Zakochałem się w DHEA :)

Moderatorzy: Steroidologia, Forin, Dietetyk-Andrula

Steroidologia
Dan pisze: 29 marca 2022, 20:25 - wt
Steroidologia pisze: 28 marca 2022, 15:26 - pn
Kojoto pisze: 26 marca 2022, 16:10 - sob Narazie biorę 25mg. rano i wieczorem ale pewnie będzie trzeba zwiększyć za jakiś czas. Dla kogoś innego te dawki mogą być śmieszne ale jak działa to narazie się tylko cieszyć :D Tak myślę, że może naprawdę miałem tzw. braki dhea i dlatego tak to odczuwam. Zobaczymy co będzie dalej.
Biosteron 25mg z firmy Lekam.
No to jest Placebo kolego Kojot :) DHEA jest rozkładane przez wątrobę :( bardzo nie duża ilośc trafia do organizmu dlatego dawka iniekcyjna jest bardziej efektywna - a 25 mg - wiesz dlaczego : ) bo taka jest dozwolona dawka w naszym kraju - i to że kupiłeś to w aptece to nie znaczy że to lek : ) - ale liczy się sampoczucie - skoro się poprawiło to tylko się cieszyć
Zaciekawił mnie ten temat Dhea jak długo można to stosować jakie dawki i jaki za okres półtrwania ma ten środek ?

fajne jest to że nie duże dawki tzn stabilne możesz stosować cały czas :) do 300mg/ na dobę w tabletkach - możesz śmigać cały czas
Steroidologia
Coffeecoffee pisze: 30 marca 2022, 09:21 - śr
Coffeecoffee pisze: 29 marca 2022, 13:33 - wt Cześć,
Czy czyjaś żona/dziewczyna brała DHEA (jeżeli tak, to w jakiej dawce) i czy może to polecić? Czy będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto?
(Edit) teraz czytam i trochę tak dziwnie zabrzmiało, chodzi mi tylko o DHEA dla kobiet, bo dla facetów jak najbardziej polecam :)
Dla kobiet dawke dobiera sie pod dysfunkcję - czyli pod dany problem czy to sportowy czy życiowy : ) ale stosuje sie od 25 -100 mg na dobę
Marrammar
Przemo pisze: 11 marca 2022, 09:26 - pt
Forin pisze: 10 marca 2022, 20:16 - czw Obrazek
Obrazek
Forin, opiszesz odczucia? Ja biorę dhea 200mg w tabsach, uważam ze działa, mi daje taką umysłowa i witaloną lekkość, tłumi przymulenie, dodaje pozytywnych chęci.. z minusów nic noe zauważam.
Panowie możecie napisać jak to dawkować?
Czy podskórnie czy domięśniowo i jaka bazowa dawka?
Można podobnie jak hgc 2xtyg?

Pozdr
Awatar użytkownika
Forin
Marrammar pisze: 25 kwietnia 2022, 20:06 - pn
Przemo pisze: 11 marca 2022, 09:26 - pt
Forin pisze: 10 marca 2022, 20:16 - czw Obrazek
Obrazek
Forin, opiszesz odczucia? Ja biorę dhea 200mg w tabsach, uważam ze działa, mi daje taką umysłowa i witaloną lekkość, tłumi przymulenie, dodaje pozytywnych chęci.. z minusów nic noe zauważam.
Panowie możecie napisać jak to dawkować?
Czy podskórnie czy domięśniowo i jaka bazowa dawka?
Można podobnie jak hgc 2xtyg?

Pozdr
moim zdaniem ma za mały okres półtrwania, aby stosować E3.5D.

Tj pisałem stosuje 20mg ED w tkankę podskórną
Coffeecoffee
Cześć,
Tez tak macie, że po iniekcji podskórnej czujecie ból przez dwa dni i robi się taka bólka?
Próbowałem domięśniowo ale jeszcze gorzej.
Juz od dłuższego czasu biorę i cały czas tak się dzieje (żona ma tak samo) ale ostatnio aż się mi zrobił krwiak po iniekcji.
biegacz
Coffeecoffee pisze: 26 maja 2022, 13:38 - czw Cześć,
Tez tak macie, że po iniekcji podskórnej czujecie ból przez dwa dni i robi się taka bólka?
Juz od dłuższego czasu biorę i cały czas tak się dzieje (żona ma tak samo) ale ostatnio aż się mi zrobił krwiak po iniekcji.
Prawie nic nie boli, czasem lekkie pieczenie jeśli za szybko podaje, bije podskórnie. Twarda kulka krótko jest, później wchłania się
Marrammar
Mam taki sam lab. Bolalo jak cholera. Dwa razy sprobowalem, w miesien i w tkanke. Siniaki jak nie wiem co mialem.
Przy wstrzykiwaniu tez niesamowicie boli
Marcin88
Marrammar pisze: 26 maja 2022, 15:49 - czw
Mam taki sam lab. Bolalo jak cholera. Dwa razy sprobowalem, w miesien i w tkanke. Siniaki jak nie wiem co mialem.
Przy wstrzykiwaniu tez niesamowicie boli
Osobiscie wbiajłem codziennie domiesniowo w górny miesien zewnetrzny posladkowy. Nie czułem żadnego bólu, ani zrostów po tym. Biłem po 100mg czasami 50mg codziennie. Wykorzystałem dwa flakony, działa fajnie zwieksza wigor. Przynajmniej takie miałem odczucia.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
VIP
Ach te cudowne leki.

Nie ma jak testosteron!
Marcin88
Testosteron to najlepsze co może być Działanie czuć bardzo mocno (pozytywnie)
ODPOWIEDZ