Melanotan 2- ktoś używa?

Dietetyk-Andrula
Forin pisze: 19 marca 2022, 20:15 - sob
Dietetyk-Andrula pisze: 16 marca 2022, 18:59 - śr
Forin pisze: 16 marca 2022, 18:48 - śr

przekonałeś mnie - tym razem daje 2 fiolki :)

czyli protokół planuje tak:

1 dzień - 1mg
2 dzień - 1mg
3 dzień - 1mg
4 - 1mg
5 - 1mg
6- 1mg
7- 1mg

9-1mg

11-1mg

13-1mg
(koniec fiolki pierwszej)

... i druga fiolka idzie na utrzymanie - jak byś ją dawkował?
Dzięki :) Jeśli mocniej odczuwasz skutki uboczne to warto zastanowić się nawet na początek nad dawką 0,25mg, albo rozbić na 0,50mg na 2x, najlepiej na czczo i wieczór :P

W 5 dniu poszedłbym już na solarium, przed solarium 0,5mg i np. rano, bądź na sen.

Później co 3 dni na solarium,

Fiolka dwa: najlepiej 0,5 mg co 7 dni, chyba że nie jesteś jeszcze zadowolony z kolorytu, wtedy ciągle solarium, ew. 0,5 co 4 dni :) Sprawa także dość indywidualna, zalezy jak Ciebie weźmie i czego oczekujesz wiadome
Z Solarium bym zrezygnował, jeśli już będziesz zadowolony, wtedy na podtrzymanie co 4-7 dni, a później nawet rzadziej możesz np. co 10-14 dni stosować Melanotan
Zrób zdjęcie przed i po, jestem ciekawy jak Ci to wyjdzie, chętnie zobacze czy tu czy na Pw hehe.

Generalnie raz wstrzyknięty melanotan nie dość że zwiększa pigment, to dwa, że tworzy nowe "pigmenty", także jest to dość długotrwałe, nawet być może i stałe zwiększenie swojego aktualnego pigmentu, lecz wiadome do wszystkiego organizm się przyzwyczaja..
Dodałem melanotan2 od dziś. Bedzie zgodnie z Twoim protokołem.

Ten w starym opakowaniu, termin waznosci 2/2022 ale mysle, że działa normalnie, bo poczatkowe nudności, jak zwykle po M2

Oxa tez krotki termin, musze coś z nia zrobić, a nie mam ochoty ma tabsy

Obrazek
Dawaj znać jak się czujesz i jak efety, pamiętaj że jak będziesz chodzić na solarium to zazwyczaj pełne te opalenie jest 3 dnia i więcej niż 2,5mg lepiej nie stosować. Gdy ja wbiłem te 4mg to przez kilka następne dni zauważyłem, że byłem zamiast brązowy to czerwony oraz z każdym kolejnym dniem coraz mocniejsze i więcej pojawiało mi się pieprzyków...

Generalnie to podtrzymanie, to patrz jak Ci się podoba odcień skóry, jeśli za mało wrzucasz częściej 1mg, jeśli ok, to naprawdę można bić nawet co 10 dni.. - sprawa również dość indywidualna..

Ten melanotan masz w tabletkach? Tak ładnie opakowane, ile masz tam fiolek?
Forum PREMIUM Aktywowane - jeśli zależy Tobie na najlepszych efektach, idealnych rozpiskach 1:1 cykli, diety, badań, nie chcesz zrobić sobie krzywdy. To jest dla Ciebie.
Aby otrzymać, więcej szczegółów napisz prywatną wiadomość
Awatar użytkownika
Forin
Dietetyk-Andrula pisze: 19 marca 2022, 20:25 - sob Dawaj znać jak się czujesz i jak efety, pamiętaj że jak będziesz chodzić na solarium to zazwyczaj pełne te opalenie jest 3 dnia i więcej niż 2,5mg lepiej nie stosować. Gdy ja wbiłem te 4mg to przez kilka następne dni zauważyłem, że byłem zamiast brązowy to czerwony oraz z każdym kolejnym dniem coraz mocniejsze i więcej pojawiało mi się pieprzyków...

