Pierwszy cykl

Dietetyk-Andrula
Sv24 pisze: 17 października 2022, 18:03 - pn
Kropek2022 pisze: 17 października 2022, 14:50 - pn Niech się fachowcy nasi wypowiedzą, ale ja z takimi wynikami to na Mont Everest, na jednej nodze, dwa razy podrząd, mógłbym pójść ;)
Hormony w normie, przy takim E2 ja czuje się najlepiej, ale to kwestia indywidualna. T w kosmosie, bo pewnie badałeś krótko po zastrzyku, świadczy jedynie o tym, że towar ok.
Badania około 40h po zastrzyku.
Forin pisze: 17 października 2022, 14:58 - pn
Sv24 pisze: 17 października 2022, 13:50 - pnmorfologia też niektóre wyniki nie najlepiej.
ogólnie krwinki białe wskazują na - infekcji, stanie zapalny. Poza tym ok.

W załączniku dzisiejsze wyniki badań
350mg teścia na tydzień.17.10.22.zip
Testosteron wyjebało w kosmos :D pytanie na jakim poziomie powinien być estradiol.
Aktualnie idzie exe 1/2 każdego dnia - bo mnie suty swędziały.
Proszę skontrolować czy dalej trzymać się tej dawki.?
20pg/ml trochę za małe estro. Lepsze byłoby około ~40, jeśli naprawdę jesteś czuły. Negatywnych symptomów nie będziesz miał, a estrogenów potrzebujesz do poprawnego działania np. systemu immunologicznego itd

Od jak dawna idzie codziennie 1/2 exe? W każdym razie musisz dawkować go mniej.

Zastanawia mnie tez niski poziom progesteronu dieta jest trzymana dużo cynku, omega 3…
normalne na trt

Obrazek
1. 1/2 exe idzie codziennie od 6 dni, wcześniej było co 2 dni, ale suty mnie bardzo swędziały.
2. Co do estro to tak przypuszczałem, ze jest teraz za nisko.
3. progesteron miałem już nisko na badaniach kontrolnych przed cyklem, próbowałem zwiększyć odpowiednią dietą, ale najwidoczniej się nie udało.
Dietetyk-Andrula pisze: 17 października 2022, 17:32 - pn
Sv24 pisze: 17 października 2022, 13:50 - pn W załączniku dzisiejsze wyniki badań
350mg teścia na tydzień.17.10.22.zip
Testosteron wyjebało w kosmos :D pytanie na jakim poziomie powinien być estradiol.
Aktualnie idzie exe 1/2 każdego dnia - bo mnie suty swędziały. Proszę skontrolować czy dalej trzymać się tej dawki.?
Zastanawia mnie tez niski poziom progesteronu dieta jest trzymana dużo cynku, omega 3…
I morfologia też niektóre wyniki nie najlepiej.
Estro troche wyżej, nie powinieneś brać od tak sobie exe każdego dnia, a na pewno nie przed badaniami..

Zacznij już brać 1/2 tab e2d i zobacz jak będziesz się czuć.

Co do progesteronu jest ok. Nie masz czym się przejmować.
Tego chciałem się dowiedzieć, zmniejszę teraz dawkę do 1/2 tab e2d

Kiedy robić kolejne badania ?
I co badać ?
Ciągle trenuj i trzymaj miche, a na pewno z czasem się zwiększy.

Tak zmniejsz dawkę do 1/2 tab e2d i tutaj bez zmian.

Na następnych badaniach Estradiol, morfo, test wolny możesz wrzucić jeśli nie jesteś pewny środka i zobaczyć jak konwertujesz i to wszystko.
Jeśli chciałbyś zmaksymalizować swoją sylwetkę,w jak najszybszym czasie, mieć stały kontakt 24/7, robić to mądrze i NAJskuteczniej, jak tylko to możliwe[...] - Współpraca 1:1 jest dla Ciebie, po więcej info napisz prywatną wiadomość :geek: D.A.
Sv24
Mam pytanie, nie będę zakładał nowego tematu i tutaj zapytam.
Czy można po cyklu 6 miesięcznym przejść bezpośrednio na trt ? Czy trzeba się wcześniej odblokować ?
BodyHelp
Sv24 pisze: 20 października 2022, 05:30 - czw Mam pytanie, nie będę zakładał nowego tematu i tutaj zapytam.
Czy można po cyklu 6 miesięcznym przejść bezpośrednio na trt ? Czy trzeba się wcześniej odblokować ?
Hej,

Tak, można przejść na trt.
Chcesz pozostać na Testosteronie przez cały czas, czy to forma mostku/ odpoczynku i wejścia na kolejny cykl?

