Dietka rodem z Kaszmiru ;)

Moderatorzy: Steroidologia, Forin, Dietetyk-Andrula

BodyHelp
VIP
Jeśli chodzi o testosteron, myślę że możesz już zacząć.

Zastanów się na spokojnie, bo masz czas.
W razie pytań, wątpliwości pytaj śmiało!
Po to tu jesteśmy :)
Pozdrawiam,
BodyHelp.
Dietetyk-Andrula
Kaszmir pisze: 23 czerwca 2022, 12:57 - czw Powitać, redukcja trwa, waga obecna 80kg kardio nadal nieobecne.

2.3g białka na kg masy ciala.

Zainteresowalem się ostatnio czymś co nazywa się zastępczą terapia testosteronem. Z racji tego że zaczynam obserwować pewne symptomy obniżenia testosteronu (występowały one już przed redukcja) to postanowiłem poczytać na ten temat. Trafiłem na klinikę w której taka terapia wraz z badaniami konsultacjami to koszt około 700 zł miesięcznie plus koszt testosteronu i ewentualnych iniekcji w przychodni :D drogo nie drogo nie wiem, gdyby to było opłacalne nie tylko w aspekcie samopoczucia itp ale też w przyrostach to taki koszt mógł bym podjąć. Z tym że wyczytalem również że przy tej terapii iniekcje są niezbyt częste a dawki to minimalne minimum :D Czy da się to jakoś obejść aby na terapi dostawac więcej? Czy to w ogóle o przysłowiową dupe rozbic?
Kolego totalnie bez sensu! Po co masz płacić, przepłacać tyle za takie za przeproszeniem gówno i wyzysku?

Skoro możesz zrobić wszystko na własną rekę za koszt Testosteronu, HCG, oraz kilku badań?

Jeśli chcesz być na TRT, jak najbardziej tak, ale na Boga nie tak przepłacając.
Jak nie masz co robić z pieniędzmi, to już lepiej mi zapłać i Ciebie poprowadzę odnośnie diety, treningu, środków, badań i nie za taką kwote..

Dobrze że w ogóle zadałeś to pytanie, a niżeli miałbyś już pójść do tej kliniki..

Jak Ci dadzą na Terapi tyle ile będziesz mieć, to tyle będziesz miał i nikt Ci więcej nie da, strata czasu, kasy, energii...
Dietetyk-Andrula
Kaszmir pisze: 23 czerwca 2022, 15:13 - czw Ok przemyśle temat a powiedz mi czy najpierw muszę zredukować do zadowalającego poziomu żeby bić testosteron czy muszę skończyć redukcję i dopiero się tym zająć?
Ogólnie - jeśli mocno zależy Tobie na sylwetce i masz w przyszłości chęci i zamysł na czystą masę to najlepiej jakbyś był już zredukowany.

Natomiast jeśli zależy Tobie na lepszej regeneracji oraz na czasie to mógłbyś już zacząć.

Generalnie Trenerzy chętniej polecają najpierw być zredukowanym, a później przejść na środki, ponieważ jest łatwiej to wszystko kontrolować i zacząć mase. Tyle w temacie, nie ma zasady, że musisz być zredukowany, jest kilka szkół i nie ma idealnego rozwiązania.
Awatar użytkownika
Kaszmir
Dietetyk-Andrula pisze: 23 czerwca 2022, 17:28 - czw
Kaszmir pisze: 23 czerwca 2022, 15:13 - czw Ok przemyśle temat a powiedz mi czy najpierw muszę zredukować do zadowalającego poziomu żeby bić testosteron czy muszę skończyć redukcję i dopiero się tym zająć?
Ogólnie - jeśli mocno zależy Tobie na sylwetce i masz w przyszłości chęci i zamysł na czystą masę to najlepiej jakbyś był już zredukowany.

Natomiast jeśli zależy Tobie na lepszej regeneracji oraz na czasie to mógłbyś już zacząć.

Generalnie Trenerzy chętniej polecają najpierw być zredukowanym, a później przejść na środki, ponieważ jest łatwiej to wszystko kontrolować i zacząć mase. Tyle w temacie, nie ma zasady, że musisz być zredukowany, jest kilka szkół i nie ma idealnego rozwiązania.
Co do redukcji to chce zejść do 75. Ogólnie chciałbym latać w wadze lekkiej. Więc start budowy był by pewnie od wagi na poziomie 72-75 do 80 myślę.Chociaż pewnie apetyt będzie rósł w miarę jedzenia ;) to przysłowie dobrze tu pasuje :D
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2022, 00:11 - pt przez Kaszmir, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe.
Awatar użytkownika
Kaszmir
BodyHelp pisze: 23 czerwca 2022, 15:43 - czw Jeśli chodzi o testosteron, myślę że możesz już zacząć.

