Terapia testosteronem -libido, erekcja

Dietetyk-Andrula
Marrammar pisze: 05 sierpnia 2022, 20:55 - pt Super, dzieki.

Czyli jesli mam cypio 200mg/ml to w rzeczywistosci jest tego 140mg/ml? Wtedy biorac 0,1ml ed bralem nie 20mg a 14mg test?
To samo z prop 100mg/ml to jest tam 80mg/ml?

A ja wrzucę akumulacje i narastanie test cypio. Znalezione w necie. Dawki ed po 20mg.
No nie do końca 200 to 200, a 140 to 140.. zależy od labu i jak jest zrobione..

Za pewne brałeś 20mg, jeśli jest w fiolce rzeczywiście tyle ile napisane.

Druga sprawa, zależy jak konwertujesz Test, dlatego fajnie brać Proviorn.

Trzecia sprawa, najłatwiej sprawdzić po 24h od iniekcji na wynik w labu Testosteronu, jak po 20mg masz wynik, wtedy wiesz czy zwiększać czy nie.

Pozdrawiam, życzę dobrego dnia - D.A.
Marrammar
Ja pisze teoretycznie w idealnych warunkach. Nie chce wg tego ustalać dawek. Ja np biorąc 20mg ed cypio mam test ~40 gdzie gorna granica labu to 30.

Pisząc że brałem 20mg, tak naprawde było to 14mg. Zakładając oczywiście prawdziwe stężenia.
Genno
Trochę za bardzo to analizujesz. Weź pod uwagę, że organizm człowieka wytwarza od 4 do 7mg dzień. Gdzie ta ostatnia wartość jest dla genetycznych freaków. Niektórzy pewnie jeszcze mniej produkują. Tak więc te twoje 20/14 może być dla ciebie nawet trzykrotnoscia tego co sam produkujesz. Co tego, że w pompujesz w siebie 500mg, jak od pewnego momentu poziom wolnego T się zatrzyma, a nadmiar pójdzie w shbg i E2.
Dietetyk-Andrula
Marrammar pisze: 06 sierpnia 2022, 16:13 - sob Ja pisze teoretycznie w idealnych warunkach. Nie chce wg tego ustalać dawek. Ja np biorąc 20mg ed cypio mam test ~40 gdzie gorna granica labu to 30.

Pisząc że brałem 20mg, tak naprawde było to 14mg. Zakładając oczywiście prawdziwe stężenia.
Cóż teoretycznie dochodzą jeszcze wiele czynników, więc ciężko to w ten sposób ocenić, lecz patrząc jedynie pod względem iniekcji to możemy i tak założyć.

Pozdrawiam i życzę dobrego dnia - D.A.
Marrammar
Hej.
Czym może być spowodowana nagła utrata sil? Czuje się wtedy senny, mięśnie jakby odrętwiałe. Po prostu niemoc żeby cokolwiek zrobić. Jest tak kilka godzin po iniekcji testosteronu.

Mam tak często i nie wiem o co chodzi. Może być ze estradiol mi spadł za bardzo? Od jakiś 2 tyg zacząłem brać pól tabletki symexu co 2 dni.
BodyHelp
Marrammar pisze: 12 sierpnia 2022, 20:40 - pt Hej.
Czym może być spowodowana nagła utrata sil? Czuje się wtedy senny, mięśnie jakby odrętwiałe. Po prostu niemoc żeby cokolwiek zrobić. Jest tak kilka godzin po iniekcji testosteronu.

Mam tak często i nie wiem o co chodzi. Może być ze estradiol mi spadł za bardzo? Od jakiś 2 tyg zacząłem brać pól tabletki symexu co 2 dni.

Hej,
Zaczęło się dziać na jakimś nowym opakowaniu testa, czy cały czas? Czy odkąd zacząłeś brać exe?

Musiałbyś zrobić badania- nie zrobimy nic bez tego.

Pozdrawiam serdecznie 😀
Marrammar
BodyHelp pisze: 12 sierpnia 2022, 21:35 - pt

Hej,
Zaczęło się dziać na jakimś nowym opakowaniu testa, czy cały czas? Czy odkąd zacząłeś brać exe?

Pozdrawiam serdecznie 😀

No właśnie jak przeszedłem na prop. W tym samym czasie zacząłem brać exe. Musze poczekać aż będę mógł zrobić badania.
Teraz mi ciężko ocenić bo czasem mam to w dzień jak wezmę exe a czasem nie. Zastanawiałem się tylko czy to nie jest czasem, efekt niskiego estro.
BodyHelp
Marrammar pisze: 12 sierpnia 2022, 21:52 - pt
BodyHelp pisze: 12 sierpnia 2022, 21:35 - pt

Hej,

Pozdrawiam serdecznie 😀

No właśnie jak przeszedłem na prop. W tym samym czasie zacząłem brać exe. Musze poczekać aż będę mógł zrobić badania.
Teraz mi ciężko ocenić bo czasem mam to w dzień jak wezmę exe a czasem nie. Zastanawiałem się tylko czy to nie jest czasem, efekt niskiego estro.
Hmm to odstaw na kilka dni exe o zobaczymy, czy będzie poprawa.
Potem jak coś wdrożysz nieco rzadziej.

Pozdrawiam serdecznie.
Marrammar
Tak własnie zrobiłem. Dzis już nie biorę
BodyHelp
Marrammar pisze: 12 sierpnia 2022, 22:40 - pt Tak własnie zrobiłem. Dzis już nie biorę
Daj znać za kilka dni jak się czujesz.
Jestem ciekaw, czy objawy przejdą.

Trzymaj się! :)
ODPOWIEDZ