Winstrol 20mg dawka .

Siwy
Witam .

Winstrol Cykl 6 tygodni dawka 20mg/d tabsy plus bpc 157 w tabsy .
Cel :
wyleczenie z bolu lokci . Przez okres rekonwalescencji nie wchodzic na maksy . Skutecznie kontrolowac zapedy treningu ramion I wyciskan .

Slowo o trenujacym :

Trening :1 dzien trening/1 dzien przerwy . Na optymalnych ciezarach 90-80% mocy.
Czasami zmiana na 3 dni treningu /1 dzien przerwy. Wtedy trening superserii oraz serii na max 70% mocy.
Staz teningowy : nie caly rok z przerwa wakacyjna ( 2 tygodnie).
Powrot na silke po 11 latach przerwy .
Pierwsze podejscie do anabolikow po 22 latach przerwy.

Pytanie o opinie .

(Wygoogolowalem ze winstrol w malych dawkach ma wlasciwosci lecznicze na stawy przez zwiekszanie ukrwienia w stawach . Ogolnie jest lekiem na opuchlizne stawow. A Bpc w tabsach jako oslona na drogi trawienne I stawy.
Stad pomysl na taki zestaw .

Zmiana treningu nie bardzo mi pasuje , poniewaz sklaniam sie do twierdzen ze tylko praca na optymalnych ciezarach jest wstanie wkrzesic tescia u wpolumarlakow . Tak przynajmniej przekonuja wujkowie z Google I badania jakie mozna wygrzebac . Poza tym sprawia mi zajebista radosc jak moge pokonywac samego siebie z treningu na trening 1 powtorzeniem wiecej czy tez 1 kilogramem .)
biegacz
Winstrol jest ciężkim lekiem który ora wątrobę i wysusza powięź co może być przyczyną kontuzji, więc moim zdaniem zły wybór jeśli celem leczenie kontuzji. Bpc zależy w jakich dawkach planujesz. Jeśli nie pomoże to napewno nie zaszkodzi a wino odradzam.
Zgłoś się do fizjoterapeuty który postawi diagnozę i dobierze terapię ćwiczenia pod twoją kontuzje.
BodyHelp
Siwy pisze: 22 września 2022, 18:57 - czw Witam .

Winstrol Cykl 6 tygodni dawka 20mg/d tabsy plus bpc 157 w tabsy .
Cel :
wyleczenie z bolu lokci . Przez okres rekonwalescencji nie wchodzic na maksy . Skutecznie kontrolowac zapedy treningu ramion I wyciskan .

Slowo o trenujacym :

Trening :1 dzien trening/1 dzien przerwy . Na optymalnych ciezarach 90-80% mocy.
Czasami zmiana na 3 dni treningu /1 dzien przerwy. Wtedy trening superserii oraz serii na max 70% mocy.
Staz teningowy : nie caly rok z przerwa wakacyjna ( 2 tygodnie).
Powrot na silke po 11 latach przerwy .
Pierwsze podejscie do anabolikow po 22 latach przerwy.

Pytanie o opinie .

(Wygoogolowalem ze winstrol w malych dawkach ma wlasciwosci lecznicze na stawy przez zwiekszanie ukrwienia w stawach . Ogolnie jest lekiem na opuchlizne stawow. A Bpc w tabsach jako oslona na drogi trawienne I stawy.
Stad pomysl na taki zestaw .

Zmiana treningu nie bardzo mi pasuje , poniewaz sklaniam sie do twierdzen ze tylko praca na optymalnych ciezarach jest wstanie wkrzesic tescia u wpolumarlakow . Tak przynajmniej przekonuja wujkowie z Google I badania jakie mozna wygrzebac . Poza tym sprawia mi zajebista radosc jak moge pokonywac samego siebie z treningu na trening 1 powtorzeniem wiecej czy tez 1 kilogramem .)
Hej,
Nie tędy droga. Nie ma co się brać za sterydy, odstawisz i wrócisz do punktu wyjścia a dodatkowo mogą wyjść problemy po cyklu.

Podstawą są badania jak i diagnoza, nic na własną rękę.
Dobry fizjo i działać... Bądź jakieś zabiegi

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Siwy
To nie kontuzja a zmeczenie materialu , poniewaz bol jest potreningowy i w obu stawach . Pewnie spowodowane dzwiganiem wlasnie. Podczas treningu znika po 3 tam serii , ale pojawia sie pozniej . Jest lzejszy przy lzejszych ciezarach . Przy 2 tygodniowej przerwie wakacyjnej zniknal calkowicie , ale przy poworocie pojawil sie znowu .
-Fizoterapeuta powie zebym zmienil trening albo rodzaj sportu.

O jakim powrocie do punktu wyjscia piszesz body help ? , kiedy celem jest anaboliczne nakrecenie regeneracji z koncentracja na stawy wlasnie.
BodyHelp
Siwy pisze: 22 września 2022, 20:26 - czw To nie kontuzja a zmeczenie materialu , poniewaz bol jest potreningowy i w obu stawach . Pewnie spowodowane dzwiganiem wlasnie. Podczas treningu znika po 3 tam serii , ale pojawia sie pozniej . Jest lzejszy przy lzejszych ciezarach . Przy 2 tygodniowej przerwie wakacyjnej zniknal calkowicie , ale przy poworocie pojawil sie znowu .
-Fizoterapeuta powie zebym zmienil trening albo rodzaj sportu.

O jakim powrocie do punktu wyjscia piszesz body help ? , kiedy celem jest anaboliczne nakrecenie regeneracji z koncentracja na stawy wlasnie.
Sterydy nie działają "na stałe" po odstawieniu z czasem problem wróci.