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Sv24
Póki co to tylko się zastanawiam i pytam czy takie coś ma sens. Zobaczymy jakie będą efekty i jak będę się czuł.
Obecny cykl ma trwać 3 miesiące leci 350mg na tydzień, zastanawiam się po zakończeniu obecnego cyklu robić od razu kolejny 3 miesięczny tylko, że mniejsza dawka tak powiedzmy 200-250mg to w sumie będzie 6 miesięcy i potem po tych 6 miesiącach przejść na 6 miesięcy na trt czyli tak, żeby teść był w górnych granicach około 1000-1300ng/dl w sumie to byłby rok na teściu.
1. Czy ma to sens.
2. Będzie po roku problem z odblokiem ?
3. Trt wstrzykiwane insulinówką, czytałem, że niektórzy tak robią i sobie chwalą, co o tym myślicie ?
BodyHelp
Sv24 pisze: 20 października 2022, 13:23 - czw Póki co to tylko się zastanawiam i pytam czy takie coś ma sens. Zobaczymy jakie będą efekty i jak będę się czuł.
Obecny cykl ma trwać 3 miesiące leci 350mg na tydzień, zastanawiam się po zakończeniu obecnego cyklu robić od razu kolejny 3 miesięczny tylko, że mniejsza dawka tak powiedzmy 200-250mg to w sumie będzie 6 miesięcy i potem po tych 6 miesiącach przejść na 6 miesięcy na trt czyli tak, żeby teść był w górnych granicach około 1000-1300ng/dl w sumie to byłby rok na teściu.
1. Czy ma to sens.
3. Trt wstrzykiwane insulinówką, czytałem, że niektórzy tak robią i sobie chwalą, co o tym myślicie ?
Kwestia tego jakie masz dalsze plany, dawka anaboliczna to +/-350.

Jeśli chcesz schodzić na niższe dawki to wyszedłbym na trt 100-150 tygodniowo.

A jeśli nie to ciągnąć pełny okres masa/ redukcja i dopiero trt w ww dawce.

Jeden będzie miał problem z odblokiem po 4 miesięcznym cyklu i może się nie odblokować a drugi po 2-3 latach i spokojnie zejdzie. Tego Co nikt nie powie. Wchodząc na testosteron trzeba się z tym liczyć, że po zejściu może być gorzej etc.

Tak, można wstrzykiwać insulinowką.
Codziennie, wtedy masz stale stężenie i bez skoków hormonów.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Sv24
Zobaczymy jak to będzie na razie to jestem bardzo zadowolony z efektów oraz samopoczucia a to, że ktoś się nie może odblokować to słyszałem, że zdarza się, ale w przypadkach 1 na 1000. Mam tego świadomość.
Awatar użytkownika
Forin
Sv24 pisze: 20 października 2022, 13:23 - czw Póki co to tylko się zastanawiam i pytam czy takie coś ma sens. Zobaczymy jakie będą efekty i jak będę się czuł.
1. Czy ma to sens.

Ma to sens i jest zdrowsze niż robienie odbloku co 4 miesięce, bo masz mniejsze wahania hormonów i mniejszy ewentualny czas na niskich poziomach testosteronu.

Pełen odblok trwa conajmniej 4 miesiące, a mostek to Ty wybierasz ile ma trwać.
po prostu wygodniejsze dla niedużych iniekcji ~0.3ml

Obrazek
Sv24
Jeszcze tak z czystej ciekawości zapytam. Bardzo mi odpowiada długi estr (enanthate).
Przechodząc na trt można go bić insulinowką w małych dawkach co 3 dni? Jakie to są dawki po 50mg?. Bo częstsze bicie co 2 dni raczej mi nie odpowiada.
BodyHelp
Sv24 pisze: 21 października 2022, 12:42 - pt Jeszcze tak z czystej ciekawości zapytam. Bardzo mi odpowiada długi estr (enanthate).
Przechodząc na trt można go bić insulinowką w małych dawkach co 3 dni? Jakie to są dawki po 50mg?. Bo częstsze bicie co 2 dni raczej mi nie odpowiada.
Hej,
Trt to dawka rzędu 100-150mg.
Możesz bić co 3 dni, ale wiadomo lepsze są częstsze iniekcje poprzez stabilne stężenie w organizmie.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Dietetyk-Andrula
1. Czy ma to sens.
Znając doświadczenie wcale nie będziesz chciał wchodzić na mniejsze dawki, lub gdy wejdziesz a zależy Ci na siłowni/sylwetce/sile to szybko powrócisz na większe dawki.

1. Ma to sens.
2. Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi. Jeden odblokuje się bezproblemu po 5 latach, drugi po 3 miesiącach nie będzie mógł. Każdy jest inny.
3. Jeśli chodzi o TRT to jak najbardziej wtedy dodatkowo najlepiej iniekcje robić codziennie lub co drugi dzień. Zostaje kulka podskórna, która może być irytująca.

Przy cyklu zostałbym przy iniekcjach normalnych. Nauczył się żyć z igłą, jeśli wiążesz z tym przyszłość.

Enan czy Propionat, to Testosteron, nie ma różnicy.
Pozdrawiam D.A.

P.S. Załóż nowy post, jak już będziesz planować co i jak to wszystko Ci opiszemy : )
Jeśli chciałbyś zmaksymalizować swoją sylwetkę,w jak najszybszym czasie, mieć stały kontakt 24/7, robić to mądrze i NAJskuteczniej, jak tylko to możliwe[...] - Współpraca 1:1 jest dla Ciebie, po więcej info napisz prywatną wiadomość :geek: D.A.
ODPOWIEDZ