Zakochałem się w DHEA :)

Moderatorzy: Steroidologia, Forin, Dietetyk-Andrula

Steroidologia
Wiecie co wrzucam tą wzmiankę bo dostałem małej euforii po tym jak dodałem DHEA w iniekcji do mojego TRT (HZT) - jest to tak mega dodatek do HZT że jestem po prostu w szoku - stosowałem DHEA w oralnej wersji ale jednak wątroba dużo go ściąga i nie ma takiego kopnięcia . Teraz jestem na małej dawce iniekcji 50mg EOD
i od 7 dni i dostałem takiego kopa i świeżości że aż stworzyłem ten temat :lol: :lol: :lol: - będę to testował dalej zobaczę jak będzie z estrogenem : ) będę dawał znać - mało mnie już rzeczy zaskakuje , a tu takie miłe zaskoczenie :shock:
Marcin88
Steroidologia pisze: 12 lutego 2022, 15:00 - sob Wiecie co wrzucam tą wzmiankę bo dostałem małej euforii po tym jak dodałem DHEA w iniekcji do mojego TRT (HZT) - jest to tak mega dodatek do HZT że jestem po prostu w szoku - stosowałem DHEA w oralnej wersji ale jednak wątroba dużo go ściąga i nie ma takiego kopnięcia . Teraz jestem na małej dawce iniekcji 50mg EOD
i od 7 dni i dostałem takiego kopa i świeżości że aż stworzyłem ten temat :lol: :lol: :lol: - będę to testował dalej zobaczę jak będzie z estrogenem : ) będę dawał znać - mało mnie już rzeczy zaskakuje , a tu takie miłe zaskoczenie :shock:
Cześć. Tez stosuję DHEA jak widziałeś na moich foto. Faktycznie, kop jest :-) Biorę co 2-3 dni po 100mg a w dzień testosteronu dodaję w tej samej strzykawce. Faktycznie daje radę ten lek :twisted:
Marcin88
Ps. ale zapach oleju jest baaardzo specyficzny i mocny ;-) Dobrze że domięśnia :-)
biegacz
No to faktycznie chyba na iniekcyjnej lepsze doraźne odczucia bo ja oralnie 300mg na dobę od dwóch miesięcy i nigdy nie poczułem żadnego kopa, może go przesypiam bo zawsze biorę przed snem😉. Jak skończy się opakowanie to może i ja spróbuję w iniekcji, steroidologia co myślisz o tym?
Steroidologia
Marcin88 pisze: 12 lutego 2022, 16:28 - sob Ps. ale zapach oleju jest baaardzo specyficzny i mocny ;-) Dobrze że domięśnia :-)
jest straszny :lol: :lol: :lol: ale mogę to znieść :D - wiesz co ja podaję to pod skórnie - 2 x 25 mg i jest super :)
Steroidologia
biegacz pisze: 12 lutego 2022, 22:46 - sob No to faktycznie chyba na iniekcyjnej lepsze doraźne odczucia bo ja oralnie 300mg na dobę od dwóch miesięcy i nigdy nie poczułem żadnego kopa, może go przesypiam bo zawsze biorę przed snem😉. Jak skończy się opakowanie to może i ja spróbuję w iniekcji, steroidologia co myślisz o tym?
Pamiętaj kolego biegacz że to nie masteron :) - tylko dodatek - jesteś w mocnym treningu - ta dawka ma cię stabilizować :D będziesz miał sezon off - to sobie zrób takie recovery - wskoczysz na 100mg ED DHEA to znowu żonę pokochasz ;)
biegacz
Steroidologia pisze: 13 lutego 2022, 11:00 - ndz
biegacz pisze: 12 lutego 2022, 22:46 - sob No to faktycznie chyba na iniekcyjnej lepsze doraźne odczucia bo ja oralnie 300mg na dobę od dwóch miesięcy i nigdy nie poczułem żadnego kopa, może go przesypiam bo zawsze biorę przed snem😉. Jak skończy się opakowanie to może i ja spróbuję w iniekcji, steroidologia co myślisz o tym?
Pamiętaj kolego biegacz że to nie masteron :) - tylko dodatek - jesteś w mocnym treningu - ta dawka ma cię stabilizować :D będziesz miał sezon off - to sobie zrób takie recovery - wskoczysz na 100mg ED DHEA to znowu żonę pokochasz ;)
Generalnie to ja mogę codziennie po kilka razy, więc może lepiej nie, bo jaja rozerwie 😂
Marcin88
Steroidologia pisze: 13 lutego 2022, 10:57 - ndz
Marcin88 pisze: 12 lutego 2022, 16:28 - sob Ps. ale zapach oleju jest baaardzo specyficzny i mocny ;-) Dobrze że domięśnia :-)
jest straszny :lol: :lol: :lol: ale mogę to znieść :D - wiesz co ja podaję to pod skórnie - 2 x 25 mg i jest super :)
Narazie podaję domięsniowo po 100mg :-) a co myslisz o podaniu tego kobiecie? myślę aby swojej to podać oczwicie z 50mg ale chyba androgennie to nie działa? ;-)
Marcin88
biegacz pisze: 13 lutego 2022, 16:13 - ndz
Steroidologia pisze: 13 lutego 2022, 11:00 - ndz
Generalnie to ja mogę codziennie po kilka razy, więc może lepiej nie, bo jaja rozerwie 😂
:lol: :lol: :lol:
Tomson
Steroidologia pisze: 13 lutego 2022, 10:57 - ndz
Może się skusze jak tak zachwalacie.Czyli w skali tygodnia bijcie 50mg czy 100mg.? Jaki jest okres półtrwania środka po iniekcji?? Pozdro 👍
ODPOWIEDZ