Terapia testosteronem -libido, erekcja

Steroidologia
Marrammar pisze: 09 września 2022, 11:15 - pt Mam nowe badania.
Hematokryt dziwnie mocno spadł, AspAT też a za to GGTP poszło do góry.
A estradiol nie wiem czemu tak wygląda, chyba czegoś nie mogli zmierzyć....

Ponawiam pytanie o testosteron wolny. Czy wynik ponad normę jest na Plus czy raczej na minus?
GGTP masz ok to wątrobowa ASPAT poszła w górę , ale na spokojnie nie są wysoki : )
Estrogen poniżej 73 ale nie do zmierzenia dokładnej wartości tak bywa czasem : )
To plus jak jest wyżej i jak SHGB niżej : )
Dietetyk-Andrula
Marrammar pisze: 06 września 2022, 11:59 - wt Tu też nie chodzi tylko o wynik estradiolu.
Poprostu jak wezmę tabletkę to nie czuję nic np na drugi dzień. Myślałem że jak ia zbije estradiol to coś poczuje chociaż przez chwilę zanim wróci do góry, a tu nic.
To tak nie działa.. hormony wracają i dochodzą do siebie nie od tak w dzień..
Marrammar
Witam, już dawno mnie tu nie było.

Wstawiam badania. Zastanawia mnie skok cholesterolu. Jakis miesiąc przed badaniami miałem około 180. Teraz jest 218 a było nawet 228. Nawyków za bardzo nie zmieniłem. Jedynie bylem na większej dawce test.
Teraz jestem na około 120/tydz i nie czuje zmian w samopoczuciu.

Tak dla ciekawostki, badania z końca października pokazują wysoki hematokryt i test wolny. Natomiast te robione w połowie listopada pokazały ogromny spadek tych parametrów (nie cholesterol). Wg mnie jest to jakiś błąd. Juz powtórzyłem morfologie i hematokryt "wrócił" do poprzedniego poziomu.

Pazdziernik:
2.JPG
(65.57 KiB) Nie pobierany
1.JPG
(90.24 KiB) Nie pobierany
Marrammar
Listopad:
3.JPG
(87.27 KiB) Nie pobierany
4.JPG
(83.13 KiB) Nie pobierany
Marrammar
Teraz zacząłem brać boldenon zamiast IA. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Mam teraz kilka pytań do was odnośnie przyjmowania testosteronu:

1. Przy wyższej dawce test zauważyłem zwiększone owłosienie w niektórych częściach ciała. Czy zaprzestając suplementacji test lub przy zmniejszeniu dawek owłosienie powinno wrócić do poprzedniego stanu albo chociaż się zatrzymać?

2. Czy większe dawki testosteronu blokują bardziej niż mniejsze?

3. Czy przy większych dawkach test potrzeba więcej HCG żeby uzyskać ten sam efekt co przy mniejszych dawkach test?

4. Czy hematokryt zwiększa się w zależności od przyjmowanych dawek test (więcej test=większy hematokryt)?

Pozdrawiam
Marrammar
Steroidologia pisze: 09 września 2022, 18:54 - pt
Marrammar pisze: 09 września 2022, 11:15 - pt Mam nowe badania.
Hematokryt dziwnie mocno spadł, AspAT też a za to GGTP poszło do góry.
A estradiol nie wiem czemu tak wygląda, chyba czegoś nie mogli zmierzyć....

Ponawiam pytanie o testosteron wolny. Czy wynik ponad normę jest na Plus czy raczej na minus?
GGTP masz ok to wątrobowa ASPAT poszła w górę , ale na spokojnie nie są wysoki : )
Estrogen poniżej 73 ale nie do zmierzenia dokładnej wartości tak bywa czasem : )
To plus jak jest wyżej i jak SHGB niżej : )
Chyba muszę ;) cytować bo nikt nie widzi posta
Steroidologia
Marrammar pisze: 20 listopada 2022, 23:28 - ndz Teraz zacząłem brać boldenon zamiast IA. Zobaczymy jak to wyjdzie.

1. Przy wyższej dawce test zauważyłem zwiększone owłosienie w niektórych częściach ciała. Czy zaprzestając suplementacji test lub przy zmniejszeniu dawek owłosienie powinno wrócić do poprzedniego stanu albo chociaż się zatrzymać?

