Otriville 250 HCG

xtreme
Witam wszystkich.

Przygotowuje się do swojego pierwszego cyklu i powoli zbieram potrzebne rzeczy. Dla jasności testosteron enan 300mg/tydz przez około 16 tyg. ale o tym w innym poście.
Kupiłem HCG apteczne (znajomy mówił, że dobre więc kupiłem) otriville 250mg 6500IU w jednorazowym urządzeniu do wstrzykiwania i tutaj nasuwa się moje pytanie. To niby mogę użyć na jeden raz (według instrukcji całość na jeden strzał), tak, czy mogę dzielić jakoś? Macie jakieś doświadczenie z tym ? Zamówiłem jeszcze jedno HCG aby mieć więcej ale teraz już normalne bo po cyklu będę potrzebował więcej, tak ?
Rozumiem, że HCG będę używał co tydzień do strzałów (test enan o czym w innym poście będzie) po 500mg tygodniowo a później po zakończeniu jakąś duża dawka tak ? Sorry może za proste pytania ale nie rozumiem systemu tego HCG bo dużo czytałem ale wszędzie piszą inaczej...
Prosiłbym o porady jeżeli ktoś stosował ostriville...
Pozdrawiam
BodyHelp
xtreme pisze: 11 listopada 2022, 18:27 - pt Witam wszystkich.

Przygotowuje się do swojego pierwszego cyklu i powoli zbieram potrzebne rzeczy. Dla jasności testosteron enan 300mg/tydz przez około 16 tyg. ale o tym w innym poście.
Kupiłem HCG apteczne (znajomy mówił, że dobre więc kupiłem) otriville 250mg 6500IU w jednorazowym urządzeniu do wstrzykiwania i tutaj nasuwa się moje pytanie. To niby mogę użyć na jeden raz (według instrukcji całość na jeden strzał), tak, czy mogę dzielić jakoś? Macie jakieś doświadczenie z tym ? Zamówiłem jeszcze jedno HCG aby mieć więcej ale teraz już normalne bo po cyklu będę potrzebował więcej, tak ?
Rozumiem, że HCG będę używał co tydzień do strzałów (test enan o czym w innym poście będzie) po 500mg tygodniowo a później po zakończeniu jakąś duża dawka tak ? Sorry może za proste pytania ale nie rozumiem systemu tego HCG bo dużo czytałem ale wszędzie piszą inaczej...
Prosiłbym o porady jeżeli ktoś stosował ostriville...
Pozdrawiam
Hej,
Jeśli jest to Twój pierwszy cykl to zacząłbym od dawki 150-250 na tydzień, nie ma potrzeby stosowania więcej. Szkoda psuć "potencjału jak i dawki" podziel to na 2-3 iniekcje na tydzień i będzie dobrze.

Jak wyglądają badania przed cyklem?

A także dieta, oraz trening? Bez tego dopietego na ostatni guzik nie masz nawet co podchodzić pod cykl. Niestety, ale tak jest.

Ovitrelle ma bodajże z boku pokrętło do ustalenia dawki, wiec możesz w instrukcji sprawdzić.
HCG/Ovi stosujemy 250e2d, bądź 500e4d.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
xtreme
Cześć.
Będę brał testosteron prolongatum z jelfy 1amp 100ml/100mg czyli nie mogę 150 albo 250mg.
Lepiej w pon i czwartek po 100mg/100ml

Dieta przygotowana na 2600 kcal przygotowana (waga 76kg, . Trening PUSH PULL legs. Naprawdę wszystko będzie dopięte na ost guzik przygotowuje się do tego od dłuższego czasu. W pon idę na badania.

Ovitrelle ma pokrętło, zgadza się ale we wszystkich instrukcjach i filmikach na YT pokazują jak biorą wszystko na raz. Mogę robić wstrzykiwania małymi porcjami ? Nie muszę zmieniać tam igły (jest jedną) ? Sprawdzałem instrukcje i nie mam tam informacji ile jest w jednym pokreceniu to jak mam wiedzieć czy będzie to 200 czy 500 ? Macie jakiś pomysł ?

Dzięki za porady
BodyHelp
xtreme pisze: 12 listopada 2022, 10:21 - sob Cześć.
Będę brał testosteron prolongatum z jelfy 1amp 100ml/100mg czyli nie mogę 150 albo 250mg.
Lepiej w pon i czwartek po 100mg/100ml

Dieta przygotowana na 2600 kcal przygotowana (waga 76kg, . Trening PUSH PULL legs. Naprawdę wszystko będzie dopięte na ost guzik przygotowuje się do tego od dłuższego czasu. W pon idę na badania.

