Prozdrowotnie 35 lat

Moderatorzy: Steroidologia, Forin, Dietetyk-Andrula

biegacz
Obrazek
Lepiej? 🙂 Śniadanie:Stek z buraka, awokado, łosoś. Poleciała pierwsza miligama, ale wolę robić sobie iniekcje🙂
Steroidologia
biegacz pisze: 06 stycznia 2022, 20:04 - czw
Steroidologia pisze: 06 stycznia 2022, 19:35 - czw
biegacz pisze: 05 stycznia 2022, 19:13 - śr

Bardzo dziękujemy za szybką i obszerną odpowiedź.
Śniadanie
Chleb pełnoziarnisty, masło, wędlina kupna np salami, pomidor, kawa z mlekiem

Śniadanie II
Makaron z mlekiem i owocami np. bananem, borowkami

Obiad
Np. kawałek mięsa kupionego w markecie przyrządzony w sposób domowy, gotowany, pieczony, na parze, rzadziej smażony np. kurczak pieczony, smażone kawałki piersi kurczaka, schabowy, karkówka, do tego kaszą lub ryż lub ziemniaki + surówka

Kolacja
Kanapka z wędliną kupną, podobnie jak na śniadanie.

Wiem, że słabo jem, ale dopiero zaczynam wracać do normy przed chorobami.
Żona boji się igieł, wczoraj po szczepieniu mało nie zemdlała 😆 wiem że miligama jest też w tabsach, może być? Czy przycisnąć ją z igłą? 😁 W moim wypadku miligama była do metylacji, a u niej? Ciekawi mnie w jakim celu cdb, czego oczekujesz po nim? Z ciekawości pytam, napewno zastosujemy się do wszystkich zaleceń.
Napisałeś laktoferyna, CBD i witc do dwóch posiłków, błąd, czy tak ma być?
Melatonina masz jakąś do polecenia o stężeniu 10mg na kapsułkę bo ja widzę swanson 3mg a aliness 1mg?
Cytrynian magnezu 3g to rozpuścić w tych 3l wody czy np w szklance wody? Widzę że są do kupienia kapsułki cytrynian magnezu plus b6 p5p, może to będzie lepsza opcja? B right jarrow formuła ma w składzie p5p... Domyślam się że w kapsach jest za małe stężenie poszczególnych składników
Co do enkrynologa to masz na myśli żeby zrobić USG jajników celem wykluczenia policystycznych jajników? Bo samo USG to mam znajomą co jest radiologiem i specjalizuje się w USG i mogłaby zrobić.
Te posiłki to syf : ( sorry - ale ciężko to nazwać inaczej : ( trzeba zmienić system żywieniowy bo twoja żonka nabawi się poważnych chorób kolego : ( ja nie mam tu czasu na diety ale ale znajdz dobrego dietetyka co specjalizuje się od gastro i zacznij zabawę : ( bo wyniki twojej żony sa złe i grozi jej skrajna anemia : ( dlatego złap ją gdzieś w kiblu i podaj milligame i mówię poważnie przy jej stanach zapalnych żołądka oralna forma wit z gruby B się nie wchłonie tzn słabo bardzo : ( tym bardziej żelazo które wchlania się z błony śluzowej żołądka : ( więc ja bym tu zadziałał na pierwsze 4 tyg milligama

Od CBD oczekuje wyciszenia układu nerwowego - tylko one długo się nasyca więc trzeba je systematycznie przyjmować

"Napisałeś laktoferyna, CBD i witc do dwóch posiłków," - tak ma być :)

Melatonina kup w aptece mają 5 mg dozy tam więc dwie na noc - jak będzie ospała z rana to normalne nie ma sie co martwic

"Cytrynian magnezu 3g+ tak to rozpuścić w 1.5 L wody nie gazowanej w butelce - sobie też możesz to dodać : )

"B right jarrow formuła ma w składzie p5p." dokładnie tak stężenie będzie za niskie dlatego dodałem dodatkowo P-5-P

