21:01 - sob
szpinakowychudzielec pisze: 26 listopada 2022, 18:43 - sob Witam.

Pozdrawiam

Hej,
W jakiej dawce leci obecnie Testosteron i co ile?
Stosujesz obecnie HCG, proviron?

Jak u Ciebie z wynikami badani, głównie chodzi o hormony.

Testosteron to taki środek, który mało kto czuje, ma po prostu działać i tyle. Są wyjątki, ale wiadomo na początku może wszystko szaleć libido etc, a z czasem się po prostu unormować.

Jeśli chodzi o odblok to weź pod uwagę, że jesteś po 40-stce i mogą być problemy na chwilę obecną z odblokiem. Jeśli się uda to może być zdecydowanie gorzej jak przed cyklem.
Osoby, które wchodza w podobnym do Ciebie wieku, głównie już na Testosteronie zostają.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
w miare aktualne badania sa na poprzedniej stronie

Jak pisalem w poscie - biore Cypionat 90mg e5d który mi sie konczy co prawda, wczesniej probowalem 18mg e0d co sumarycznie daje to samo

hcg - 125 codziennie, albo 250 co 2 dni, próbowałem tez 500 co 4 dni - ale generalnie jest apteczny Eutrig caly czas od 3 mcy
Marrammar
A miałeś robione badania przed tym jak zacząłeś coś zażywać? Jak miałeś takie niby wysokie libido? Zeby porównać i ew spróbować wrócić do podobnych wyników.
Jakbym ja miał wysokie libido to nigdy bym nie spojrzał na test :).
ODPOWIEDZ