Z ciekawości

BodyHelp
dymek pisze: 18 lipca 2022, 13:35 - pn Czyli uważasz że taki cykl jest nic nie warty? 2 x 10 amp-Testosterone Enanthate – 250mg-ml 1ml-amp
2 x Stanozolol (Stanozolex) -10mg/tab 100tabs
1 x HCG EURIGIL 5000iu
2 x Clomid (Clomixin) -50mg/tab 20tabs

Testosteron Enanthate w ilosci 375 mg co 6 dni na okres 10 tyg
Stanozolol tabletki 4-10 tyg 40mg/dzien
HCG Eurigil zaczynamy w 10 tygodniu 5 dni przed ostatnim zastrzykiem testosteronu , i używamy 1000 iu co drugi dzień aż do końca
Clomid zaczynamy w 12 tygodniu 100mg/dzienie przez pierwsze 10 dni ,drugie 10 dni 50mg/dzinnie
Cykl jest zdecydowanie za krótki, długi estr się wkręca koło 3-4 tygodni a w 10 chcesz schodzić.
Jest to zbędne mieszanie w hormonach.
Który jest to Twój cykl?
Także pytaliśmy, co jest celem jak i pytanie wyżej. Nie jesteśmy w stanie doradzić nie znając podstaw kolego :)

Co do stosowania HCG jak i odbloku wypowiedziałem się wyżej.
Niepotrzebnie "wklejasz" swój post kilka razy w temat :)

Pozdrawiam serdecznie
dymek
Wiem kilka razy wkleiłem bo myślałem że nie poszlo
dymek
dymek
Moim celem jest masa i sila! Ciężko jest mi obliczyć ile spożywam kcal dziennie ale napewno jest to bilans dodatni (zjadłam więcej niż spałam)
rano robię aeroby 45 min

Przed treningiem robię 30 min rozgrzewki a później trening z ciężarami około 2 godz dziennie codziennie! Rozpiske ściągnąłem gotowa że strony euro sterydy więc ciężko będzie mi cokolwiek zmienić! Jeśli chodzi o efekty to one są cały czas siła ok masa ok ale mimo wszystko zdecydowałem się na kuracje z test enan noi dlatego pytam was o opinię jestem laikiem w tej dziedzinie(niedoswiadczony) i dlatego chciałem się dowiedziec czegoś no temat tego cyklu od was🙂
dymek
BodyHelp
dymek pisze: 18 lipca 2022, 14:42 - pn Moim celem jest masa i sila! Ciężko jest mi obliczyć ile spożywam kcal dziennie ale napewno jest to bilans dodatni (zjadłam więcej niż spałam)
rano robię aeroby 45 min

Przed treningiem robię 30 min rozgrzewki a później trening z ciężarami około 2 godz dziennie codziennie! Rozpiske ściągnąłem gotowa że strony euro sterydy więc ciężko będzie mi cokolwiek zmienić! Jeśli chodzi o efekty to one są cały czas siła ok masa ok ale mimo wszystko zdecydowałem się na kuracje z test enan noi dlatego pytam was o opinię jestem laikiem w tej dziedzinie(niedoswiadczony) i dlatego chciałem się dowiedziec czegoś no temat tego cyklu od was🙂
To jeśli jest to Twój pierwszy cykl z tego typu środkami to polecam sam testosteron 350ew i to na start wystarczy.

Do tego obowiązkowo HCG 300e2d oraz środki na zbijanie prolaktyny oraz estradiolu - exe oraz cabaster.

Tutaj nic innego nie potrzebujesz, drugi środek za jakiś czas możesz dodać bo i tak przy pierwszym kontakcie z saa nie będziesz czuł różnicy a szkoda psuć dalszego progresu.

Jak wyglądają Twoje badania z przed cyklu i teraz na kuracji?
dymek
Kuracji jeszcze nie zacząłem czekam na kuriera a badania będę robił jeśli już to planuje zacząć na początku sierpnia
dymek
długi chudy lolo
Cześć
Koledzy dobrze radzą na początek sam testosteron myślę 250mg e5d
zrobi robotę przy odpowiedniej diecie i treningu po miesiącu będzie już coś widać.Wino możesz dodać później jak juz nie będzie progresu.
dymek
Planowałem dać wino w 4 tyg co myślisz o hcg zamówiłem 5000iu co tyd przed ostatnim strzałem po 1000
dymek
dymek
Wino też jest zamówione ale myślę że je sobie porostu zostawię na następny cykl
dymek
BodyHelp
dymek pisze: 19 lipca 2022, 08:41 - wt Planowałem dać wino w 4 tyg co myślisz o hcg zamówiłem 5000iu co tyd przed ostatnim strzałem po 1000
Hej,
Nie przed ostatnim strzałem tylko przez cały cykl. Pisałem też bodajże o tym Tobie wyżej albo w innym temacie.

Dlaczego się upierasz na koniec ? Chcesz sobie zaszkodzić celowo, czy jak?
Dietetyk-Andrula
dymek pisze: 18 lipca 2022, 14:42 - pn Moim celem jest masa i sila! Ciężko jest mi obliczyć ile spożywam kcal dziennie ale napewno jest to bilans dodatni (zjadłam więcej niż spałam)
rano robię aeroby 45 min

Twój Cel: Masa i siła.

Czemu Ci to nie wyjdzie? :

#Powód 1 : Nie wiesz ile jesz, jesz na oko. jeśli jesz nadmiarowo więcej siądzie Ci w tłuszcz niż w mięśnie.
#Powód 2 : Chcesz być na cyklu 10 tyg, totalnie nie pasuje to do cyklu na siłe i mase, co ty w ten czas zrobisz.. niecałe 3 miesiące?

#Powód 3 : Brak odpowiedniego pewnie planu treningowego, oraz zapisywania progresji robisz to na oko..

#Powód 4 : To Twój pierwszy cykl, a w 4 tygodniu chcesz wrzucać Wino, które jest słabe na mase i siłe.. są zdecydowanie lepsze środki na Twój cel. Wysuszy Ci stawy, pomiesza morfologie jeszcze bardziej, nie ogarniesz estrów i morfologi po samym Teściu pierwszym kontakcie, a już chcesz wrzucać kolejny środek..

#Powód 5 : Na szybko można jedynie zrobić kuku, że tak łagodnie powiem.. Budowanie mięśni trwa latami, a nie w 10 tyg..

Zalecenia:
Twój pierwszy cykl, więc stosuj Test 350mg week podzielony na dwie iniekcje w week e3d.
HCG 250iu x 3 w week.

Po 12 tygodniach, wrzucasz NPP i lecisz tak kolejne NPP. Jeśli nie to po 12-16 na solo Test robisz odblok.

Pozdrawiam D.A.
ODPOWIEDZ