Bieganie - doping

biegacz
Dietetyk-Andrula pisze: 20 września 2022, 12:04 - wt
biegacz pisze: 20 września 2022, 11:35 - wt Mijają trzy tygodnie od ostatniego strzału testosteronem, jestem po trzech porcjach HMG, czuję się normalnie zero skutków ubocznych
Super, miło to słyszeć od takiego dobrego, pozytywnego gościa. Zdrówko takich osób jest najważniejsze..

Fajnie, że wszystko się udało :D Mega się ciesze, że jesteś w pełni zdrowy i możesz dalej się realizować Nasz biegaczu :D

Pozdrówki D.A.
Spoko spoko🙂 gdzieś za trzy tygodnie wrzucę badania to będzie trochę obiektywniej
biegacz
Dzisiaj pierwsza dziwna rzecz wydarzyła się bo chciałem zrobić 5km po 3:50 na min i cholera po połowie dystansu po prostu odcięło mi prąd, tempo wymagające ale generalnie powinien to łyknąć spokojnie,z wysiłkiem ale powinno wejść a to taka sytuacja że po prostu nie mogłem szybciej biec, tętno było tylko 164 więc spokojnie powinienem to ciągnąć, nie wiem co to było, powiedzmy że pierwszy skutek uboczny odbloku
Steroidologia
biegacz pisze: 21 września 2022, 15:04 - śr Dzisiaj pierwsza dziwna rzecz wydarzyła się bo chciałem zrobić 5km po 3:50 na min i cholera po połowie dystansu po prostu odcięło mi prąd, tempo wymagające ale generalnie powinien to łyknąć spokojnie,z wysiłkiem ale powinno wejść a to taka sytuacja że po prostu nie mogłem szybciej biec, tętno było tylko 164 więc spokojnie powinienem to ciągnąć, nie wiem co to było, powiedzmy że pierwszy skutek uboczny odbloku
No 3 tydzień to będzie spadek teścia to norma , więc nie przesadzaj z wysiłkiem :) poświęć ten czas na czystą żywność , lekki trening czyli recovery
Dietetyk-Andrula
biegacz pisze: 21 września 2022, 15:04 - śr Dzisiaj pierwsza dziwna rzecz wydarzyła się bo chciałem zrobić 5km po 3:50 na min i cholera po połowie dystansu po prostu odcięło mi prąd, tempo wymagające ale generalnie powinien to łyknąć spokojnie,z wysiłkiem ale powinno wejść a to taka sytuacja że po prostu nie mogłem szybciej biec, tętno było tylko 164 więc spokojnie powinienem to ciągnąć, nie wiem co to było, powiedzmy że pierwszy skutek uboczny odbloku
Szybko Ci przeszło, fajnie dobrze, życze jak najszbyszego powrotu do siebie :D
biegacz
Wszedł ostatni strzał hmg, cały odblok bez problemowy zero złych odczuć. Za trzy tygodnie sprawdzę poziom testosteronu
BodyHelp
biegacz pisze: 10 października 2022, 10:54 - pn Wszedł ostatni strzał hmg, cały odblok bez problemowy zero złych odczuć. Za trzy tygodnie sprawdzę poziom testosteronu
Hej,
Fajnie, że udało się to "normalnie" przejść.
Niektórzy mają masakrę od libido po samopoczucie etc...

Pewnie, czekamy na wyniki.
Trzymaj się:)

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Dietetyk-Andrula
biegacz pisze: 10 października 2022, 10:54 - pn Wszedł ostatni strzał hmg, cały odblok bez problemowy zero złych odczuć. Za trzy tygodnie sprawdzę poziom testosteronu
Elegancko, mam nadzieję że jednak tak czy siak będziesz tutaj zaglądał, gdy znajdziesz czas.

Twojej wiedzy w Twojej tematyce brakuje na Forum : )

Pozdrawiam D.A.
biegacz
Dietetyk-Andrula pisze: 13 października 2022, 07:21 - czw
Elegancko, mam nadzieję że jednak tak czy siak będziesz tutaj zaglądał, gdy znajdziesz czas.

Pozdrawiam D.A.
Andrula nigdzie nie wybieram się, prawie codziennie zaglądam na forum. Od lutego pewnie znowu zacznę więcej raportować w logu bo znowu zacznę intensywnie budować formę biegową 🙂🏃
BodyHelp
biegacz pisze: 13 października 2022, 10:27 - czw

Pozdrawiam D.A.
Andrula nigdzie nie wybieram się, prawie codziennie zaglądam na forum. Od lutego pewnie znowu zacznę więcej raportować w logu bo znowu zacznę intensywnie budować formę biegową 🙂🏃
Hej,
Czekamy w takim razie na kolejne relacje, przyszli/ biegacze mogą zaglądać i czerpać wiedzę z Twojego dziennika :)

Fajny, przejrzysty- można sporo wyciągnąć:)

Życzę zdrówka i powodzenia w budowaniu formy!

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Dietetyk-Andrula
biegacz pisze: 13 października 2022, 10:27 - czw

Pozdrawiam D.A.
Nie mogę się doczekać, a czy biegacz miałeś może kontakt z Meldonium ?
Jeśli tak, to opisz proszę efekty i skutki
Już tak dawno czytałem Twój log, że nie pamiętam.. :(
ODPOWIEDZ