Endokrynolog albo lepiej dobry ginekolog ale dobry :( bo to co się dzieje i obserwuje to ręce opadają : ( więc przyciśnij to jej bo to może być przyczyna jej słabego samopoczucia - i daj znać co ci powiedzą - na pewno USG będzie trzeba zrobić .
Twoje mocne słowa zadziałały i jutro leci pierwsza iniekcja, ale fajnie nigdy nikomu nie robiłem😆.
Czy mógłbyś chociaż napisać z czego ma zrezygnować a co dorzucić w diecie? Napewno doda jaja i odstawi te sztuczne wędliny. Dawno jej to mówiłem. Obiady raczej dobrej jakości jada bo jest to zazwyczaj jakieś mięsko przyrządzone samemu w piekarniku lub na parze do tego kasza ryż ziemniaki warzywa.
Wszystko mamy już zamówione od przyszłego tygodnia lecimy na 100% z twoimi zaleceniami, bardzo prosimy chociaż lekko ukierunkuj z żywieniem.
Bardzo bardzo dziękujemy, szczerze to więcej podpowiedziales niż lekarz rodzinny i to dużo dużo więcej.
Będziemy raportować na bieżąco co się dzieje, poszukamy ginekologa ogarniętego. Powiedz co mu powiedzieć że zgłaszamy się celem wykluczenia policystycznych jajników, a jak zapyta skąd pomysł na to to powiedzieć że wnioskujemy po czym niepokojącym z wyników? Że DHEA i prolaktyna są podwyższone?
Melatoninke zapodac również sobie? Nie mam problemów ze snem, może czasem trochę długo trwa proces zasypiania. Ile sobie dać? 5 czy 10mg?

Wiesz co na pewno off wszystkie wędliny , chleb , i tego rodzaju syf masz tu bazę żywieniową nich to wprowadzi p o4 tyg i powtórzymy badania
1-
śniadanie - awokado 1 całe dojrzałe plus warzywa , forma własna polecam pomidora

2 - jajka 3 sztuki - forma własna smażyć tylko na maśle

3 -
obiad zostaje bo dobry

4 - wieczór tylko węgle polecam ryz + owoce suszone + cynamon

to baza która możesz sie kierować

Powiedz że robiłeś badania ogólnikowe i wyszło DHEA podwyższone i chcesz to sprawdzić - po prostu : )

melatoninke śmiało używaj : ) tylko ty w dawce 5 mg 20 min przed snem
biegacz
Dzięki kolego, wielkie dzięki za rady, jak dobrze że trafiłem na to forum🙂. Dopiero początek ale już czuję że wyprowadzisz kobietę na dobre tory. Szkoda że nie ma jak się odwdzięczyć za wiedzę która dzielisz się. Ja pierdole to jest też z drugiej strony przerażające że darmowa konsultacja na forum internetowym jest bardziej wartościowa niż prywatna wizyta u lekarza... Oczywiście nie ma co zrzucać wszystkich do jednego worka bo jest wielu wartościowych lekarzy ale w dużej mierze niestety słabo to wygląda.
Z Twoich zaleceń żywieniowych to ja juz dawno jej mówiłem o takich zmianach, ale zero reakcji a jak powiedziałem że lekarz( nie wiem czy nim jesteś, ale podkręciłem trochę dla dobra sprawy😁) każe to momentalnie zareagowała😉.
Jeszcze raz ogromne dziękuję od nas i jesteśmy w kontakcie. Wszystkie zalecenia będą na 100%
Steroidologia
biegacz pisze: 09 stycznia 2022, 13:32 - ndz Dzięki kolego, wielkie dzięki za rady, jak dobrze że trafiłem na to forum🙂. Dopiero początek ale już czuję że wyprowadzisz kobietę na dobre tory. Szkoda że nie ma jak się odwdzięczyć za wiedzę która dzielisz się. Ja pierdole to jest też z drugiej strony przerażające że darmowa konsultacja na forum internetowym jest bardziej wartościowa niż prywatna wizyta u lekarza... Oczywiście nie ma co zrzucać wszystkich do jednego worka bo jest wielu wartościowych lekarzy ale w dużej mierze niestety słabo to wygląda.
Z Twoich zaleceń żywieniowych to ja juz dawno jej mówiłem o takich zmianach, ale zero reakcji a jak powiedziałem że lekarz( nie wiem czy nim jesteś, ale podkręciłem trochę dla dobra sprawy😁) każe to momentalnie zareagowała😉.
Jeszcze raz ogromne dziękuję od nas i jesteśmy w kontakcie. Wszystkie zalecenia będą na 100%
Wiesz co ja to robię z dużej pasji , więc dla mnie nagrodą jest jak ktoś coś zmini w swoim życiu i wejdzie na dobre tory : )

