TEST + HCG + PROVIRON + GH

Czarekk07
Siema wszystkim, jestem nowy na forum i przychodzę do was z zapytaniem, od 3 miesięcy lecę na środkach

125 enan e3d
500 hcg e3d
12,5 mg provironu ed (pół tabs)
3j GH ed przed snem

Podrzucam wam wyniki krwi z dzisiaj
Na czczo i 2 dni bez treningu.

Wszystko w normie ale zastanawia mnie wynik Estradiolu, prawie dwa razy ponad normę, zbijać nie zbijać?
Czy jeśli zwiększę dawkę Provironu do 25mg to zbije troche estro?
Testo trochę ponad 1000 przy takich dawkach jest okej? Przed wejściem na środki miałem około 500.

Dodam ze wynik GH to 3,33 przy normie 0.00-3.00
Jest Ok?

Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki za pomoc ;)
Załączniki
F8869850-4F23-4B2A-B283-E5DF9E0A5681.jpeg
(80.39 KiB) Nie pobierany
9F0B0615-0016-4FD7-B39C-48ADBC3A3226.jpeg
(99.55 KiB) Nie pobierany
82A6CAD2-8A2C-4202-BDDB-15F1D5AD2B8F.jpeg
(623.26 KiB) Nie pobierany
Czarekk07
Podpowie ktoś coś na ten temat? ;)
BodyHelp
Czarekk07 pisze: 05 sierpnia 2022, 17:27 - pt Podpowie ktoś coś na ten temat? ;)
Hej,
Miło mi Cię przywitać na forum :)

Cykl stosujesz w jakim celu? Oraz, który jest to cykl?
Gh w jakimś konkretnym celu? Bo jeśli chodzi o doping i budowanie masy to na gh o wiele za wcześnie tym bardziej jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z saa.

Jak wygląda dieta u Ciebie oraz trening?

Jak u Ciebie z nawodnieniem? Ile pijesz w ciągu dnia??

Tak, estradiol powinieneś zbijac- zaopatrz się w exemastan. Stosowanie 1/2 tabsa co dwa dni. Oczywiście za 2 tyg badania jak wygląda estradiol.

HCG możesz zmienić na 300e2d jeśli masz undera. To będzie najlepsza opcją z dawkowaniem.

Gh powinno się zbadać przed cyklem jak i potem na cyklu- wtedy masz jakieś odniesienie. Kwestia tego jaki był poziom przed wejściem. Tu bym bardziej sprawdzał poziom igf1
A najlepiej po prostu mieć dobry towar.
Przy 3 iu już powinieneś czuć czasem drętwienie nadgarstków.

Provi możesz podnieść do 1/2 rano i wieczorem.

Pozdrawiam serdecznie .
Czarekk07
Dzięki za odpowiedz ;)
Środki w celu wsparcia przy budowaniu masy oraz regeneracji. Masa nie jest jakaś agresywna bo zależy mi na sprawności i wydolności. Jest to mój drugi cykl, ponad półtora roku temu byłem na podobnym cyklu test + primo + proviron+ hcg później przy redukcji był jeszcze clen i oxa. Po odbloku wszystko wróciło do normy i zszedłem całkowicie ze wspomagania ale po 18 miesiącach postanowiłem wrócić ;)

Dnt 275g białka, 100g tłuszczu, 350g węgli
Dzień treningowy dodatkowo 30g Białka i 100g węgli po treningu

Trenuje siłowo push/pull 4-5 razy w tygodniu
+ 2 razy w tygodniu basen godzinka

Wypijam 4-5L wody dziennie

Z suplementacji:
Omega, d3, komplex witamin i liv52 na wątrobę
W trakcie treningu 7g kreatyny i 2-3g soli ;)
Awatar użytkownika
Forin
Czarekk07 pisze: 04 sierpnia 2022, 18:50 - czw Siema wszystkim, jestem nowy na forum i przychodzę do was z zapytaniem, od 3 miesięcy lecę na środkach

125 enan e3d
500 hcg e3d
3j GH ed przed snem

Wszystko w normie ale zastanawia mnie wynik Estradiolu, prawie dwa razy ponad normę, zbijać nie zbijać?
witam,

zależy od samopoczucia oraz celu,

Jeśli Ci odpowiada i nie masz problemów to możesz tak trzymać.