Generalnie to podtrzymanie, to patrz jak Ci się podoba odcień skóry, jeśli za mało wrzucasz częściej 1mg, jeśli ok, to naprawdę można bić nawet co 10 dni.. - sprawa również dość indywidualna..

Melanotan tylko iniekcja.
Dietetyk-Andrula
Forin pisze: 19 marca 2022, 22:35 - sob
Dietetyk-Andrula pisze: 19 marca 2022, 20:25 - sob Dawaj znać jak się czujesz i jak efety, pamiętaj że jak będziesz chodzić na solarium to zazwyczaj pełne te opalenie jest 3 dnia i więcej niż 2,5mg lepiej nie stosować. Gdy ja wbiłem te 4mg to przez kilka następne dni zauważyłem, że byłem zamiast brązowy to czerwony oraz z każdym kolejnym dniem coraz mocniejsze i więcej pojawiało mi się pieprzyków...

Melanotan tylko iniekcja.
Właśnie zdziwiłem się, że może tabsy, jakaś nowa generacje masz czy co hehe, bo w takim ładnym opakowaniu masz zapakowane he
Forum PREMIUM Aktywowane - jeśli zależy Tobie na najlepszych efektach, idealnych rozpiskach 1:1 cykli, diety, badań, nie chcesz zrobić sobie krzywdy. To jest dla Ciebie.
panika44
Forin ,, a gdzie go kupiles ,jak mozna sie dowiedziec ?
Dietetyk-Andrula
panika44 pisze: 25 kwietnia 2022, 10:25 - pn Forin ,, a gdzie go kupiles ,jak mozna sie dowiedziec ?
Po opakowaniu stwierdzam, że z Euro-Pharma : https://euro-sterydy.pl/product/melanotan-ii-10mg/ .
panika44
tylko niestety jest brak w magazynie :(
Dietetyk-Andrula
panika44 pisze: 25 kwietnia 2022, 12:14 - pn tylko niestety jest brak w magazynie :(
To wiesz co napisz na Priv do Steroidologii memberlist.php?mode=viewprofile&u=60 może jeszcze nie wrzucili na sklep, a być może będzie ..

Pozdrawiam
panika44
dziekuje :)) ,, napisalam :)
Dietetyk-Andrula
panika44 pisze: 25 kwietnia 2022, 12:20 - pn dziekuje :)) ,, napisalam :)
Powiem Ci, że ja też stosowałem z EP to mega efekty, nie wiem czy chodzisz na solarium, ale jeśli dodasz solarium to jest masakra, a teraz tym bardziej coraz cieplejsze dni.
Na spacerach można tak super się dodatkowo opalić wrzucając melanotan, że szok. Forin wcale jak te fotki wrzucał jak wyglądał przed i po to robi wrażenie..
Awatar użytkownika
Forin
Dietetyk-Andrula pisze: 25 kwietnia 2022, 12:27 - pn
panika44 pisze: 25 kwietnia 2022, 12:20 - pn dziekuje :)) ,, napisalam :)
Powiem Ci, że ja też stosowałem z EP to mega efekty, nie wiem czy chodzisz na solarium, ale jeśli dodasz solarium to jest masakra, a teraz tym bardziej coraz cieplejsze dni.
Na spacerach można tak super się dodatkowo opalić wrzucając melanotan, że szok. Forin wcale jak te fotki wrzucał jak wyglądał przed i po to robi wrażenie..
właśnie takie słońce jesienne lub wiosenne jest idealne do Melanotanu2.

Mniejsza ekspozycja na UV, a efeky są.

Opalenizna na naturalnym słońcu jest jednak bardziej atrakcyjna
ODPOWIEDZ