Warto się skonsultować z dobrym fizjo i zobaczyć co jest nie tak. Może jakieś zabiegi etc
Trzeba szukać przyczyny problemu, skoro przechodzi po kilku seriach to coś jest na rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
biegacz
Dobry fizjoterapeuta nie powiem ci żebyś zmienił sport tylko znajdzie drogę, aby mógł wykonywać go bez bólu, często problem rozwiązuje zejście z obciążeń kosztem dłuższego tut np 5050. A jak aktywujesz w ten sposób tytyne to i siła ładnie pójdzie,tempo ruchu to parametr wart uwagi, chyba często niedoceniany
Siwy
Pewnie macie racje z tym fizoterapeuta , aczkolwiek juz za pozno .
Obecnie jestem tydzien po zakonczeniu winstrolu i 2 tygodnie jak zakonczylem BCP .

Jak na razie jestem w szoku jak szybko i skutecznie pozbylem sie -STANU ZAPALNEGO STAWOW- spowodowanego przeciazeniem treningowym .
Jak pisalem wczesniej po 11 latach niechodzenia na silownie postanowilem wrocic do treningow. I jak pisalem wczesniej 22 lata temu robilem ostatnia kuracje , co znaczy ze o podstawowych sprawach wiem.

Napisalem post myslac ze jest ktos kto doswiadczyl lub przeczytal o przeciwizapalnym dzialaniu winstrolu na stawy wlasnie lub jego medycznym zastosowaniu . Jednak malo chyba ludzi ktorzy szukaja . Bez powielania standartow.

Gdzies na jakism forum znalazlem zapytanie o taki zestaw wlasnie , ale tam gosciowi chodzilo o robienie postepow silowych , wiec calkowicie nie zwiazane z moim tematem .

Wracajac do tematu , pierwsze 3 tygodnie kuracji odczuwalem mrowienie I palenie w stawach lokciowych . Jakbym mial goroaczke w lokciach . Natomiast Bol zniknal juz po 1 tygodniu .
Balem sie ze bedzie jak body pisze. Skonczy sie lek , I powtorka z rozrywki. Jednak tak nie jest .

DZIALA . to sie liczy.

- za moich czasow mowilo sie trening oporowy ( pije do TUT)
Znam technike z tym ze do
wyciskania : nogi , klatka barki , przydalby sie spotter , jesli trenujemy na wolnych ciezarach. Jan luka poleca to od dawna na robienie sily .

Sumujac :
Cykl sie sprawdzil do przewleklego bolu lokci spowodwanego przeciazeniem treningowym i prawdopodobnego zaistnialego stanu zapalnego. 2 x 10mg winstrol + 1 x 30 mg BPC 157
Przez 6 tygodni winstrol , BPC 5 tygodni.
Trenowalem przez caly okres . Z tym ze treningi ramion i najszerszego grzbietu byl bardziej zachowacze niz progresywne . Reszta parti bez zmian czyli 80-90% moje mocy.

Moze sa lepsze sposoby na wyleczenie sie , ja wpadlem na taki . Moze komus sie przyda.
Dietetyk-Andrula
Siwy pisze: 22 września 2022, 23:53 - czw Pewnie macie racje z tym fizoterapeuta , aczkolwiek juz za pozno .
Obecnie jestem tydzien po zakonczeniu winstrolu i 2 tygodnie jak zakonczylem BCP .

Jak na razie jestem w szoku jak szybko i skutecznie pozbylem sie -STANU ZAPALNEGO STAWOW- spowodowanego przeciazeniem treningowym .
Jak pisalem wczesniej po 11 latach niechodzenia na silownie postanowilem wrocic do treningow. I jak pisalem wczesniej 22 lata temu robilem ostatnia kuracje , co znaczy ze o podstawowych sprawach wiem.

Napisalem post myslac ze jest ktos kto doswiadczyl lub przeczytal o przeciwizapalnym dzialaniu winstrolu na stawy wlasnie lub jego medycznym zastosowaniu . Jednak malo chyba ludzi ktorzy szukaja . Bez powielania standartow.

Gdzies na jakism forum znalazlem zapytanie o taki zestaw wlasnie , ale tam gosciowi chodzilo o robienie postepow silowych , wiec calkowicie nie zwiazane z moim tematem .

Wracajac do tematu , pierwsze 3 tygodnie kuracji odczuwalem mrowienie I palenie w stawach lokciowych . Jakbym mial goroaczke w lokciach . Natomiast Bol zniknal juz po 1 tygodniu .
Balem sie ze bedzie jak body pisze. Skonczy sie lek , I powtorka z rozrywki. Jednak tak nie jest .

DZIALA . to sie liczy.

- za moich czasow mowilo sie trening oporowy ( pije do TUT)
Znam technike z tym ze do
wyciskania : nogi , klatka barki , przydalby sie spotter , jesli trenujemy na wolnych ciezarach. Jan luka poleca to od dawna na robienie sily .

Sumujac :
Cykl sie sprawdzil do przewleklego bolu lokci spowodwanego przeciazeniem treningowym i prawdopodobnego zaistnialego stanu zapalnego. 2 x 10mg winstrol + 1 x 30 mg BPC 157
Przez 6 tygodni winstrol , BPC 5 tygodni.
Trenowalem przez caly okres . Z tym ze treningi ramion i najszerszego grzbietu byl bardziej zachowacze niz progresywne . Reszta parti bez zmian czyli 80-90% moje mocy.

Moze sa lepsze sposoby na wyleczenie sie , ja wpadlem na taki . Moze komus sie przyda.
Hej Siwy, fajny pościk - daj znać jak będziesz się czuł gdy już Wino totalnie zejdzie z organizmu, może odezwiesz się znów za miesiąc, dwa.

Pozdrawiam D.A. - Dobrego dnia
ODPOWIEDZ