Jaki miałeś wynik prolaktyny przed cyklem? Obecnie ~18 przy normie ~20 ng/ml? To też może mieć wpływ jak się czujesz.

do zbicia estro użyj AI - aromasin lub arimidex,

Testo trochę ponad 1000 przy takich dawkach jest okej? Przed wejściem na środki miałem około 500.
1000ng/dl przy dawce 300mg/week? troche mało

Jest Ok?

Czarekk07
Forin pisze: 05 sierpnia 2022, 18:42 - pt
Czarekk07 pisze: 04 sierpnia 2022, 18:50 - czw Siema wszystkim, jestem nowy na forum i przychodzę do was z zapytaniem, od 3 miesięcy lecę na środkach

125 enan e3d
500 hcg e3d
3j GH ed przed snem

witam,

zależy od samopoczucia oraz celu,

Jeśli Ci odpowiada i nie masz problemów to możesz tak trzymać.

Jaki miałeś wynik prolaktyny przed cyklem? Obecnie ~18 przy normie ~20 ng/ml? To też może mieć wpływ jak się czujesz.

do zbicia estro użyj AI - aromasin lub arimidex,

1000ng/dl przy dawce 300mg/week? troche mało

Jest Ok?

Przed cyklem wydaje mi się trochę rozjechane wyniki, może to przez trudniejszy czas w życiu..
Estro <12
Prolaktyna 19,5

Wynik testo mam >1100 bo niestety zapomniałem poprosić o dokładne oznaczenie ;)
Czarekk07
BodyHelp pisze: 05 sierpnia 2022, 17:39 - pt
Czarekk07 pisze: 05 sierpnia 2022, 17:27 - pt Podpowie ktoś coś na ten temat? ;)
Hej,

Gh w jakimś konkretnym celu? Bo jeśli chodzi o doping i budowanie masy to na gh o wiele za wcześnie tym bardziej jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z saa.

Tak, estradiol powinieneś zbijac- zaopatrz się w exemastan. Stosowanie 1/2 tabsa co dwa dni. Oczywiście za 2 tyg badania jak wygląda estradiol.

HCG możesz zmienić na 300e2d jeśli masz undera. To będzie najlepsza opcją z dawkowaniem.

Gh powinno się zbadać przed cyklem jak i potem na cyklu- wtedy masz jakieś odniesienie. Kwestia tego jaki był poziom przed wejściem. Tu bym bardziej :!: :D sprawdzał poziom igf1

Pozdrawiam serdecznie .

Odpowiedziałem Ci już wyżej ale dopiero teraz ogarnąłem cytowanie :D
Tak wiec zastosuje się do propozycji, podniosę proviron i wrzucę 1/2 exe. Za dwa/trzy tygodnie podrzucę tu wyniki.
BodyHelp
Czarekk07 pisze: 05 sierpnia 2022, 19:35 - pt
BodyHelp pisze: 05 sierpnia 2022, 17:39 - pt
Hej,

Gh powinno się zbadać przed cyklem jak i potem na cyklu- wtedy masz jakieś odniesienie. Kwestia tego jaki był poziom przed wejściem. Tu bym bardziej :!: :D sprawdzał poziom igf1

Pozdrawiam serdecznie .

Odpowiedziałem Ci już wyżej ale dopiero teraz ogarnąłem cytowanie :D
Tak wiec zastosuje się do propozycji, podniosę proviron i wrzucę 1/2 exe. Za dwa/trzy tygodnie podrzucę tu wyniki.
Ok, daj koniecznie znać jak to wygląda.
Czekamy na wyniki
Pozdrawiam serdecznie.
Dietetyk-Andrula

125 enan e3d
500 hcg e3d
3j GH ed przed snem

Jest Ok?

Cześć Czarek07, miło Ciebie przywitać u nas na forum :) Czuj się jak u siebie i korzystaj z wiedzy.

Mam nadzieję, że końcówka Twojego nicku "07" to nie Twój rocznik, bo jeśli masz 15 lat to za wcześnie na środki haa : )
chyba że chcesz być młodym arnoldem.

Co do Twoich pytań, Proviron nie zbija estradiol.
Jaki jest Twój cel, czy redukcja czy masa teraz aktualnie?

