Pierwszy cykl

Skar123123
Witam. Planuje swój pierwszy w życiu cykl propa. Jeśli chodzi o dietę i nawadnianie już wiem co i jak . Badania będę robił na dniach. Wiek 26 lat. Waga 89 kg . Czy ktoś mógłby rozpisać od a do z co jak z cyklem ? Jakie dawki co ile, przez ile oraz jak się odblokować później. Co w ogóle sądzicie o propie na pierwszy raz ?
Wąski
Koledzy pewnie ci coś zaproponują zwłaszcza jeśli masz zamiar dodać badania bo rzucą okiem na wszstko a ja sam od siebie zostawię linka do tematów tu z forum "Przykładowe cykle"
viewforum.php?f=9
BodyHelp
Skar123123 pisze: 21 września 2022, 21:12 - śr Witam. Planuje swój pierwszy w życiu cykl propa. Jeśli chodzi o dietę i nawadnianie już wiem co i jak . Badania będę robił na dniach. Wiek 26 lat. Waga 89 kg . Czy ktoś mógłby rozpisać od a do z co jak z cyklem ? Jakie dawki co ile, przez ile oraz jak się odblokować później. Co w ogóle sądzicie o propie na pierwszy raz ?
Hej,
Zerknij w te tematy, powinno wszystko się "ułożyć" odpowiednio...
viewtopic.php?t=2296
viewtopic.php?t=2214
viewtopic.php?t=2216

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Awatar użytkownika
Forin
Skar123123 pisze: 21 września 2022, 21:12 - śr Witam. Planuje swój pierwszy w życiu cykl propa. Jeśli chodzi o dietę i nawadnianie już wiem co i jak . Badania będę robił na dniach. Wiek 26 lat. Waga 89 kg . Czy ktoś mógłby rozpisać od a do z co jak z cyklem ? Jakie dawki co ile, przez ile oraz jak się odblokować później. Co w ogóle sądzicie o propie na pierwszy raz ?
witam,

nie polecam Ci propa, bo musiał byś robić iniekcji co 2 dzień,

sugeruje enanthate, ~350mg podzielone na dwie iniekcje w tygodniu,

HCG 250iu e3d,

aromasin jaki inhibitor aromatazy (zbicie estrogenów)

conajmniej 16 tygodni cykl,
Dietetyk-Andrula
Hej Skar, miło Ciebie przywitać u Nas na Forum :) Czuj się jak u siebie.

Co do diety i nawadniania i treningu - co konkretnie znasz?
Jak będzie wyglądać Twoje makro, jadłospis?

Jaki masz plan treningu i ile będziesz pić wody ?
Czym dodatkowo się suplementujesz?

Jakie badania zrobiłeś?

Ja uważam, że prop to dobry środek. Jednak za pewne nie wykorzystałeś swojego potencjału, jednak jeśli tak to wybacz.
Najlepiej jak wyślesz zdjęcie sylwetki.

Kolejna sprawa, zdajesz sobie z tego sprawe, że wchodząc na bombe może będziesz zobowiązany robić to do końca życia?
To, że kolega się odblokował, nie znaczy że Ty też będziesz mógł. Musisz mieć na uwadze, że wcale nie musisz tak łatwo się odblokować, Twój organizm może z tym nie poradzić.

Pozdrawiam D.A. : )
ODPOWIEDZ