Ovitrelle ma pokrętło, zgadza się ale we wszystkich instrukcjach i filmikach na YT pokazują jak biorą wszystko na raz. Mogę robić wstrzykiwania małymi porcjami ? Nie muszę zmieniać tam igły (jest jedną) ? Sprawdzałem instrukcje i nie mam tam informacji ile jest w jednym pokreceniu to jak mam wiedzieć czy będzie to 200 czy 500 ? Macie jakiś pomysł ?

Dzięki za porady
Hej,
Jeśli odpowiednio odmierzysz to możesz, jak najbardziej.

Wszystko jest zawarte w instrukcji zapewne. Powinno być jak dawkować.
Dawka jednorazowa w tej postaci będzie za duża, tym bardziej że można sobie uszkodzić jądra w dawce jednorazowej 5600iu, bodajże tyle tam jest.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
xtreme
Mogę od razu dopytać o testosteron?

Czyli pon i czwartek po 100ml/100mg (tygodniowo 200mg) będzie ok?
HCG 500 e4d otriville (z tego co patrzyłem na filmikach na YouTube to jedno przekręcenie to własnej 500 bo przekręcają około 13 do końca a w całości jest 6500 - w instrukcji brak danych, na stronie producenta także, nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej informacji. W instrukcji jest tylko jak użyć wszystkiego na jeden raz).
Brać hgc od pierwszego dnia ? Czy rozpocząć w drugim tygodniu ? Różne info można znaleźć...
Czy 16 tyg to nie za długo na pierwszy raz ? Po 16 tyg musze brać jeszcze dodatkowo jakieś dawki HCG ? Czy kończę testosteron w 16tyg i z nim ten HCG co 4dni i tyle ?
Później odblok czyli clomid rozumiem.
Kolunio1
xtreme pisze: 12 listopada 2022, 20:46 - sob Mogę od razu dopytać o testosteron?

HCG 500 e4d otriville (z tego co patrzyłem na filmikach na YouTube to jedno przekręcenie to własnej 500 bo przekręcają około 13 do końca a w całości jest 6500 - w instrukcji brak danych, na stronie producenta także, nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej informacji. W instrukcji jest tylko jak użyć wszystkiego na jeden raz).
Brać hgc od pierwszego dnia ? Czy rozpocząć w drugim tygodniu ? Różne info można znaleźć...
Czy 16 tyg to nie za długo na pierwszy raz ? Po 16 tyg musze brać jeszcze dodatkowo jakieś dawki HCG ? Czy kończę testosteron w 16tyg i z nim ten HCG co 4dni i tyle ?
Kolego tutaj to się jakiś błąd wdał. 100mg/1ml a nie 100mg/100ml. I upewnij się czy to jest prolongatum, czy propionate. Jakbyś sobie zapodał 100ml oleju, to byłby twój pierwszy i ostatni strzał :D. Jeśli prolongatum to możesz podawać tak jak napisałeś, tylko 1ml czyli 100mg, poniedziałek i czwartek. Chcesz robić odblok to podawaj HCG od początku, możesz w te same dni co teścia. 16 tyg to nie jest za długo. Protokół odbloku zawiera HCG, tak że podaje się go dalej. Jak będziesz pod koniec cyklu to dokładnie dostaniesz protokół.
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Pozdrawiam serdecznie.
xtreme
Kolunio1 pisze: 12 listopada 2022, 21:54 - sob
xtreme pisze: 12 listopada 2022, 20:46 - sob Mogę od razu dopytać o testosteron?

Kolego tutaj to się jakiś błąd wdał. 100mg/1ml a nie 100mg/100ml. I upewnij się czy to jest prolongatum, czy propionate. Jakbyś sobie zapodał 100ml oleju, to byłby twój pierwszy i ostatni strzał :D. Jeśli prolongatum to możesz podawać tak jak napisałeś, tylko 1ml czyli 100mg, poniedziałek i czwartek. Chcesz robić odblok to podawaj HCG od początku, możesz w te same dni co teścia. 16 tyg to nie jest za długo. Protokół odbloku zawiera HCG, tak że podaje się go dalej. Jak będziesz pod koniec cyklu to dokładnie dostaniesz protokół.
Oczywiście masz rację 1ml/100mg jest to testosterone prolongatum (enan) z jelfy w ampułkach 1ml.

Mogę prosić o ten protokół odblokuj bo chciałbym mieć wszystko w 100% zakupione przed pierwszym strzalem...
Chyba muszę dokupić jeszcze HCG ? Clomid zamówiony.

(Edit)
Czy dobrze rozumiem że HCG mam brać od początku powiedzmy 500 e5d przez 16 tyg z testosteronem a później badania i odblok ? Czy po tych 16 tych wchodzę na dodatkowe 2-3 tyg na dawki 1500 HCG e5d i dopiero odblok ? Szukam odp na to pytanie i nigdzie nie widze (forum wertuje od kilku dni)...
BodyHelp
xtreme pisze: 12 listopada 2022, 22:30 - sob
Kolunio1 pisze: 12 listopada 2022, 21:54 - sob

Oczywiście masz rację 1ml/100mg jest to testosterone prolongatum (enan) z jelfy w ampułkach 1ml.