3. Czy przy większych dawkach test potrzeba więcej HCG żeby uzyskać ten sam efekt co przy mniejszych dawkach test?

4. Czy hematokryt zwiększa się w zależności od przyjmowanych dawek test (więcej test=większy hematokryt)?

Pozdrawiam

Uważaj z boldkiem - jaką masz dawkę teścia ? trzeba dobrze dobrać jego dawkę żebyś dobrze się czuł i estro nie spadło za niski , w listopadzie estro masz za niskie - to nie jest zdrowe , lepiej trzymać je w górnych widełkach

1. To normalne po odstawieniu albo mniejszej dawce z czasem wróci do normy
2. to zależy o jakich dawkach mówimy ale ogólnie przysadka jest blokowana przy podawaniu testosteronu z zewnątrz
3. HCG to tylko pomocnik , on nie wpłynie na lepsze efekty , plesze efekty to jedzenie , trening i odpoczynek leki to 20% całości
4. Tak może się zwiększać ale napisz o jakich dawkach teścia mówimy , są ludzi podatni co nawet małe dawki zgęszczają krew , tu dużo czynników na to wpływa
Marrammar
Steroidologia pisze: 22 listopada 2022, 10:36 - wt
Marrammar pisze: 20 listopada 2022, 23:28 - ndz Teraz zacząłem brać boldenon zamiast IA. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Pozdrawiam

Uważaj z boldkiem - jaką masz dawkę teścia ? trzeba dobrze dobrać jego dawkę żebyś dobrze się czuł i estro nie spadło za niski , w listopadzie estro masz za niskie - to nie jest zdrowe , lepiej trzymać je w górnych widełkach

2. to zależy o jakich dawkach mówimy ale ogólnie przysadka jest blokowana przy podawaniu testosteronu z zewnątrz
3. HCG to tylko pomocnik , on nie wpłynie na lepsze efekty , plesze efekty to jedzenie , trening i odpoczynek leki to 20% całości
4. Tak może się zwiększać ale napisz o jakich dawkach teścia mówimy , są ludzi podatni co nawet małe dawki zgęszczają krew , tu dużo czynników na to wpływa
Teraz dawkę teścia zaczynam 100mg/tydz.
Bold 25mg na tydzień. Ale zacząłem jak jeszcze brałem więcej testu. Za miesiąc sprawdzę jeszcze raz poziom estro.

Odnosnie pytL

2. Chodzi mi o różnice miedzy np 350mg a 100mg test/tydz.
3, Nie chodzi mi tu o wyniki na siłowni. Tylko wpływ hcg na jadra (wielkość jader i obietosc nasienia). Mialem wrażenie ze przy wyższym test (około 300 mg/tydz) jadra się zmniejszają bardziej.
4. Przy dawkach test około 250-300/tydz miałem hematokryt około 50-52. Teraz zszedłem na 100 i zastanawiam się czy spadnie i po jakim czasie.
Dietetyk-Andrula
Marrammar pisze: 22 listopada 2022, 17:05 - wt
Steroidologia pisze: 22 listopada 2022, 10:36 - wt

Pozdrawiam

Teraz dawkę teścia zaczynam 100mg/tydz.
Bold 25mg na tydzień. Ale zacząłem jak jeszcze brałem więcej testu. Za miesiąc sprawdzę jeszcze raz poziom estro.

Odnosnie pytL

2. Chodzi mi o różnice miedzy np 350mg a 100mg test/tydz.
3, Nie chodzi mi tu o wyniki na siłowni. Tylko wpływ hcg na jadra (wielkość jader i obietosc nasienia). Mialem wrażenie ze przy wyższym test (około 300 mg/tydz) jadra się zmniejszają bardziej.
4. Przy dawkach test około 250-300/tydz miałem hematokryt około 50-52. Teraz zszedłem na 100 i zastanawiam się czy spadnie i po jakim czasie.

2. Każda dawka blokuje, a trudność w odblokowaniu może mieć wpływ na długość bycia na Testosteronie. Na 350 lub 100mg, jeden będzie mieć problem się odblokować, a inny nie. Nie ma tutaj zasady, kwestia mocno indywidualna, wiadome, że będąc na 100mg masz w miare porównywalny wynik do tego naturalnego więc może być łatwiej, ale nie musi robiąc odblok.

3. Jest to możliwe, dlatego przy większych dawkach zalecam stosowanie HCG, a na trt okresowo.

4. Powinno spaść, każdy środek zwiększa gęstość krwi, więc picie większej ilości wody, upust krwi.
szpinakowychudzielec
Dietetyk-Andrula pisze: 23 listopada 2022, 05:19 - śr a na trt okresowo.
Co masz na mysli piszac okresowa, dlaczego i jak to powinno wygladac wg Ciebieb w szczegolach.
Pozdr
ODPOWIEDZ