Z ciekawości

BodyHelp
dymek pisze: 22 lipca 2022, 11:02 - pt Mam pytanie ile pozna przechowywać test enan i hcg które są w a półkach akorat ja je trzymam w domowej komórce?
Tyle ile jest ważne 😂
HCG w lodówce przed i po rozrobieniu
dymek
Nie wiem co mam zrobić wziolem jeden strzał test enan kontynolowac cykl? Czy przerwać! i zrobić tak jak mi radziliscie tylko po pierwsze w takim wypadku dokupić testosteronu i hcg liczyłem koszt samych badać w czasie cyklu w trakcie i po wychodzi 1050 zł do tego dochodzi aromasin i inne środki jestem w stanie ogarnąć to w 2 miechy co byś cię zrobili na moim miejscu mój cykl był wliczony na 10 tyg a body help
mówi że to mosi być co najmniej 16 a do tego mam wino w tabletkach na 6 tyg ciężki temat i co z nim zrobię
dymek
BodyHelp
dymek pisze: 22 lipca 2022, 19:24 - pt Nie wiem co mam zrobić wziolem jeden strzał test enan kontynolowac cykl? Czy przerwać! i zrobić tak jak mi radziliscie tylko po pierwsze w takim wypadku dokupić testosteronu i hcg liczyłem koszt samych badać w czasie cyklu w trakcie i po wychodzi 1050 zł do tego dochodzi aromasin i inne środki jestem w stanie ogarnąć to w 2 miechy co byś cię zrobili na moim miejscu mój cykl był wliczony na 10 tyg a body help
mówi że to mosi być co najmniej 16 a do tego mam wino w tabletkach na 6 tyg ciężki temat i co z nim zrobię
Kolego my tu tylko doradzamy najlepsze rozwiązania, jak widać każdy tu już chyba chciał Tobie pomóc i dalej po swojemu...

Wejście jest Twoja decyzja-pytasz o rady? Wyrażamy swoje zdanie.

Badania tyle nie kosztują, starczy iść do krwiodastwa i jak dobrze liczę koszt badań w trakcie test/estro/prola/morfologia/TSH/lipidy to 130zl, po cyklu podobnie, przed 180-200 tyle bierze standardowo krwiodastwo.
Skąd tu kwota 1050zl?

Wiedziałeś na ile chcesz wejść, to pewnie przeliczyłes środki, HCG te na koniec cyklu gdzie też o wszystkim pisaliśmy.
Wiec kalkulacja kosztów musiała być a zdrowie nie jest tanie..

Do tego dieta, utrzymanie tego, badania.
Składowo to nie jest mała kwota i trzeba wiedzieć, czy można sobie na to pozwolić by uniknąć tego typu problemów jaki masz teraz.

A na końcu widzę i tak, że chciałeś zrobić po swojemu 10 tygodni i wino do tego.

To jest rzecz, którą trzeba przemyśleć.
Może warto z tym wszystkim poczekać na "kiedyś"? I nabrać doświadczenia?
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2022, 20:05 - pt przez BodyHelp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TrainingAddict
Zostaw sobie wino na później skup się na diecie i treningu zbuduj maksymalna ilość mięsa do końca roku a wino zjesz na końcu redukcji jeżeli zdecydujesz się redukować na przyszłe lato.
To że ochrona zdrowia kosztuje majątek to normalne tylko nikt o tym nie mówi a zwłaszcza na początku koszty mogą być wyższe niż sam cykl bo sprawdzasz reakcje organizmu później już jest mniej cyrków bo wiesz ile czego tolerujesz i można łatwo przewidzieć skutki.
Wcześniej pisałeś że robisz wolne ciężary nic w tym złego ale trenując na kombinacji maszyny i wolne ciężary można wycisnąć więcej dlatego że maszyny nie generują takiego zmęczenie układu nerwowego.
Zagłąb się w temat nie ma co się zamykać w jednej opcji bo wszystko ma swój cel w treningu polecam kanał na YouTube https://youtube.com/c/RenaissancePeriodization
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)
dymek
Gdzie w punkcie krwiodawstwa można zrobić takie badania pytałem cena wynosi w punkcie diagnostyki 350zl
dymek
BodyHelp
dymek pisze: 22 lipca 2022, 22:11 - pt Gdzie w punkcie krwiodawstwa można zrobić takie badania pytałem cena wynosi w punkcie diagnostyki 350zl
Diagnostyka to drogi lab jak i inne :)
Jeśli zadzwonisz to się dowiesz w kilku miejscach w Polsce miałem okazję robić jak podróżowałem, wiec jest :)

Kto szuka ten znajdzie krwiodastwo jaka miejscowość cennik.
Trzeba też coś samemu poszukać- bardzo dużą ilość wiedzy jest na wyciągnięcie ręki.
dymek
Wytłumacz mi ak w centrum krwiodawstwa mam zrobić takie badania wiem że są tylko w laboratoriachj?
dymek
BodyHelp
dymek pisze: 22 lipca 2022, 22:16 - pt Wytłumacz mi ak w centrum krwiodawstwa mam zrobić takie badania wiem że są tylko w laboratoriachj?
Czy ja Cię mam pokierować jak znaleźć informacje w google? 😂

Gdzieś mi się przewinęło z Twoich badań, że okolice Nowego Sącza:
Proszę bardzo badania hormonów testosteron/ estro/ prolaktyna po 20-23 zł.
https://szpitalnowysacz.pl/medyczne-lab ... toryjnych/

Pozdrawiam serdecznie:)
dymek
Chodzi o to że niewiedzialem że w punkcie oddawania krwi można robić prywatnie takie badania a krew w ostatnim czasie oddawalem 2 krotnie
dymek
BodyHelp
dymek pisze: 23 lipca 2022, 07:36 - sob Chodzi o to że niewiedzialem że w punkcie oddawania krwi można robić prywatnie takie badania a krew w ostatnim czasie oddawalem 2 krotnie
Hej,

Zawsze coś nowego i zaoszczędzisz pieniążki :)
Będziesz mógł na coś innego przeznaczyć hehe 😃

Miłego weekendu:)
ODPOWIEDZ