Mogę prosić o ten protokół odblokuj bo chciałbym mieć wszystko w 100% zakupione przed pierwszym strzalem...
Chyba muszę dokupić jeszcze HCG ? Clomid zamówiony.

(Edit)
Czy dobrze rozumiem że HCG mam brać od początku powiedzmy 500 e5d przez 16 tyg z testosteronem a później badania i odblok ? Czy po tych 16 tych wchodzę na dodatkowe 2-3 tyg na dawki 1500 HCG e5d i dopiero odblok ? Szukam odp na to pytanie i nigdzie nie widze (forum wertuje od kilku dni)...
Hej,
Odblok ustalamy po badaniach- po cyklu.

Co potrzebujesz?
HCG najlepiej aptekę na cykl + na odblok 1-2 opakowania.
Clomid koło 30 tabletek
Exe 1/2e2d(tu się okaże ile po badaniach)
Cabaster kilka tabletek.
Proviron 2 tabletki na dzień (rano/wieczór)

Skąd wziąłeś, że 1500hcg co 5 dni? Dawka dobra na wykończenie jąder :)
Po cyklu dawkujesz HCG w zdecydowanie mniejszej dawce po czym, przechodzisz na clomid.
Oczywiście trzeba poczekać aż testosteron skończy działać (enan koło 14 dni po ostatniej iniekcji) dość często pod koniec cyklu 2/3 tygodnie przechodzi się na prop, aby 2 dni po ostatnim strzale móc już zacząć odblok.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
xtreme
Wielkie dzięki BodyHelp! Zaczynam to wszystko pojmować powoli.

Badania zrobię w tym tyg i w przyszłym chciałbym rozpocząć zabawę za 2 tyg :)

Czytał od kilku dni o HCG i jak mogę wklejać linki (konkurencyjne fora) to mogę pokazać gdzie piszą o 1500 co kilka dni, wiem, że w internecie można znaleźć wszytko dlatego weryfikuje dane (i tak właśnie trafiłem na to forum).

A więc tak, cykl:
Testosteron prolongatum z jelfy Pon 100mg/1ml i czw 100mg/1ml
Otriville (apteka) na cykl 500UI e4d czy e5d ?

Po cyklu (czyli po 16 tyg):
Ile mnie więcej HCG po zakończeniu cyklu ? Rozumiem że HCG biorę przez te 14 dni jak enan zejdzie z organizmu i później już tylko Clomid ?
Zamówiłem 1 opakowanie. Mam domówić jeszcze jedno ? Aby mieć 2.
Reszta z Twojej listy zapisana i jutro będzie zamówione.

Rozumiem że odblok ustalamy później ale chciałabym mieć wszystko kupione i niech czeka. Wolę jak zostanie niż później mam na szybko załatwiać.

Pozdrawiam!
BodyHelp
xtreme pisze: 13 listopada 2022, 18:56 - ndz Wielkie dzięki BodyHelp! Zaczynam to wszystko pojmować powoli.

Badania zrobię w tym tyg i w przyszłym chciałbym rozpocząć zabawę za 2 tyg :)

Czytał od kilku dni o HCG i jak mogę wklejać linki (konkurencyjne fora) to mogę pokazać gdzie piszą o 1500 co kilka dni, wiem, że w internecie można znaleźć wszytko dlatego weryfikuje dane (i tak właśnie trafiłem na to forum).

A więc tak, cykl:
Testosteron prolongatum z jelfy Pon 100mg/1ml i czw 100mg/1ml
Otriville (apteka) na cykl 500UI e4d czy e5d ?

Po cyklu (czyli po 16 tyg):
Ile mnie więcej HCG po zakończeniu cyklu ? Rozumiem że HCG biorę przez te 14 dni jak enan zejdzie z organizmu i później już tylko Clomid ?
Zamówiłem 1 opakowanie. Mam domówić jeszcze jedno ? Aby mieć 2.
Reszta z Twojej listy zapisana i jutro będzie zamówione.

Rozumiem że odblok ustalamy później ale chciałabym mieć wszystko kupione i niech czeka. Wolę jak zostanie niż później mam na szybko załatwiać.

Pozdrawiam!
Hej,
Akurat wiem na których to forach piszą :)
Jak skończy Testosteron działać wtedy zaczynasz dawkowanie HCG.
Sprzyda Ci się do tego 1-2 opakowania. Jak dasz radę załatwić to aptekę, a jak nie to ep też działa bardzo dobrze.

Koło 30 tabletek wystarczy clomidu oczywiście potem znów badania, aby sprawdzić czy wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
ODPOWIEDZ