Zakochałem się w DHEA :)

Moderatorzy: Steroidologia, Forin, Dietetyk-Andrula

Kojoto
Tak tabletki, chciałem zamówić w iniekcji ale narazie kupiłem lokalnie w aptece biosteron dhea 25mg 60tab. żeby zobaczyć na próbę czy to w ogóle działa....
Ogólnie staram się wrócić do żywych po nerwicy-depresji i stosując b12 iniekcja poczułem różnicę ale dodając dhea jest jeszcze lepiej. Wiadomo nie oczekuje cudów ale kazda zmiana na plus się liczy więc jestem bardzo zadowolony. Jestem tylko ciekaw czy naprawdę warto uderzyć w dhea w formie iniekcji? Zastrzyki podskórne już nawet ogarnąłem hehe bo ogólnie byłem totalny nowicjusz w tym temacie.
Marcin88
Kojoto pisze: 26 marca 2022, 22:51 - sob Tak tabletki, chciałem zamówić w iniekcji ale narazie kupiłem lokalnie w aptece biosteron dhea 25mg 60tab. żeby zobaczyć na próbę czy to w ogóle działa....
Ogólnie staram się wrócić do żywych po nerwicy-depresji i stosując b12 iniekcja poczułem różnicę ale dodając dhea jest jeszcze lepiej. Wiadomo nie oczekuje cudów ale kazda zmiana na plus się liczy więc jestem bardzo zadowolony. Jestem tylko ciekaw czy naprawdę warto uderzyć w dhea w formie iniekcji? Zastrzyki podskórne już nawet ogarnąłem hehe bo ogólnie byłem totalny nowicjusz w tym temacie.
Możesz spróbować przejśc na iniekcje. Najważniejsze że już tak małe dawki coś Ci dają. Ewentualnie możesz dołaczyc z EP 300mg w tabl.
Pozdrawiam.
Steroidologia
Kojoto pisze: 26 marca 2022, 16:10 - sob Narazie biorę 25mg. rano i wieczorem ale pewnie będzie trzeba zwiększyć za jakiś czas. Dla kogoś innego te dawki mogą być śmieszne ale jak działa to narazie się tylko cieszyć :D Tak myślę, że może naprawdę miałem tzw. braki dhea i dlatego tak to odczuwam. Zobaczymy co będzie dalej.
Biosteron 25mg z firmy Lekam.
No to jest Placebo kolego Kojot :) DHEA jest rozkładane przez wątrobę :( bardzo nie duża ilośc trafia do organizmu dlatego dawka iniekcyjna jest bardziej efektywna - a 25 mg - wiesz dlaczego : ) bo taka jest dozwolona dawka w naszym kraju - i to że kupiłeś to w aptece to nie znaczy że to lek : ) - ale liczy się sampoczucie - skoro się poprawiło to tylko się cieszyć
Coffeecoffee
Cześć,
Czy czyjaś żona/dziewczyna brała DHEA (jeżeli tak, to w jakiej dawce) i czy może to polecić? Czy będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto?
Kojoto
Steroidologia pisze: 28 marca 2022, 15:26 - pn
Kojoto pisze: 26 marca 2022, 16:10 - sob Narazie biorę 25mg. rano i wieczorem ale pewnie będzie trzeba zwiększyć za jakiś czas. Dla kogoś innego te dawki mogą być śmieszne ale jak działa to narazie się tylko cieszyć :D Tak myślę, że może naprawdę miałem tzw. braki dhea i dlatego tak to odczuwam. Zobaczymy co będzie dalej.
No to jest Placebo kolego Kojot :) DHEA jest rozkładane przez wątrobę :( bardzo nie duża ilośc trafia do organizmu dlatego dawka iniekcyjna jest bardziej efektywna - a 25 mg - wiesz dlaczego : ) bo taka jest dozwolona dawka w naszym kraju - i to że kupiłeś to w aptece to nie znaczy że to lek : ) - ale liczy się sampoczucie - skoro się poprawiło to tylko się cieszyć
Hmm no to sobie wkręcam :lol:
Placebo.... możliwe ale w jakimś % naprawdę czuje różnicę. Teraz biorę już 100mg dziennie ale faktycznie masz rację... ile tego trafi do organizmu, obiegu..
Będzie trzeba nabyć we fiolce......
Dziękuję za odpowiedź, info
Dan
Zaciekawił mnie ten temat Dhea jak długo można to stosować jakie dawki i jaki za okres półtrwania ma ten środek ?
Coffeecoffee
Coffeecoffee pisze: 29 marca 2022, 13:33 - wt Cześć,
Czy czyjaś żona/dziewczyna brała DHEA (jeżeli tak, to w jakiej dawce) i czy może to polecić? Czy będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto?
(Edit) teraz czytam i trochę tak dziwnie zabrzmiało, chodzi mi tylko o DHEA dla kobiet, bo dla facetów jak najbardziej polecam :)
Przemo
Jest dostępne dhea 100mg od swansona na necie. Tez mnie ciekawi jaki z tego % jest przyswajalny. Biorę 200 rano i 100 na noc i odczuwam różnice… jasność umysłu, humor, większe chęci do wszystkiego..
Dietetyk-Andrula
Stosował ktoś iniekcyjnie i w tabletkach? Jest w stanie ktoś wypowiedzieć się na działaniu w obu przypadkach?
Steroidologia
Kojoto pisze: 29 marca 2022, 15:26 - wt
Hmm no to sobie wkręcam :lol:
Placebo.... możliwe ale w jakimś % naprawdę czuje różnicę. Teraz biorę już 100mg dziennie ale faktycznie masz rację... ile tego trafi do organizmu, obiegu..
Będzie trzeba nabyć we fiolce......
Dziękuję za odpowiedź, info
Nie ma za co kolego : ) - ważne że czujesz się dobrze :)
ODPOWIEDZ