Owszem jest o czym myśleć, chociaż już wiem że ta terapia to bzdura :) pytanie teraz tylko czy zacząć już pod Wasza opieka czy nie :) a co do badań to zbieram się pomału w głowie do ich zrobienia więc wkrótce wrzucę wyniki.

Morfologia
Próby wątrobowe
Lipidogram
Elektrolity
Glukoza
Insulina
TSH
FT3
FT4
Estradiol
Prolaktyna
Testosteron
Testosteron wolny
SHBG
LH
FSH
Kortyzol
PSA całkowity

To wszystkie badania jakie powinienem zrobić?
Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe.
BodyHelp
VIP
Kaszmir pisze: 24 czerwca 2022, 00:09 - pt
BodyHelp pisze: 23 czerwca 2022, 15:43 - czw Jeśli chodzi o testosteron, myślę że możesz już zacząć.

Owszem jest o czym myśleć, chociaż już wiem że ta terapia to bzdura :) pytanie teraz tylko czy zacząć już pod Wasza opieka czy nie :) a co do badań to zbieram się pomału w głowie do ich zrobienia więc wkrótce wrzucę wyniki.

Morfologia
Próby wątrobowe
Lipidogram
Elektrolity
Glukoza
Insulina
TSH
FT3
FT4
Estradiol
Prolaktyna
Testosteron
Testosteron wolny
SHBG
LH
FSH
Kortyzol
PSA całkowity

Możesz dorzucić jeszcze badanie nerek ;)

Jeśli zrobisz badania i je wrzucisz to sprawdzimy wszystko i będziesz mógł spokojnie wchodzić jeśli będzie wszystko ok :)
Otrzymasz pełne wsparcie i pomoc w razie jakiś problemów, wiec bez obaw.
Pozdrawiam,
BodyHelp.
Dietetyk-Andrula
Kaszmir pisze: 24 czerwca 2022, 00:06 - pt
Dietetyk-Andrula pisze: 23 czerwca 2022, 17:28 - czw

Co do redukcji to chce zejść do 75. Ogólnie chciałbym latać w wadze lekkiej. Więc start budowy był by pewnie od wagi na poziomie 72-75 do 80 myślę.Chociaż pewnie apetyt będzie rósł w miarę jedzenia ;) to przysłowie dobrze tu pasuje :D
Dokładnie tak jest : ) Jeśli lubisz dobrze wyglądać, zależy Ci na sylwetce która robi wrażenie to jak najbardziej apetyt wzrasta : ]

Leć do labu, wrzucaj wyniki i będziemy działać : ]

Pozdrawiam, dobrego dnia.
Awatar użytkownika
Kaszmir
BodyHelp pisze: 24 czerwca 2022, 04:31 - pt

Morfologia
Próby wątrobowe
Lipidogram
Elektrolity
Glukoza
Insulina
TSH
FT3
FT4
Estradiol
Prolaktyna
Testosteron
Testosteron wolny
SHBG
LH
FSH
Kortyzol
PSA całkowity

Jeśli zrobisz badania i je wrzucisz to sprawdzimy wszystko i będziesz mógł spokojnie wchodzić jeśli będzie wszystko ok :)
A powiedzcie mi jeszcze co w wypadku gdy nie mam możliwości sam zorganizować testosteronu? Tu również mogę liczyć na Wasza pomoc?
BodyHelp
VIP
Kaszmir pisze: 24 czerwca 2022, 13:07 - pt

Morfologia
Próby wątrobowe
Lipidogram
Elektrolity
Glukoza
Insulina
TSH
FT3
FT4
Estradiol
Prolaktyna
Testosteron
Testosteron wolny
SHBG
LH
FSH
Kortyzol
PSA całkowity

A powiedzcie mi jeszcze co w wypadku gdy nie mam możliwości sam zorganizować testosteronu? Tu również mogę liczyć na Wasza pomoc?
W takim razie masz dostęp do sklepów u góry strony, mianowicie;
sterydy.org.pl
euro-sterydy.pl
Pewnie coś dla siebie znajdziesz.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam,
BodyHelp.
Dietetyk-Andrula
Kaszmir pisze: 24 czerwca 2022, 13:07 - pt

Morfologia
Próby wątrobowe
Lipidogram
Elektrolity
Glukoza
Insulina
TSH
FT3
FT4
Estradiol
Prolaktyna
Testosteron
Testosteron wolny
SHBG
LH
FSH
Kortyzol
PSA całkowity

Tak jak BodyHelp napisał, lecz niestety, aktualnie sklepy przeprowadzają "remonty" przez co niestety aktualnie nic nie zamówisz.. Z tego względu jeśli chciałbyś przez ten czas, gdy sklepy są nieczynne, mogę Tobie pomóc zorganizować Testosteron. Napisz wtedy do mnie na Priv i wszystko uzgodnimy : )

Pozdrawiam. D.A.
ODPOWIEDZ