Ale niedługo ruszamy z instagramem i FB więc będę prosił wszystkich o pomoc w promowaniu : )

No straszne jest to że jest bardzo mało lekarzy z powołania i takich co chcą leczyć na prawdę a nie tylko przepisywać leki na odczepne :(

Spoko - pisz co i jak :) i powodzenia
biegacz
Steroidologia pisze: 13 stycznia 2022, 09:37 - czw
biegacz pisze: 09 stycznia 2022, 13:32 - ndz Dzięki kolego, wielkie dzięki za rady, jak dobrze że trafiłem na to forum🙂. Dopiero początek ale już czuję że wyprowadzisz kobietę na dobre tory. Szkoda że nie ma jak się odwdzięczyć za wiedzę która dzielisz się. Ja pierdole to jest też z drugiej strony przerażające że darmowa konsultacja na forum internetowym jest bardziej wartościowa niż prywatna wizyta u lekarza... Oczywiście nie ma co zrzucać wszystkich do jednego worka bo jest wielu wartościowych lekarzy ale w dużej mierze niestety słabo to wygląda.
Wiesz co ja to robię z dużej pasji , więc dla mnie nagrodą jest jak ktoś coś zmini w swoim życiu i wejdzie na dobre tory : )

Ale niedługo ruszamy z instagramem i FB więc będę prosił wszystkich o pomoc w promowaniu : )

No straszne jest to że jest bardzo mało lekarzy z powołania i takich co chcą leczyć na prawdę a nie tylko przepisywać leki na odczepne :(

Małżonka to dobry marketingowiec w social mediach więc masz jak w banku. Wspominales kiedyś o swoich suplach, działasz coś?
Steroidologia
biegacz pisze: 13 stycznia 2022, 10:50 - czw
Steroidologia pisze: 13 stycznia 2022, 09:37 - czw

Małżonka to dobry marketingowiec w social mediach więc masz jak w banku. Wspominales kiedyś o swoich suplach, działasz coś?
No i super :)

Tak działam cały czas :) ale warunki światowe nie sprzyjają :) ale na pewno się pojawią :)
Dietetyk-Andrula
biegacz pisze: 08 grudnia 2021, 14:36 - śr Panowie co byście zaproponowali dla kobiety 35 latki, mało energii,lekka nadwaga (5kg), niskie libido, ostatnio mało aktywna fizycznie. Jakie badania zrobić? Co może pobrać prozdrowotnie, dla lepszego samopoczucia i większej energii? DHEA? HGH? Jakie dawki?
Jeśli badania wyszłyby ok, to jak najbardziej HGH w dawce 1iu rano jak najbardziej mogłoby wesprzeć.

Natomiast przede wszystkim, fajnie jakby zadbała o aktywność fizyczną, trzymanie michy i regeneracje..

HG wspomoże dodatkowo przy paznokciach, skórze więc na pewno po długim czasie będzie zadowolona :)

Dodatkowo kobitki mocno reagują na HG, więc tutaj dawka 1-2 iu to jest max w celach zdrowotnych..

Natomiast tutaj badania, zwiększenie aktywności i trzymanie zdrowej michy, przede wszystkim dużo snu i powinno być lepiej :)

Dodatkowo dużo komplementów w ciągu dnia, nawet za małe drobnostki i na pewno będzie dużo szczęśliwsza :)

Pozdrówki biegaczu
ODPOWIEDZ