43L - lekkie poczatki - HTZ+

Genno
Mam nowy flakonik otwarty 2 tygodnie temu i z nim wrocilem do standardowego dawkowania co 2gi dzien 0,2ml i poki co na razie spokoj z nowymi wypryskami a stare sie goja. Najprawdpopodobniej we flakoniku od EP bylo cos na co jestem uczulony. Pozdr. G
Dietetyk-Andrula
Genno pisze: 05 sierpnia 2022, 15:35 - pt Mam nowy flakonik otwarty 2 tygodnie temu i z nim wrocilem do standardowego dawkowania co 2gi dzien 0,2ml i poki co na razie spokoj z nowymi wypryskami a stare sie goja. Najprawdpopodobniej we flakoniku od EP bylo cos na co jestem uczulony. Pozdr. G
Dzięki za informacje co u Ciebie, ciesze się że wraca wszystko do noramlności...
Śmiało wrzucaj raporty co i jak, a żadnego inhibitora lub przerwy nie robiłeś w ten czas?

Pozdrawiam, życzę dobrego dnia - D.A.
Genno
AI przestałem używać 3dni przed badaniem, a po badaniu po następnych kilku wdrożyłem nowy flakon z dawką jak wspominałem w poprzednim poście. Plecy mi się już praktycznie wygoiły.

Co do ćwiczeń to wróciłem do formy. Znaczy po C19 jestem w stanie robić treningi z taką częstotliwością jak przed. Obciążenie troche mniejsze ale robię więcej powtórzeń więc wolumen się zgadza. W sumie zawsze chciałem sprobowac modelu rest-pause lub jego nowszej wersji wpod nazwą myo-reps. Przy okazji czas treningu mi się skrócił, a pompa jakby większa.
BodyHelp
Genno pisze: 06 sierpnia 2022, 22:54 - sob AI przestałem używać 3dni przed badaniem, a po badaniu po następnych kilku wdrożyłem nowy flakon z dawką jak wspominałem w poprzednim poście. Plecy mi się już praktycznie wygoiły.

Co do ćwiczeń to wróciłem do formy. Znaczy po C19 jestem w stanie robić treningi z taką częstotliwością jak przed. Obciążenie troche mniejsze ale robię więcej powtórzeń więc wolumen się zgadza. W sumie zawsze chciałem sprobowac modelu rest-pause lub jego nowszej wersji wpod nazwą myo-reps. Przy okazji czas treningu mi się skrócił, a pompa jakby większa.
Hej,
Super, że wszystko wraca do normy.
Chodź to niekoniecznie test. Też kiedyś miałem ten problem z trądzikiem a cały czas ten sam towar(ta sama seria i wyrzut) a także wszystko poznikało.
U Ciebie przyczyną może być inna :)

Co do treningu to dobrze, że już odzyskujesz pełną sprawność, oby tak dalej.

Pisz jak postępy ;)

Pozdrawiam serdecznie.
Dietetyk-Andrula
Genno pisze: 06 sierpnia 2022, 22:54 - sob AI przestałem używać 3dni przed badaniem, a po badaniu po następnych kilku wdrożyłem nowy flakon z dawką jak wspominałem w poprzednim poście. Plecy mi się już praktycznie wygoiły.

No i elegancko, przypomnij na jakich dawkach jesteś i totalnie zrezygnowałeś z Al?
-Co do treningu ważne by on Tobie się podobał jeśli nie robisz tego strikte pod sylwetke :)
Pozdrawiam i życzę dobrego dnia - D.A.
Genno
Dietetyk-Andrula pisze: 08 sierpnia 2022, 08:03 - pn No i elegancko, przypomnij na jakich dawkach jesteś i totalnie zrezygnowałeś z Al?
-Co do treningu ważne by on Tobie się podobał jeśli nie robisz tego strikte pod sylwetke :)
Obecnie 0,2ml eod czyli 175mg/tydzien. Zadnego AI nie biore.

Dawno nie zmienialem rodzaju treningu i raczej operowalem na standardowym planie 3x8/3x12. Przy nowym czuje ze zaoszczedzilem wiecej czasu, ale wieksza intensywnosc jest. Zobaczymy jak bedzie z regeneracja. Wczoraj wykroki ze sztanga i d**a boli, jak nigdy. Ogol;nie odkad przestalem sie spinac i na sile konczyc, lepiej mi sie cwiczy, do treningu podchodze z wieksza przyjemnoscia, szybciej sie regeneruje i efekty bardziej widoczne (dzisiaj musialem sie pozbyc kolejnej koszuli, bo klatka tak opieta, ze bym strzelal guzikami jak z CKMu).

Na sylwetce mi zalezy, ale juz nie schodze pomizej 10% bf. Szkoda zycia, zeby sie tak katowac. Najlepiej funkcjonuje w okolicach 12-13.
Dietetyk-Andrula
Genno pisze: 08 sierpnia 2022, 16:11 - pn
Dietetyk-Andrula pisze: 08 sierpnia 2022, 08:03 - pn No i elegancko, przypomnij na jakich dawkach jesteś i totalnie zrezygnowałeś z Al?
Obecnie 0,2ml eod czyli 175mg/tydzien. Zadnego AI nie biore.

Dawno nie zmienialem rodzaju treningu i raczej operowalem na standardowym planie 3x8/3x12. Przy nowym czuje ze zaoszczedzilem wiecej czasu, ale wieksza intensywnosc jest. Zobaczymy jak bedzie z regeneracja. Wczoraj wykroki ze sztanga i d**a boli, jak nigdy. Ogol;nie odkad przestalem sie spinac i na sile konczyc, lepiej mi sie cwiczy, do treningu podchodze z wieksza przyjemnoscia, szybciej sie regeneruje i efekty bardziej widoczne (dzisiaj musialem sie pozbyc kolejnej koszuli, bo klatka tak opieta, ze bym strzelal guzikami jak z CKMu).

Na sylwetce mi zalezy, ale juz nie schodze pomizej 10% bf. Szkoda zycia, zeby sie tak katowac. Najlepiej funkcjonuje w okolicach 12-13.
Rozumiem, spoko dawka :) Takie mocniejsze TRT.

Ah te wykroki, spróbuj dodać wykroki jednonóż na smithcie hehe

Ważne by trening był przyjemnością, a jeśli chodzi o sylwetke to pamiętaj że dieta w głównej mierze spowoduje Twój sukces w odniesieniu danej sylwetki, redukcja, masa etc.

No i widzisz, a natomiast dla mnie jak mam powyżej 10% bf to już źle się czuje : ) Kiedyś miałem jak Ty, lecz zmieniłem podejście do jedzenia i zdrowia, bardzo mi zależy na zdrowym prowadzeniu się itd.

Natomiast jak najbardziej rozumiem, ponieważ nie każdy musi mieć tak niski Bf..

ODPOWIEDZ