Testosteron Boldenon Turanabol

Moderatorzy: Steroidologia, Forin, Dietetyk-Andrula

BodyHelp
VIP
Pemo83 pisze: 11 czerwca 2022, 14:13 - sob Rozgrzewka zawsze 10 min bierzni 5 min chodu 5 min biegu + rozciąganie danych partii które będę ćwiczył tego dnia.
Bol pojawią się przy ćwiczeniu najsilniejszych partii czyli przysiady, klatka wyciskanie na ławce, bo podobne ciężary chodzą w ostatniej serii 90, 100 kg.
Podejrzewałbym ucisk nerwu w odcinku ledzwiowo- krzyżowym bądź ucisk nerwu który idzie przez mięsień gruszkowaty. Może dawać to podobne objawy równie dobrze może być to poprzez spięcie bioder.

dołączyłbym przed treningiem 3x w tygodniu w formie aktywacji oraz zwiększenia mobilności;

Po treningu nóg ohs 3x6 ostatnie powtórzenie z trzymaniem do oporu w " siadzie" jeśli podwija Ci się miednica możesz użyć podkładek pod pięty.

2x w tygodniu kladlbym nacisk na core robiąc plank przodem 3x max.

Moim zdaniem od tego możesz spróbować i zobaczymy, czy pojawi się poprawa. Ciężko też to ocenić nie będąc na żywo.
Pozdrawiam,
BodyHelp.
Pemo83
Wszystko to co piszesz to dotyczy mięśni z tyłu a mnie boli z przodu lewe nadbrzusze zaraz pod żebrami.
Dietetyk-Andrula
Pemo83 pisze: 10 czerwca 2022, 22:28 - pt Ogólnie czuje się bardzo dobrze, aczkolwiek czasami odczuwam ten sam bol co zawsze w lewym nadbrzuszu, czasami po jedzeniu, czasami po dużych ciężarach na siłowni. Ale chyba nauczyłem się z tym żyć 😉
Generalnie z takimi objawami powinieneś udać się najlpiej do fizo + dodatkowo Ciebie fajnie porozbija i pokieruje na dalsze badania, poradzi co powinieneś zrobić. także 2 korzyści za jednym razem...

Tak wiesz, przez Internet to możemy się tylko domyślać.

Jeśli już się wybierzesz to wybierz taki dzień by był wolny od treningu.
Pemo83
Kto to fizo?
Awatar użytkownika
Forin
Pemo83 pisze: 13 czerwca 2022, 14:25 - pnKto to fizo?
Fizjoterapeuta,

Polecam.

Miałem problem z bólem w dole placów po cięższych sesjach martwych ciągów. Rozwiązała do właściwie jedna, pierwsza wizyta. Jestem zaskoczony skutecznością.
Dietetyk-Andrula
Forin pisze: 13 czerwca 2022, 15:34 - pn
Fizjoterapeuta,

Polecam.

Miałem problem z bólem w dole placów po cięższych sesjach martwych ciągów. Rozwiązała do właściwie jedna, pierwsza wizyta. Jestem zaskoczony skutecznością.
Dokładnie tak, koszt pewnie 100-200 zł, dlatego wybierz z najlepszymi opiniami na Google.. umów się i czasami dlatego naprawdę warto wydać te pieniądze, bo relaks, a jednocześnie nastawienie i doradzenie z ćwiczeniami co robić, jak robić, co dodać, gdzie masz problem w ciele naprawdę może dużo pomóc, dwa razy w miesiącu, dla zdrowia jak najbardziej wskazane..

Często więcej wydajemy na pierdoły więcej w miesiącu, a trzeba pamiętać że zdrowie ma się jedno i to o nie powinniśmy dbać najbardziej...

Powiedź z jakiego miasta jesteś, to może kogoś Ci polecę :)
Steroidologia
Pemo83 pisze: 11 czerwca 2022, 14:41 - sob Wszystko to co piszesz to dotyczy mięśni z tyłu a mnie boli z przodu lewe nadbrzusze zaraz pod żebrami.
Hej , a nie zmieniłeś nic w diecie ? bo to też mogą być jelita
Steroidologia
Pemo83 pisze: 10 czerwca 2022, 22:28 - pt Ogólnie czuje się bardzo dobrze, aczkolwiek czasami odczuwam ten sam bol co zawsze w lewym nadbrzuszu, czasami po jedzeniu, czasami po dużych ciężarach na siłowni. Ale chyba nauczyłem się z tym żyć 😉
To wszystko jasne - nie ma co szukać - to są jelita :) pamiętaj że duże ciężary też będą działać na jelita - obciążać je dlatego potem występuje ten ból , zmieniłeś coś w jedzeniu ? dodałeś coś nowego ? daj znać jak to teraz wygląda u ciebie
Pemo83
Dietetyk-Andrula pisze: 14 czerwca 2022, 08:30 - wt
Fizjoterapeuta,

Polecam.

Dokładnie tak, koszt pewnie 100-200 zł, dlatego wybierz z najlepszymi opiniami na Google.. umów się i czasami dlatego naprawdę warto wydać te pieniądze, bo relaks, a jednocześnie nastawienie i doradzenie z ćwiczeniami co robić, jak robić, co dodać, gdzie masz problem w ciele naprawdę może dużo pomóc, dwa razy w miesiącu, dla zdrowia jak najbardziej wskazane..

Często więcej wydajemy na pierdoły więcej w miesiącu, a trzeba pamiętać że zdrowie ma się jedno i to o nie powinniśmy dbać najbardziej...

Gryfice - zachodniopomorskie
Patrzyłem to chyba szczecin największy wybór.
Dietetyk-Andrula
Pemo83 pisze: 22 czerwca 2022, 10:34 - śr
Dietetyk-Andrula pisze: 14 czerwca 2022, 08:30 - wt

Fizjoterapeuta,

Polecam.

Gryfice - zachodniopomorskie
Patrzyłem to chyba szczecin największy wybór.
To niestety nie znam stamtąd nikogo kogo mógłbym Ci polecić (Gryfice)

Generalnie mógłbyś nawet do pobliskich też pochodzić, by Ciebie porozbijali, oraz ponastawiali : )
ODPOWIEDZ