Terapia testosteronem -libido, erekcja

Marrammar
Witam
Bez owijania w bawełnę, chciałbym spróbować terapii testosteronem.
Nie jestem żadnym sportowcem ani nic z tych rzeczy. Chciałbym tego spróbować ze względu na obniżone libido i duże problemy z erekcją. Borykam się z tym od kilku lat, chodzę po lekarzach ale to niewiele daje. Dostaję doraźnie tadalafil i viagrę.
Już kiedyś się interesowałem testosteronem, ale lekarz powiedział że nie ma sensu jeszcze go włączać bo mieszczę się w widełkach.
Jednak ostatnio trochę o tym poczytałem i mam praktycznie wszystkie objawy niedoboru testosteronu. Czyli permanentne zmęczenie, senność po dużym posiłku, ciężko się do czegokolwiek zmobilizować, ciężko się wyspać tak żeby być wypoczętym no ale przede wszystkim problemy z erekcją.

Mam 42 lata i nie ukrywam że ostatnie lata były dość stresujące. Kiedyś przez siedem 8 lat brałem bisocard na nadciśnienie i z 10 lat temu przez krótki okres czasu jakieś psychotropy. Teraz biorę doraźnie jakieś tabletki na uspokojenie albo na sen ale to dość rzadko.
Bardzo często chodzę na siłownię ale mam tylko takie lekkie treningi półgodzinne. Po prostu ciężko mi się zmobilizować do czegoś cięższego no i nie mam na to siły.
Wzrost 173 a waga około 78.

Jeśli możecie to prosiłbym o radę od czego zacząć i gdzie to dostać. Czytałem tu o testosteronie, dhea i czymś na p co bardzo pomaga jeśli chodzi o samopoczucie.
Ale tak jak wspomniałem wcześniej główny cel to podniesienie libido i pozbycie się problemów z erekcją na ile to możliwe.
Pozdrawiam
Marcin
Marrammar
Badania
Załączniki
b1.jpg
(189.29 KiB) Nie pobierany
b3.jpg
(151.29 KiB) Nie pobierany
b2.jpg
(90.59 KiB) Nie pobierany
Marrammar
Badania
Załączniki
b4.jpg
(91.35 KiB) Nie pobierany
Marrammar
Nikt nic? :roll:
Może być priv
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
VIP
Marrammar pisze: 22 marca 2022, 17:09 - wt Witam
Bez owijania w bawełnę, chciałbym spróbować terapii testosteronem.
Nie jestem żadnym sportowcem ani nic z tych rzeczy. Chciałbym tego spróbować ze względu na obniżone libido i duże problemy z erekcją. Borykam się z tym od kilku lat, chodzę po lekarzach ale to niewiele daje. Dostaję doraźnie tadalafil i viagrę.
Już kiedyś się interesowałem testosteronem, ale lekarz powiedział że nie ma sensu jeszcze go włączać bo mieszczę się w widełkach.
Jednak ostatnio trochę o tym poczytałem i mam praktycznie wszystkie objawy niedoboru testosteronu. Czyli permanentne zmęczenie, senność po dużym posiłku, ciężko się do czegokolwiek zmobilizować, ciężko się wyspać tak żeby być wypoczętym no ale przede wszystkim problemy z erekcją.

Mam 42 lata i nie ukrywam że ostatnie lata były dość stresujące. Kiedyś przez siedem 8 lat brałem bisocard na nadciśnienie i z 10 lat temu przez krótki okres czasu jakieś psychotropy. Teraz biorę doraźnie jakieś tabletki na uspokojenie albo na sen ale to dość rzadko.
Bardzo często chodzę na siłownię ale mam tylko takie lekkie treningi półgodzinne. Po prostu ciężko mi się zmobilizować do czegoś cięższego no i nie mam na to siły.
Wzrost 173 a waga około 78.

Jeśli możecie to prosiłbym o radę od czego zacząć i gdzie to dostać. Czytałem tu o testosteronie, dhea i czymś na p co bardzo pomaga jeśli chodzi o samopoczucie.
Ale tak jak wspomniałem wcześniej główny cel to podniesienie libido i pozbycie się problemów z erekcją na ile to możliwe.
Pozdrawiam
Marcin
Hejka.

Przejrzałem wyniki - są świetne. Nie powinny przeszkadzać w libido. Pewnie Twój styl życia, dieta, stres ("gospodarka neuroprzekaźnikowa") jest przyczyną słabszej potencji. Ułożę dla Ciebie kurację farmakologiczną a Ty obiecaj, że będziesz jadł w miare zdrowo, naturalnie (domowe posiłki), mniejsze porcje a częściej i będziesz robił nieco dłuższe treningi w tym cardio 3x 45min w tyg.

