Nie chcę schodzić z testorenu.

Dietetyk-Andrula
Marcin 84 pisze: 09 czerwca 2022, 08:38 - czw Z suplementów przyjmuje.Kreatyne,argininie,maca,cynk,magnez,witaminy z grupy B,iinozytol ostatnio miałem bardzo dużo stresu w swoim życiu.Zastanawiam się czy dorzucic do tego Tribulusa bo mam w domu?
Widziałem w innym Poscie, że tak napisałeś..

Stres = podwyższona prolaktyna + dodatkowo treningi wymęczające i efekt jest.

Możesz dorzucić, ale wtedy Liv 52 koniecznie, nawodnienie i cardio..

I pamiętaj, by suple brać przy tłuszczowych posiłkach.. nie na czczo, nie bez posiłku
Karlos
Badania do oceny ;)
Załączniki
Screenshot_2022-06-10-14-00-47-91_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
(421.97 KiB) Nie pobierany
Screenshot_2022-06-10-14-01-13-20_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
(121.49 KiB) Nie pobierany
Screenshot_2022-06-10-14-15-03-31_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
(305.46 KiB) Nie pobierany
Karlos
Badania c.d
Załączniki
Screenshot_2022-06-10-13-43-43-61_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
(275.52 KiB) Nie pobierany
Screenshot_2022-06-10-13-57-16-14_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
(502.57 KiB) Nie pobierany
Karlos
Wątroba i lipidy i nerki trochę kiepsko, ogólnie alkoholu nie dotykam już do końca roku. Myślę że ciężkie treningi mogą wpływać na wyniki ale aż tak ? Hmm moim błędem było to że przed cyklem nie zrobiłem badany nerek.Pewnie więcej wody mi doradzicie 🙂
Pozdrawiam
BodyHelp
Hej,
Zarzuca jak pisał Andrula liv52 lub nac 1g( rozbite 500mg południe, 500 wieczór)
Dużo wody.

Tak, dwa dni przed badaniami nerek bez ćwiczeń czyt: spokojny weekend bez wysiłku.
Pewnie byłoby niżej.
Najlepiej ogólnie przed badaniami odpocząć, dobrze się nawodnic, wyspać.
Awatar użytkownika
Forin
Karlos pisze: 10 czerwca 2022, 14:48 - pt Wątroba i lipidy i nerki trochę kiepsko, ogólnie alkoholu nie dotykam już do końca roku. Myślę że ciężkie treningi mogą wpływać na wyniki ale aż tak ? Hmm moim błędem było to że przed cyklem nie zrobiłem badany nerek.Pewnie więcej wody mi doradzicie 🙂
Pozdrawiam
faktycznie masz wysokie enzymy wątrobowe(alt,asp), ale swoiste wskaźniki dla wątroby są OK (ggtp, bilrubina). Zastanów się co mogło tak ponieść te enzymy?

polecam Ci ograniczyć żelazo w diecie, mniej mięsa czerwonego, zrezygnować z multivitaminy itd. więcej wody oczywiście też :)
Karlos
ok
od 1,5 roku jestem na teście, było pięknie póki nie mieliście przerwy parę miechów temu bo musiałem zamówić z innych stron. Najpierw był alphagen test300- po którym wyje.... mi alat i aspat, miesiąc temu postanowiłem wbić enana z androchemu ktorego tez miałem z tamtych zakupów i nie chciałem by się zmarnował bo słyszałem ze jeden z najlepszych labow i morał taki ze mam spuchnięta wątrobę bol w podżebrzach i mnie to wkur.... jestem pewien ze był mega zanieczyszczony. U was było spoko póki właśnie nie zmixowalem z innymi. Nie chciałem schodzić z testa bo to zajebista sprawa i do tego robiłem badania komplet co miesiac!! USG jamy brzusznej raz w roku i antygeny raz na pol roku. Ale co robię odblok i musze doprowadzić to do porządku. I z tąd już wiem ze lepiej bić propa niż enana który sprawia mi ból już od prawie 3 tygodni :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: .
Mam pytania-----ile enantat będzie jeszcze mi bruździł kiedy w końcu wyjdzie ze mnie ten syffff i skończy się ta agonia bo ostatni strzał był 13 lipca.
Napiszcie jak najlepiej Clomid brać ile mg i ile razy dziennie .
HCG rozumiem 500iu co 3 dni ?
Dzięki z góry za odp PZDR
BodyHelp
Karlos pisze: 01 sierpnia 2022, 17:14 - pn ok
od 1,5 roku jestem na teście, było pięknie póki nie mieliście przerwy parę miechów temu bo musiałem zamówić z innych stron. Najpierw był alphagen test300- po którym wyje.... mi alat i aspat, miesiąc temu postanowiłem wbić enana z androchemu ktorego tez miałem z tamtych zakupów i nie chciałem by się zmarnował bo słyszałem ze jeden z najlepszych labow i morał taki ze mam spuchnięta wątrobę bol w podżebrzach i mnie to wkur.... jestem pewien ze był mega zanieczyszczony. U was było spoko póki właśnie nie zmixowalem z innymi. Nie chciałem schodzić z testa bo to zajebista sprawa i do tego robiłem badania komplet co miesiac!! USG jamy brzusznej raz w roku i antygeny raz na pol roku. Ale co robię odblok i musze doprowadzić to do porządku. I z tąd już wiem ze lepiej bić propa niż enana który sprawia mi ból już od prawie 3 tygodni :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: .
Mam pytania-----ile enantat będzie jeszcze mi bruździł kiedy w końcu wyjdzie ze mnie ten syffff i skończy się ta agonia bo ostatni strzał był 13 lipca.
Hej,
Co do zanieczyszczenia to testosteron będzie gdzieś "wychodził" 3-4 tygodnie długi estr. I powinno być ok.

Zawsze przed zejściem mogłeś zrobić tapering przejście z długiego na krótki na okres 3-4 tygodni i wtedy po 3 dniach po propie bierzesz już HCG.

Co do odbloku to zrób pierw badania podstawowe wtedy można dobierać dawki środków.
Bo może estro i prola jest wybite, wiec było by dobrze to jeszcze unormować.
Dietetyk-Andrula
Karlos pisze: 01 sierpnia 2022, 17:14 - pn ok

Oj no cóż przyka sprawa Karlos, natomiast życzę Tobie szybkiego powrotu do zdrowia, bo to jest teraz u Ciebie najważniejsze.

Co do ogarniecia hormonów oraz organów to sprawa mocno indywidualna..

Przede wszystkim przez ten okres musisz jeść BARDZO zdrowo..
ODPOWIEDZ