Kamagra

Moderatorzy: Steroidologia, Forin, Dietetyk-Andrula

Steroidologia
pldenity pisze: 23 kwietnia 2022, 18:53 - sob
Steroidologia pisze: 26 sierpnia 2021, 15:21 - czw
Marcin88 pisze: 25 sierpnia 2021, 15:35 - śr Dziala to tez na kobiety? Np. Sobie i swojej bym zapodal, sama cos wspomniala ze zabawilaby sie ostrzej :geek: :lol:
Nie działa

ale wiecie co wam polecam jeszcze zamiast viagry

Testosterone Base - to tesc bez estrowy wkuwasz go 2 H przed i uuuu jestes jak koń w rui :lol: :lol: :lol:
a jak estro w tym przypadku ? jak działa taki bezestrowy ? Albo co robic po takim strzale, żeby nie wywaliło
No tu ta sama zasada działania , bloker nic nie zmienisz ale jak używasz okazjonalnie to nie brać do głowy : )
długi chudy lolo
Macie może doświadczenie z Kamagra Women(Ajanta) – 100mg/bag jestem bardzo ciekaw opinii.
Widzę jest na stronce EP tylko brak w magazynie ,może uda się niedługo zamówić to będę testował na kobicie :lol:
Macie jakieś sprawdzone sposoby na poniesienie libido u kobiety?
Dietetyk-Andrula
długi chudy lolo pisze: 05 maja 2022, 10:52 - czw Macie może doświadczenie z Kamagra Women(Ajanta) – 100mg/bag jestem bardzo ciekaw opinii.
Widzę jest na stronce EP tylko brak w magazynie ,może uda się niedługo zamówić to będę testował na kobicie :lol:
Macie jakieś sprawdzone sposoby na poniesienie libido u kobiety?
Niestety nie mam doświadczenia, lecz jeśli kobieta ma kiepskie libido to sprawa hormonów i dopóki tej sprawy się nie wyreguluje, choćbyś ją nie wiadomo jak podniecał, stawał na suficie to i tak nic nie pomoże.

Natomiast, jeśli jest tak normalnie, no to trzeba się starać, dogadywać, dowiadywać się co daną kobiete podnieca i działać hehe :P Powodzenia i pozdrówka :)
ODPOWIEDZ