SARM

Kuba56
Cześć. Macie może jakaś sprawdzoną firmę z sarmami? Na internecie ciężko znaleźć jakieś wiarygodne opinie.szukam mk 677.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Marcin88
Kuba56 pisze: 07 stycznia 2022, 12:17 - pt Cześć. Macie może jakaś sprawdzoną firmę z sarmami? Na internecie ciężko znaleźć jakieś wiarygodne opinie.szukam mk 677.
Nie polecam osobiście żadnych sarmów. Najpewniejsze i najbardziej sprawdzone są SAA stety lub niestety. Wiesz czego się spodziewać skutków pozytywnych i ubocznych jak eleminowac skutki uboczne itd.
MK 677 to nie SARM. Może się nadać jako jedynie na poprawę apetytu nic więcej. Jeżeli zależy CI na podniesieniu hormonu wzrostu lub tez IGF1 to się rozczarujesz. Typowem środkiem / lekiem jest somatropina HGH.
tommir
Kuba56 pisze: 07 stycznia 2022, 12:17 - pt Cześć. Macie może jakaś sprawdzoną firmę z sarmami? Na internecie ciężko znaleźć jakieś wiarygodne opinie.szukam mk 677.
Swoją "przygodę" rozpoczynałem od sarmów. Brałem z SA i raczej było tam co powinno, a przynajmniej efekty miałem jakich się spodziewałem. No właśnie, raczej. Pewności mieć nigdy nie można, trzeba by badać każde opakowanie. Jak trafiłem na forum koledzy poradzili mi rzucenie tego i przejście na SAA. To radzi Ci również Kolega z postu wyżej i ma moim zdaniem rację. Oczywiście jeśli chcesz, a chcesz sprawdzić jednorazowo jak to jest kiedy wspomoże się organizm, możesz spróbować. Wszystko jest dla ludzi. Na dłuższą metę nie ma jednak sensu. A ponieważ są oralne w mniejszym lub większym stopniu obciążają układ pokarmowy. Tu w sklepie też mają jakieś w ofercie, nie sprawdzałem ale gdybym miał ponownie kupić to albo SA albo tu.
Kuba56
Właśnie kończę cykl SAA i sarmy chciałem brac w trakcie odbloku i po w sumie też.Ale teraz się zastanawiam czy jest sens ładować w to pieniądze. :shock:
tommir
Wg mnie nie ma to sensu. sarmy tez blokuja
dzialdo83
Sarmy blokują. Jak już to sramy do cyklu. Osobiście mam wrażenie, że mniej w brzuszku mieszają niż typowe saa ale to subiektywne odczucie
Marcin88
tommir pisze: 07 stycznia 2022, 18:53 - pt Wg mnie nie ma to sensu. sarmy tez blokuja
Kuba56 pisze: 07 stycznia 2022, 18:12 - pt Właśnie kończę cykl SAA i sarmy chciałem brac w trakcie odbloku i po w sumie też.Ale teraz się zastanawiam czy jest sens ładować w to pieniądze. :shock:
Dokładnie SARM-y potrafią zablokować przysadkę. W czasie lub po PCT nie polecam. Sporo osób tego nie wie i w czasie odblokowania się przyjmuje sarmy co po prostu w takim postępowaniu nic nie daję ponieważ nadal jest blok pomimo przyjmowania clomifenu i HCG. Bez sensu.

Poza tym SARM-y gdyby działa tak jak producenci tego g** opisują dawno zrovbiłyby rewolucję i każdy powazny zawodowy sportowiec stoswałby je zamiast SAA.
To samo z peptydami.
Steroidologia
Kuba56 pisze: 07 stycznia 2022, 18:12 - pt Właśnie kończę cykl SAA i sarmy chciałem brac w trakcie odbloku i po w sumie też.Ale teraz się zastanawiam czy jest sens ładować w to pieniądze. :shock:
fajna sprawa jako dodatek do cyklu ale po cyklu , nie ma to sensu - zablokujesz się , będzie złe samopoczucie
tommir
Dla mnie największym potencjalnym problemem jest to, że nigdy nie wiadomo do końca co tam siedzi. Kupując testa raczej testa się spodziewasz bo chyba nie opłaca się go podrabiać. W SAA ze sprawdzonego źródła raczej też. Najlepiej przebadany przedstawiciel sarmów to ostaryna, ale na spektakularne efekty nie ma co liczyć. Za to fajnie działa na stawy, stosowałem dwukrotnie i zauważalnie pomogła. Niestety, też blokuje. Może nie mocno, ale jednak.
Steroidologia
tommir pisze: 17 stycznia 2022, 08:37 - pn Dla mnie największym potencjalnym problemem jest to, że nigdy nie wiadomo do końca co tam siedzi. Kupując testa raczej testa się spodziewasz bo chyba nie opłaca się go podrabiać. W SAA ze sprawdzonego źródła raczej też. Najlepiej przebadany przedstawiciel sarmów to ostaryna, ale na spektakularne efekty nie ma co liczyć. Za to fajnie działa na stawy, stosowałem dwukrotnie i zauważalnie pomogła. Niestety, też blokuje. Może nie mocno, ale jednak.
Tak to jest - dlatego warto kupować sprawdzone Brandy
ODPOWIEDZ