ZALECENIA:
1) Testosteron enantan lub cypionat (iniekcje domięśniowe) 2x 100mg w tyg.
2) Proviron (tabletki) 1x 25mg dziennie
3) HCG (iniekcje podskórne) 250iu co 2 dni lub 2x 500-600iu w tyg.
4) Po 4-5 tyg. od startu kuracji badania krwi: morfologia, estradiol, prolaktyna, glukoza, insulina, TSH, FT3, FT4, DHEA-SO4, lipidogram - wyniki wrzuć na forum i daj mi znać na priv to przejrzę i podpowiem co dalej.

Sprzęt:
1) strzykawki najlepiej 3częściowe luer-LOCK - najwygodniejsze i najlepsze a kosztują groszę jak kupisz 100szt z allegro. Pojemnośc w zależności od potrzeb. Kup sobie 100x 3ml i będzie idealnie na początek i do późniejszego dodawania środków lub zwiększania dawek.
2) Igły do iniekcji w udo czy pośladek: 0,6mm x 30mm - grosze za 100szt.
3) Igły do iniekcji w bark: 0,5mm x 25mm - grosze za 100szt.
4) Igły do pobierania środka z fiolki: 1,1mm x obojętnie jak długie - dużo łatwiej pobierać szeroką igłą plus nie niszczysz ani nie brudzisz igły, którą będziesz robił iniekcję
5) Strzykawki z igłą do HCG: insulinowe 0,5ml z wbudowaną igłą 0,3mm x 13mm - allegro 100szt około 45zł
6) Waciki nasączone alkoholem 100szt około 10zł
Marrammar
Dzięki wielkie za odpowiedz.
Też myślę że dużo stres tu robi. Ale tak czy siak ciężko do wszystkiego się zebrać...

Jeszcze pytanka.
Czy przed kuracją warto zrobić jeszcze badania? Nigdy nie robilem kortyzolu i shgb.

Jak głęboko wbija się igłę domięśniowo a jak insulinówkę? Nigdy nue robilem zastrzykow.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
VIP
Marrammar pisze: 24 marca 2022, 19:34 - czw Dzięki wielkie za odpowiedz.
Też myślę że dużo stres tu robi. Ale tak czy siak ciężko do wszystkiego się zebrać...

Jeszcze pytanka.
Czy przed kuracją warto zrobić jeszcze badania? Nigdy nie robilem kortyzolu i shgb.

Jak głęboko wbija się igłę domięśniowo a jak insulinówkę? Nigdy nue robilem zastrzykow.

Pozdrawiam
Wynik kortyzolu jak i SHBG nie interesuje mnie. Na teściu SHBG będzie nisko a kortyzol to najlepiej badać 3 razy w ciągu dnia (3-punktowe badanie) i wtedy jest miarodajne. Na niskiej dawce testosteronu powinieneś być spokojniejszy i pewniejszy siebie, więc trochę stresu i tak odejdzie.

Igły wbijasz pod kątem 90 stopni do samego końca.
Dietetyk-Andrula

Jeszcze pytanka.

Pozdrawiam
Hej Marrammar,

Polecam Ci zajrzeć na Forum i przeczytać Posty o Fundmanetach odżywiania: "viewtopic.php?t=1865" Znajdziesz je tutaj.

Następnie jeśli chciałbyś spalić tłuszcz, bądź dodatkowo zbudować mięśnie to chętnie wesprę Ciebie w tym Procesie i pomogę przy aspkecie jedzenia i diety :)

Pozdrawiam
Marrammar
Dietetyk-Andrula pisze: 25 marca 2022, 12:28 - pt

Jeszcze pytanka.

Pozdrawiam
Hej Marrammar,

Polecam Ci zajrzeć na Forum i przeczytać Posty o Fundmanetach odżywiania: "viewtopic.php?t=1865" Znajdziesz je tutaj.

Następnie jeśli chciałbyś spalić tłuszcz, bądź dodatkowo zbudować mięśnie to chętnie wesprę Ciebie w tym Procesie i pomogę przy aspkecie jedzenia i diety :)

Pozdrawiam
Dzięki, napisałem.
Marrammar
Hej.
Jeszcze mam pytanko nt odstawienia takich dawek testosteronu. Czy w razie czegoś poprostu go odstawiam i tyle? Z dnia na dzien? Czy muszę coś robić. Pytam apropo "odbloku" bo dużo o tym czytalem i nie wiem do konca czy mnie to też by dotyczyło.

I jeszcze pobieranie środka z ampułki.
Biorę strzykawkę z igłą do pobierania z fiolki, pobieram, zmieniam igłe do wkłuwania i wtedy sobie aplikuje? Dobrze to rozumuje?

Ost juz pytanie o jednostki hcg. Co oznacza to iu??? Prodzę o wyrozumiałość 🙃
ODPOWIEDZ