Jak wygląda Twoje dieta?

Ogólnie proviron bierz rano na czczo 12,5mg oraz na wieczór 12,5mg.

Dawka 12,5mg to niespotykana dawka..

Ogólnie na Twoim miejscu wrzuciłbym exe 1/2 tab e2d i sprawdził jak się czujesz. Wysoki estradiol = wysokie ciśnienie, grubsza krew = spore skutki uboczne, gorsze niż wysokie estro, więc lepiej mieć go delikatnie powyżej, ale nie na pewno ponad 2x.

GH stosuj jak już przed treningiem 2h , wieczorem i tak lekkie dawki hormonu się tworzą, więc nie potrzebnie byś blokował syntetykiem, a przed treningiem, może Ciebie lepiej pobudzi, da kopa, da pompę, chociaż od 1iu dawki nie spodziewałbym się cudów, generalnie taka dawka to marnowanie środka. min 3iu powinieneś stosować. a jeśli Ciebie nie stać to nabyć inne środki pod Twój cel. wyjdzie taniej i lepiej sylwetkowo.

Dawka Testosteronu 1000 przy dawce prawie 300mg, to dosyć nisko, jaki masz lab?
Ile h od iniekcji wykonałeś badania?

-HCG lepiej stosuj 250iu x 3 in week.

Pozdrawiam, życzę dobrego dnia - D.A.
Czarekk07
Dietetyk-Andrula pisze: 06 sierpnia 2022, 12:56 - sob

125 enan e3d
500 hcg e3d
3j GH ed przed snem

Jest Ok?

Cześć Czarek07, miło Ciebie przywitać u nas na forum :) Czuj się jak u siebie i korzystaj z wiedzy.

Mam nadzieję, że końcówka Twojego nicku "07" to nie Twój rocznik, bo jeśli masz 15 lat to za wcześnie na środki haa : )
chyba że chcesz być młodym arnoldem.

Co do Twoich pytań, Proviron nie zbija estradiol.
Jaki jest Twój cel, czy redukcja czy masa teraz aktualnie?

Jak wygląda Twoje dieta?

Ogólnie proviron bierz rano na czczo 12,5mg oraz na wieczór 12,5mg.

Dawka 12,5mg to niespotykana dawka..

Ogólnie na Twoim miejscu wrzuciłbym exe 1/2 tab e2d i sprawdził jak się czujesz. Wysoki estradiol = wysokie ciśnienie, grubsza krew = spore skutki uboczne, gorsze niż wysokie estro, więc lepiej mieć go delikatnie powyżej, ale nie na pewno ponad 2x.

GH stosuj jak już przed treningiem 2h , wieczorem i tak lekkie dawki hormonu się tworzą, więc nie potrzebnie byś blokował syntetykiem, a przed treningiem, może Ciebie lepiej pobudzi, da kopa, da pompę, chociaż od 1iu dawki nie spodziewałbym się cudów, generalnie taka dawka to marnowanie środka. min 3iu powinieneś stosować. a jeśli Ciebie nie stać to nabyć inne środki pod Twój cel. wyjdzie taniej i lepiej sylwetkowo.

Dawka Testosteronu 1000 przy dawce prawie 300mg, to dosyć nisko, jaki masz lab?
Ile h od iniekcji wykonałeś badania?

-HCG lepiej stosuj 250iu x 3 in week.

Pozdrawiam, życzę dobrego dnia - D.A.

Cześć, hehe 07 to przypadkowa liczba, lat mam 25 ;)

Cel oraz dietę dokładnie rozpisałem już wyżej ;)

Tak jak pisałem już zastosuje exe jak mówisz.
Za jakiś czas wrzucę badania.

GH stosuje właśnie 3iu. Jeśli polecasz przed treningiem okej spróbuje takiej opcji, ale co z posiłkiem przedtreningowym jeśli jem go 2h przed treningiem? GH nie powinno się podać na niski cukier? Po węglach na pewno cukier pójdzie trochę w górę ;)

Co do labu, mam Bayer-labs, wynik raczej nie jest do końca miarodajny bo nie jest oznaczony dokładnie tylko >1100. Sam lab chyba jest okej bo na podobnych dawkach na pierwszym cyklu mailem wyniki dokładne ponad 2000 lekko.
ODPOWIEDZ