Pytanie do Dietetyk-Andrula

stary44
Dzień dobry chciałbym się zapytać czy dałby Pan radę rozpisać dietę dla kobiety (mojej żony )
Kobita się stara w waga w miejscu i krew ją zalewa że ja zbijam tłuszcz a jej nie idzie i oczywiście wszystko przez sterydy a jak mówię że dieta to że jej nie pomaga.
Dało by się coś z tym zrobić
Awatar użytkownika
TrainingAddict
Jak liczy kalorie a dalej nie gubi wagi to na 100% podjada jak każda kobieta albo ma źle wyliczone zapotrzebowanie względem aktywności.
Ja nie Andrula ale w mojej opinii lepiej nie zamykać się na konkretne rodzaje jedzenia tylko pilnować sumy tego co jemy bardziej realne zwłaszcza w podróży mało kto szykuje papu i nosi cały dzień w plecaku
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)
BodyHelp
stary44 pisze: 29 lipca 2022, 11:02 - pt Dzień dobry chciałbym się zapytać czy dałby Pan radę rozpisać dietę dla kobiety (mojej żony )
Kobita się stara w waga w miejscu i krew ją zalewa że ja zbijam tłuszcz a jej nie idzie i oczywiście wszystko przez sterydy a jak mówię że dieta to że jej nie pomaga.
Dało by się coś z tym zrobić
Witaj,

Odezwij się do D.A proszę na PW, na pewno dostaniesz szybciej konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2022, 10:55 - sob przez BodyHelp, łącznie zmieniany 1 raz.
stary44
Dzięki Panowie za odpowiedź chyba będę musiał dla jej dobra kłódkę na lodówkę założyć i aeroby z nią zacznę robić by nie było że za lekko ćwiczy może to pomoże
Kropek2022
stary44 pisze: 30 lipca 2022, 10:28 - sob Dzięki Panowie za odpowiedź chyba będę musiał dla jej dobra kłódkę na lodówkę założyć i aeroby z nią zacznę robić by nie było że za lekko ćwiczy może to pomoże
Jak sama nie zrozumie, nie będzie chciała, to nic nie pomożesz.
To trzeba zmienić nawyki, najlepiej na zawsze.
BodyHelp
stary44 pisze: 30 lipca 2022, 10:28 - sob Dzięki Panowie za odpowiedź chyba będę musiał dla jej dobra kłódkę na lodówkę założyć i aeroby z nią zacznę robić by nie było że za lekko ćwiczy może to pomoże
Hej,
Kłódki nie trzeba tylko wytłumacz na spokojnie, że może podjadać ale z tego efektów nie będzie.
Najlepszym przykładem będzie to jak ja poprosisz żeby wszystko dała na wagę co podjadła i wtedy się przekona dlaczego nie ma efektów :)

Pozdrawiam serdecznie.
Dietetyk-Andrula
viewtopic.php?f=18&t=1512&p=20863#p20863 <
Przeczytaj mój ostatni wpis w tym poście.

Myśle, że jak tak brakuje jej tak naprawdę chęci, nie chce tego, lub naprawdę nie podchodzi do tego odpowiednio.

Druga sprawa u kobiet jest większa retencja wody poprzez dni płodne, okres i większa burze hormonów, więc przede wszystkim nie powinna używać i sugerować się wagą, a patrzeć czy sylwetka się zmienia..

Powinna codziennie liczyć ile pije wody i min spożywać jej 4l. + 4g soli.

Dodatkowo, codziennie ta sama aktywność i najlepiej te same posiłki, wyrobi w niej to nawyk odpowiedniego podejścia do jedzenia. To tak w wielkim skrócie, polecam się na przyszłość :)

Pozdrawiam oraz życzę dobrego dnia - D.A.
ODPOWIEDZ