deca dick

odjotdotev
Hej,

Na początku proszę o wyrozumiałość, myślę że każdy uczy się na błędach, a akurat w tym przypadku zostałem zwyczajnie wprowadzony w błąd :)
Otóż problem jak w tytule, zrobiłem 3 tyg cykl teścia (test-prop) z Nandrolone decanoate, teścia waliłem co dwa dni 100mg, dekę co 3 dni 250mg. Pojawił się u mnie problem z popędem a także erekcją.
Czy może ktoś mi pomóc i napisać co powinienem zrobić? Dodam że natychmiast przestałem używać i jednego i drugiego środka, zacząłem odblok, ale chciałem wiedzieć czy wymagana będzie wizyta u lekarza, czy może obejdzie się bez, oraz jak długo może potrwać u mnie powrót do 'normalności'.
Dodam że mam 27 lat, 83 kilogramy, 176cm wzrostu i to był mój pierwszy cykl.

Z góry dziękuję z wszystkie odpowiedzi! Pozdrawiam!
Tomson
Hej w mojej ocenie zly bilans. Na walisz więcej deki jak teścia a Ciebie tak było. Wynika, że tygodniowo dni 500mg deki a 300mg teścia. Gdyby było odwrotnie to spoko.. Deka w dodatku obniża testoreon dlatego wyszło tak nie inaczej. Odblok chyba też za szybko.. Trzeba było bić teścia krótkiego dalej, ale już bez deki.. Ewentualnie zmienić testosteron na długie estry cypionat, entanate, co 5 dni 300mg I wtedy dołożyć np.250mg tygodniowo. Pamiętaj, że teścia zawsze więcej niż deki.. . Teraz to zrobiłeś najgorsze co mogłeś bo blokujesz oś, a zaraz później chcesz ją odblokować. Jeśli chcesz dalej budować sylwetę to wróć do testosteronu krótkiego,później zmień na długie estry. a libido wróci,mozes wrzucić proviron do teścia a jak unormujesz to jest tu masa wpisów od trenera na temat bezpiecznego używania hormonów.Wystarczy poczytać wszystko masz na tacy.
Awatar użytkownika
Trener21
Cześć odjotdotev,

By się nie rozpisywać wyłożę kawę na ławę.
Odstaw WSZYSTKO co bierzesz aktualnie i zrób tak:
1) Testosteron Propionat 100mg co 2 dni (jak skończysz Propionat to dla zmniejszenia ilosci zastrzyków przejdź bezposrednio na Enantan lub Cypionat 250mg co 5 dni)
2) HCG 300iu co 2 dni lub 500iu 2x w tygodniu
3) Idź na badania krwi po 2 tyg od wdrożenia pkt. 1 i 2: morfologia, estradiol, prolaktyna, testosteron całkowity - wyniki do mnie do analizy i zobaczymy co dalej.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: Obrazek
ODPOWIEDZ